nasiona marihuany

Honzę zapiecze dwa razy

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Nazdar,
Lapcie kilka fotek.

Trinidad Scorpion Butch




Gorogong





Panicz G w 0.2l doniczce ;)





Fatali White





Testy ostrosci, od lewej: Cayenne, Goronong, Czech Black, Fatali White


Gratisowa cytryna

 
L

Lord of Old School

Guest
Kiedy jaki upik:D?
Czech black kozacko wygląda ciekawe jak z ostrością:)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ahoj!
Kilka dni temu ogolocilem krzaki Joe Long Cayenne, Cayenne i Czech Black. Pieknie obrodzily, z JLC zebralem 25 szt - 15 z jednego krzaka i po 5 z dwoch kolejnych, drugie tyle dojrzewa na krzakach. Cayenne mam tylko jedno drzewko i z niego zebralem ponad 40 sztuk, drugie tyle na krzaku. Czech Black byl skubany co chwile i wyjadlem polowe przed zbiorem - na jednym krzaku wisialo ok 25 sztuk, teraz zebralem ostatnie 11. Dodatkowo dojrzaly pojedyncze sztuki Gorononga i Fatali White.
[MENTION=33194]Zacier[/MENTION], jedne Goronongi wybarwiaja sie na czerwono-pomaranczowo, inne na zolto. Tak ma byc? W necie widzialem wersje yellow i red, ale to dwa rozne garunki, podobno. Jak wygladaly u Ciebie?

Joe Long Cayenne






Cayenne






Czech Black




Goronong







Fatali White




Wszystkie razem - ladnie widac roznice w kolorach - CB czerwone wino, C i JLC krwista czerwien, G ciemny pomarancz




... i kilka zdjec z ogrodka. Wszystko piknie sie wybarwia, wyjdzie tego troche ;)

JLC




Fatali White




Trinidad Scorpion Butch - dojrzewa pierwsza sztuka






Goronong









G w doniczce 0.3l (?), jak nie dostanie wody dwa razy dziennie to wyglada jak na zdjeciu.




W gratisie tymianek - pechowiec. Ratuje go od kilku miesiecy, caly czas cos go podzera. Myslalem, ze wygralem walke z robactwem, a tu ch*j wie skad pojawily sie setki malych bialych sk***ieli, ktore z tymianku zrobily sobie baze wypadowa na liscie palryk. Musze namierzyc neem oil i pozbyc sie tego talatajstwa.





 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Zacier, jedne Goronongi wybarwiaja sie na czerwono-pomaranczowo, inne na zolto. Tak ma byc? W necie widzialem wersje yellow i red, ale to dwa rozne garunki, podobno. Jak wygladaly u Ciebie?

Ja miałem dwa krzaki i czerwone były, fajne te diabełki Ci wyszły.
Jak będziesz chciał to mam dużo nasion Jalapeno dopiero co zebranych.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Jak białe i lataja to chmielowiec czy jakoś tak
az mnie tyłek szczypie jak widze te papryki
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jak białe i lataja to chmielowiec czy jakoś tak
az mnie tyłek szczypie jak widze te papryki

Nie lataja - to sa chyba mszysce, w ciagu kilku dni opanowaly wszystkie rosliny. Dzisiaj prysne czosnkiem i tytoniem, na dniach zdobede neem oil i poprawie... a jak to nie pomoze to nazbieram wiadro biedronek i wypuszcze na papryki :D
Dobrze, ze juz koncowka i nie zabija roslin, ale wk***iaja male mendy.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
W poczatkowym stadium mszyce maja kolor biały, wiec moze to one
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Przedostatni UP!

Posciagalem krzaki z balkonu, porobilem troche wiecej fotek i zebralem co swoje. Lisci praktycznie nia ma przez pieprzone mszyce i niskie temperatury. Czesc krzakow sprobuje przezimowac, jak wyjdzie to w przyszlym roku laduja w 25l/50l - ale to pomyslimy na wiosne. Up przedostatni, bo wrzuce jeszcze produkty koncowe ;)

FOTY!

Autostradowe no name - pozno wysiane i nie wyrobily sie w tym sezonie, chorowite krzaki i zero ostrosci. Nasion juz nie mam i plakal nie bede, chociaz troche zal, ze nie wyrosl 7POD








Cayenne - zbior troche za pozno, bo sie podsuszyly na krzaku i zaczelly sie pojawiac nowe kwiatki






Joe Long Cayenne - tutaj tez troche za dlugo wisialy na krzaku





Czech Black - po***alo sie i kwitnie/owocuje na zime... nie przeszkadzam, niech robi co musi ;)








Fatali White










Goronong - w wersji red i yellow














Trinidad Scorpion Butch - malo papryk na nim zostalo, wiekszosc rozdana.. no i tak donice postawilem, ze nic nie widac ;)







I zerwane owoce!


Goronong




Fatali White i Trinidad Scorpion Butch




Autostradowe




Cayenne i Joe Long Cayenne

 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
omnomnom na widok fatali leci ślinka :)
Podobno po przezimowaniu w drugim sezonie dają jeszcze więcej owoców papryki... Też może to stestuję w następnym roku
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
omnomnom na widok fatali leci ślinka :)
Podobno po przezimowaniu w drugim sezonie dają jeszcze więcej owoców papryki... Też może to stestuję w następnym roku

Czesc zostawie na balkonie z jakas prowizoryczna ochrona przed wiatrem, czesc do piwnicy, inne do pokoju - sprawdze jak najlepiej zimowac i czy rzeczywiscie ladnie obrodza - no ale jak maja owocowac gorzej jak beda mialy wincyj miejsca na korzenie na wiosne ;)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
no i z której strony bardziej
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
[MENTION=56345]GordonShumway[/MENTION] testerzy wskazuja TSB, ja sie nie odwazylem sprobowac. Dalej Fatali, Goronong i cala reszta ;)
[MENTION=87004]emceero[/MENTION] mnie tam dupa nie zapiekla, ale ja calej zadnej nie zjadlem... ale przy obrobce piecze doslownie wszystko. Twarz jak pochodnia
 

Tomek2

Member
Rejestracja
Sie 13, 2019
Postów
7
Buchów
0
Część.
Jak tam Twoje krzaczki. Udało się przezimować ? Było coś z tego ? Mam w tym roku pierwszy raz i tak właśnie szukam informacji coś na ten temat i mam też balkon, piwnice i zaciemniony pokój, ale gdzie lepiej :)
Pozdrawiam.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Część.
Jak tam Twoje krzaczki. Udało się przezimować ? Było coś z tego ? Mam w tym roku pierwszy raz i tak właśnie szukam informacji coś na ten temat i mam też balkon, piwnice i zaciemniony pokój, ale gdzie lepiej :)
Pozdrawiam.

Nie udalo sie, zapomnialem o nich i przesuszylem. W tym roku kielkowalem z nasion i chyba nie bede ponawial proby, ale to jeszcze zobaczymy. Zaciemniony i chlodny pokoj wydaje sie najlepsza opcja.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół