nasiona marihuany

Parapet

Wyszukiwarka Forumowa:

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Raczej nie szybko, zaczęła kwitnąć normalnie, to automat one tak zaczynają.

Co do Twojej roślinki, faktycznie szkoda tych liści ale już nic na to nie poradzisz. Powiedz mi jak podlewasz ? Masz dziury w donicy ? Nie chę zgadywać po fotkach ale wydaje się jakby miała trochę mokro.

P.S Dawaj nak***iaj z czymś jeszcze, jakieś auto kup i szybko do ziemi, na auto jeszcze czas. Ja mam nasionka AK 47 ale buduję boxa.
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
ostatni raz podlałem ją w niedziele, około 2litry wody od momentu całkowitego wysuszenia, na moje nieszczęście od tamtego momentu 0 słonca i nie ma jak wyschnąc, dziurki od dołu są porobione. nak***iaj coś jeszcze w sensie że do tej samej doniczki jeszcze dolozyc jakąś roslinkę ? nIE BĘDZIE to kolidowało ? z tego co wyczytalem automaty łatwo spierdzielić, chociaz wydaje mi sięże ten mój to też automat.
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
tyz mam parapet :)

Smokowi chodzi o to zebys zakupil nowe sionka i nie dokadaj tylko wymien lub doniczke inna daj ja mam roslinki w ok 6-7 litrowych ( 10 l ziemi nie styklo na 2 )
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
tyz mam parapet :)

Smokowi chodzi o to zebys zakupil nowe sionka i nie dokadaj tylko wymien lub doniczke inna daj ja mam roslinki w ok 6-7 litrowych ( 10 l ziemi nie styklo na 2 )

Dokładnie, dokup ze 3 nasionka auto i wysiej chociaż jedno, nie chcę Cię martwić ale krzaczek wygląda na chorowity i jeszcze nie wiadomo tak na prawdę co to więc może być tak, że będziesz bardzo zawiedziony
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
narazie dosadzać nie mam zamiaru- jednorazowa akcja z ciekawości, jak nic nie wyjdzie zawiedziony nie będe- zawsze kilka liści na mleczko :) Może na zimę zorganizuje jakiegoś boxa, pozyjemy zobaczymy. Narazie chciałbym sfinalizować to, no zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieje że skaza nie przerzuci się na inne listki, te które wyrastają są zdrowe, góra też w jak najlepszym porządku ... tylko więcej słoncaaaa proszę :D
 

Overflow

Member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
6
Buchów
0
Smoke, bardzo ładna roślinka jak na życie na parapecie i niewiele słońca. Oby rosła jak największa ;) Wygląda na to że pierwszy opiszesz nam smak :D
Rudy, tutaj masz fotorelację gościa z żółtymi liśćmi: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?47113-indoor-1x-White-Russian-auto-fem-1sza-uprawa
Może jakaś porada Ci pomoże. Jeżeli nic nie zmienisz roślince, to cała może Ci zżółknąć. Mam nadzieję, że dalej będzie rosła zdrowo, ale polecam zainwestować w jakiś automat póki jest czas.

Też zastanawiam się nad boxem, chociaż takim prymitywnym, żeby dać mojej więcej światła. Zobaczymy czy wypali. Poniżej wklejam zdjęcie z 13.06.18 kiedy moja roślinka liczy 18 dni od włożenia do ziemi. W porównaniu do poprzedniego zdjęcia, widać znaczny rozwój. Dzisiaj podlałem ją drugi raz wodą z nawozem. Zobaczymy ja będzie :D Może wystrzeli w górę i będzie petarda ;D
WP_20180613_20_33_19_Pro.jpg
 
D

DarkMessiah

Guest
Mógłbyś podsypać ziemi po sam brzeg wincyj korzenia bedzie
 
Ostatnia edycja:

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
Posadziłem kolejne 2 nasionka w doniczkach, nie mam najbladzzego pojęcia co to jest zobaczymy ? za parę dni wstawię fotki. Dziś odpadł w końcu jeden z chorych listków, oby tamte równie szybko odpuściły...
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Posadziłem kolejne 2 nasionka w doniczkach, nie mam najbladzzego pojęcia co to jest zobaczymy ? za parę dni wstawię fotki. Dziś odpadł w końcu jeden z chorych listków, oby tamte równie szybko odpuściły...

Dobra decyzja :) ja chciałem AK wysadzić ale teraz mam za dużo wyjazdów i nie upilnuje rośliny a na początku wega trzeba często doglądać. Moja speedy kwitnie sobie w najlepsze, po weekendzie wrzucę fotki. Pewnie sam zobaczę progres bo ostatni raz widziałem ją wczoraj wieczorem i teraz zobaczę dopiero w niedziele w nocy :D Z fartem Panowie :)
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
siemanko, kolejne focie marysi z dzisiaj :) trochę słonca i od razu lepiej to wygląda. dziś odpadł kolejny dolny listek, fajnie się to rozrasta, mam nadzieje ze niedługo zacznie kwitnąc, od 3 dni kiełki w doniczkach obok dalej nic nie wykazały, czekamy dalej. Od tygodnia jej nie podlewałem, jak ostatnio dostała ponad 2l wody to gleba wilgotna do dzis, ale myślę żeby jutro czy pojutrze troszkę ją podlać, co myślicie, czy lepiej zostawić do całkowitego wysuszenia ? Wszystko wskazuje na to, że ładna z niej będzie panna, ale poczekamy zobaczymy.
Wrzucajcie swoje zdjęcia.

normal_1.JPG
[/url]
normal_2.JPG
[/url]
normal_3.JPG
[/url]
normal_4.JPG
[/url]
 

Overflow

Member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
6
Buchów
0
Witam Panowie, za nami kolejna zielona niedziela. Wczoraj zdążyłem jedynie zrobić zdjęcia. Post nadrