nasiona marihuany

Parapet

Wyszukiwarka Forumowa:

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
nO to super, aktualnIe mam 8 szczytów, chciałbym wychodować z 14, mam nadzieję że się uda... ale tak właściwie to nie wiadomo jeszcze jaka to jest płeć :freak: jak facet to się przerażę chyba :D
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Moja przygoda z parapetem dobiegła końca, cza się na poważnie brać za boxa. Co do mojej roślinki to powiem Ci, że już kilka dni w słoiku robi swoje, topy pachną pięknie, na 30 minut musiałem zostawić jakieś 1g w dilce w aucie i ***ało całe auto ? wczoraj jak nabiłem bongosa to po całym strzale przez pierwsze 30 minut myślałem,że nie ogarne fazy, rozpie**** w głowie konkretny ! Co za uczucie palić swój sort, który pięknie kopie... Polecam wszystkim !
 

Tomek2002

Member
Rejestracja
Maj 12, 2018
Postów
13
Buchów
0
To i ja pochwalę się swoim parapetowcem :p
AK47 Auto, jest to czysto rozrywkowo jak na razie(niedługo jadę za granice i po powrocie robię boxa), jak widać na zdjęciach plon, będzie mizerny, może na jednego gibsztyla no ale zawsze coś! :jocolor: W słoneczne dni stoi na parapecie/balkonie a wieczorem lub gdy pada pod lampą. Niestety nie mam możliwości zrobić lepszych zdjęć :/






Podlewana na zmianę, raz sama woda, raz woda + biohumus i ostatnio dostała taką odżywkę w płynie do roślin zielonych Agrecol. Coś poprawić żeby było jej lepiej? Jakiś inny nawóz?

Pis joł <piwofuck>

PS. Ktoś jest w stanie określić ile jej zostało do końca przy takich warunkach? Większość włosków już brązowa.
 
Ostatnia edycja:

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Moim zdaniem na flow się nie leje biohomusa ale mogę się mylić. Co do ścinki to ja tam brązowych włosków nie widzę. Jeszcze daleko dla kosy jak dla mnie. Ile ma dni ?
 
L

Lord of Old School

Guest
To i ja pochwalę się swoim parapetowcem :p
AK47 Auto, jest to czysto rozrywkowo jak na razie(niedługo jadę za granice i po powrocie robię boxa), jak widać na zdjęciach plon, będzie mizerny, może na jednego gibsztyla no ale zawsze coś! :jocolor: W słoneczne dni stoi na parapecie/balkonie a wieczorem lub gdy pada pod lampą. Niestety nie mam możliwości zrobić lepszych zdjęć :/






Podlewana na zmianę, raz sama woda, raz woda + biohumus i ostatnio dostała taką odżywkę w płynie do roślin zielonych Agrecol. Coś poprawić żeby było jej lepiej? Jakiś inny nawóz?

Pis joł <piwofuck>

PS. Ktoś jest w stanie określić ile jej zostało do końca przy takich warunkach? Większość włosków już brązowa.

biohumus jest na veg
na flo mozesz np burza kwiatow lac
do scinki jeszcze w uj

pozdro!
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
Siema parapetowicze !! Dawno mnie tu nie było, temat trochę umarł, czas na mały update ;) moja roślinka ma się bardzo dobrze, cały czas się trzyma... tylko że nadal nie zakwitła, i nie wiem czy się zapowiada. W jakich terminach one kwitną? :pl: Nawozu na weg nie dostaje juz od ponad tygodnia, tylko czysta woda.

Jutro wyjezdzam na 3-4 dni, dostanie sporo wody aby nie uschła, i mam w związku z tym pytanie, czy jak nie zacznie kwitnac po przyjezdzie, to czy kupić juz coś na flo i to lać w celu przyspieszenia ??

Poniżej pare fotek, LST cały czas robione żeby nie urosła za wysoko, szczytów chyba ma z 15 częśc podwiązana, część rośnie bez oporów do góry, więc pewnie jutro jakieś kolejne podwiązanie zrobie zeby nie było ich widać z okna... wszystkie malutkie, ale cóż, bezpieczenstwo wazniejsze niż efekty, ale efektownie napewno będzie wyglądała obrośnięta w kwiaty :D na zdjęciu bardzo ciężko oddać to jak wygląda faktycznie (trochę jest niefotogeniczna), ocencie sami :D

Jakieś porady?
normal_16_08_28229.jpeg
[/url]
normal_16_08_.jpeg
[/url]
normal_16_08.jpeg
[/url]
 

Kuba1720

Member
Rejestracja
Lip 24, 2018
Postów
13
Buchów
0
Roślinka ładnie się rozrosła, może to po prostu to reg i dostając odpowiednią ilość światła cały czas zostaję na wegu nie przechodząc na flo spróbuj przez kilka dni dawać jej tylko około 12h światła a reszta ciemno i może zacznie kwitnąć a na to już chyba najwyższa pora bo pogoda może już niedługo nie sprzyjać tak jak robi to teraz. Przy okazji dodam że też z palenia znalazłem pestkę która wysadziłem i nawet nie myślałem że coś z tego będzie po kilku dniach na parapecie ładnie urosła więc mówię nie będę tego trzymał w domu tylko ***ne to gdzieś na pole i niech leży nawet jak coś się z tym stanie to płakać nie będę i jak byłem jakoś 2 dni temu to już naprawdę spora roślinka i już nawet kilka włosków określających płeć pokazała bardzo ciekawi mnie co z tego będzie.? Pozdrawiam i dalej będę obserwował losy roślinki ?
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
Czy w takim razie na mój wyjazd warto ją zsunac z parapetu na komodę obok gdzie słońca będzie dużo mniej? Wyjeżdżam dziś w nocy i powrót we wtorek w południe.
 

Kuba1720

Member
Rejestracja
Lip 24, 2018
Postów
13
Buchów
0
Zależy ile mniej będzie tego słońca mieć bo jak ma być to 3 czy 4h dziennie to trochę lipa do wtorku to kilka dni jest, ale jakby tego słoneczka było tam trochę więcej to wydaje mi się że jakoś bardzo tego nie odczuje a właśnie może zacząć kwitnąć przynajmniej takie jest moje zdanie ?
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
Cześć, roslinka nadal nie kwitnie, trzymam ją przez większość dnia na szafce w domku, gdzie swiatla ma duzo mniej. Nie mam totalnie pojęcia co z nią teraz robić. Światła aktualnie dostaje trochę mało, czy może być przypadek, że ona po prostu nie zakwitnie ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,841
Odznaki
5
Ma mieć 12 godzin dnia i 12 godzin NIE PRZERWANEJ nocy. Trzymając ją na szafce dążysz do tego żeby nic nie zebrać, ona potrzebuje światła, dużo światła.
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
rozumiem, to wracam z nią na parapet, jeszcze kwestia nawozu, nie dostaje ode mnie juz go około dwoch tygodni, nie chce jej dostarczać za duzo azotu zeby jeszcze nie zwolniła a i tak już późno, czy jest mozliwość żebym po weekendzie wlał jej już nawóz na flo, nawet w wypadku gdy nie będzie jeszcze kwitła? Może to coś przyspieszy?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół