nasiona marihuany

Parapet

Wyszukiwarka Forumowa:

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
wiesz co, wydaje mi się że może być to automat bo jak na swój wiek za duży nie jest, mozliwe też, że ma za małą donicę, musze go jak najszybciej przesadzić. boje się również że będzie facet albo nawet herma, bo nasionko z worka po paleniu :) jak traktujesz roślinę w czasie weg oraz na flow ? Na weg normalnie podlewać nawozem i jak najwiecej słonca i tyle wystarczy ?
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Ja mam biohumusa bo mam tez out jedna rośline. Moim zdaniem ciężko go przedawkować. Zacząłem lać od 15 dnia życia 1/3 dawki sukcesywnie zwiększając co podlanie. Podlewam co ok. 3-4 dni i podlewam aż dołem donicy wyjdzie woda. Podobno konopie lubią jak się je lekko przesuszy po czym dobrze podleje. To bardzo ważne by mieć na spodzie donicy dziury, inaczej zgniją Ci korzenie i roślina umrze. Na flo jeszcze nie wiem co bede robić raczej plankton K. Powodzenia i z fartem :)
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
Witajcie ponownie :))

Wracam z nowymi zdjęciami i obserwajcami. Roślinka jak na parapetowe rosnie bardzo fajnie, wszystko byłoby ok, z tym że, na weekend wyjechałem z domku i zapomniałem uchylić jej okna dla wentylacji, roślinka niestety popaliła sobie parę listków. Proszę o info co zrobić, chyba najlepiej je ***ać nic inneg osię nie wymyśli :) Póki co karmie ją nawozem do storczyków zawierającym azot, fosfor i tak dalej. Dziś po przyjeździe dostała pierwszy raz solidną dawkę wody, około 2litry odkąd przesadziłem ją do dużej donicy (około tydzien czasu). Poniżej zdjęcia, proszę o rady jak z nią postępować dalej !! Pozdrawiam !!

normal_IMG_1425.JPG
[/url]
normal_IMG_1425.JPG
[/url]
normal_IMG_1429.JPG
[/url]
normal_IMG_1431.JPG
[/url]
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Stary nie odrywaj tych liści bo i tak ma 3 na krzyż :D Jak nie będzie ich chciała to sama odrzuci. Peace.
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
Witaj ponownie ? ok na szczęście czekałem na odp kogoś obeznanego w temacie więc tego nie zrobiłem. No liści dużo nie ma ale wiadomo czego oczekiwać ?? co byś mi poradził ba przyszłość? Myślisz że można coś lepiej zrobić
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Ja się zastanawiam co jej się z tymi liśćmi stało. Myślisz, że to od słońca ? Bo dziwna sprawa lekko. Ja jak wyjechałem na 4 dni to moja mała aż się przykleiła do szyby i nic się nie stało a grzało niemiłosiernie. Ciężko coś doradzić bo to parapecik i ma takie warunki jakie ma, trzeba czekać co z tego wyjdzie :)
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
Tak mi się wydaje parapet Zachodni i przed wyjazdem bardzo mało ją podlalem, słońce też grzało strasznie, jakieś przenawożenia i tak dalej w grę raczej nie wchodzą bo bardzo mało tego dostaje.... No zobaczymy co z tego się wykluje
 

Overflow

Member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
6
Buchów
0
Witam serdecznie. Cieszę się, że trafiłem na ten temat. Tak się składa, ze niedawno również założyłem sobie parapetówkę. Mam nadzieję, że Rudy2013 nie ma nic przeciwko, jeżeli podłączę się i również będę dzielić się swoimi doświadczeniami.
Dzisiaj mija 14 dzień odkąd wsadziłem kiełki do ziemi. Tydzień temu przesadziłem wszystkie do większych donic. Nie wiem ile mają litrów. Dwie wyglądają na 7, natomiast biała ok 5. Również dzisiaj po raz pierwszy podlałem je wodą z dodatkiem ok 1 ml nawozu agrecol NPK 936 na litr wody.
Nasionka kupiłem w ilości 3 sztuk na zapas, gdyby któreś nie wykiełkowało. Skończyło się na tym, że mam 3 roślinki, z którymi nie bardzo wiem co zrobić, bo mieszkam na parterze i trochę przypał :D. Wiem, że jak na 14 dni, to roślinki są niewielkie. Możliwe że wynika to z faktu, że to po prostu parapetówki i ich wzrost jest uzależniony od pogody i słońca. Chciałbym żeby wyrosły dorodne, ale nie chciałem inwestować w growboxy, bo szkoda mi kasy, a nie chcę tego sprzedawać.
Pozdrawiam :)

---------- Post Zaktualizowany 19:07 ---------- Data pierwszego postu 18:53 ----------

35051438_2095433607153455_1815886604808486912_n.jpg
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
Moje w 14 dniu wyglądały dużo lepiej, hodując na parapecie musisz to robić z myślą że jak nie wyjdzie to nie będziesz zły,takie uroki ? roślinki zdrowe,jedyne czego im brakuje to pewnie słońca...

Dodatkowo, ja swoje nawoze praktycznie od momentu pojawienia się listków z każdym podaniem
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Siema Overflow To jest nas już trzech w tym temacie :) Może i ja wrzucę zdjęcie swojego patyka jak się przekonam :D Co do tego, że są małe to nie martw się, moja też byłą długo mała później wystrzeliła jak po***ana i dziewczyna mi mówi teraz, że nienormalny jestem, że na parapecie ją trzymam :spalony:
U Ciebie troche przypał jak na parterze mieszkasz, żeby Ci ktoś do domu nie zapukał :pl:
Wiesz co to za odmiany ? Automaty, sezony ?

Pozdro i z fartem.
 

Overflow

Member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
6
Buchów
0
Dzięki Wam za ciepłe przyjęcie.
Nawet jeżeli pomidorki mi nie urosną, zebrane doświadczenie jest moje. Następnym razem bardziej się przyłożę. Może nawet będzie więcej kasy na jakieś inwestycje. Póki co to budżetówka mocno :D
Roślinki to odmiana White Russian Auto. Kupiłem je trochę jako moje widzimisię, ale za to z konkretnym planem na zbiory. Nigdy nie bawiłem się w ogrodnika i teraz tego próbuję. Średnio też gotuję, dlatego chciałbym potrenować i zrobić smakołyki na bazie moich podopiecznych.
Póki liście są małe, nie boję się przypału. Raczej nikt nie pozna co to takiego, a jeśli ktoś będzie wiedział, to znaczy, że sam hodował. W przyszłości jednak, aby nie kusić losu, zielone przeprowadzą się dalej od okna.
Czekamy na fotki od Ciebie Smoke&Kebs.

Pozdro 600
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Uwierz mi, że te liście pozna nawet osoba, która nigdy nie hodowała. Dalej od okna raczej już nie będą miały światła w ogóle :( Tak jak rudy pisze, musisz się nastawić, że nie będzie z tego mega zbiorów. Co do moich zdjęć to łapcie :)
20180612_211305.jpg


20180612_211225.jpg


20180612_211219.jpg
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
siemanko, smoke bardzo ładna ta roślinka, ile ona już ma ? moja jest o wiele mniejsza, dzień 19-21 na oko od wykiełkowania z ziemi... te listki które na dole złapały tą skaze niestety już się chyba nie podniosą, dodatkowo od niedzieli jest bardzo mało światła za oknem same chmury przez co mało rozrastają się liście, a w szczególności te które wyrastają na rozgałęzieniach i wyciągnęła się trochę w górę.

PS, właśnie zauważyłem że Twoja juz chyba kwitnie ? tylko parapet czy jakieś dodatkowe oświetlenie również ? ile dni flow i ogólnie? myślisz że topki wyjdą fajne?

normal_IMG_1436.JPG
[/url]
normal_IMG_1435.JPG
[/url]
normal_IMG_1437.JPG
[/url]
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Roślina ma 33 dni. Kwitnie od jakiegoś tygodnia - niestety dokładnie nie wiem. Stoi tylko na parapecie w dodatku ma mało słońca bo po 14 słońce wychodzi już za blok :lol3:
Może będzie co do wiadra nabić za miesiąc :D Ciekawostka, że trochę uspokoiła się z zapachem, mam wrażenie, że bardziej na wegu pachniała, czy to dobry znak ? Nie wiem...

P.S. Dziękuję za pochwałę, wybacz, że nie zauważyłem od razu w robocie jestem i zajob trochę. Oczywiście przekażę pannie <peace>
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
szybko zaczęła kwitnąć. moja roślinka pachnie tylko jak przytkne nos do niej :) Jestem zły że te dolne listki trafił szlag, bo spowolniło to znacznie jej rozwój. W dodatku pierwszy okres rozwoju miała slonce praktycznie cały czas, od 7 do 16 na wschodzie, potem jak przychjodziłem z pracy od razu na zachód. Kolejne 2 tygodnie pewnie będą kluczowe i przy większej odrobinie słońca mam nadzieje pójdzie mocno na boki...

co myślisz o tej mojej roślince ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół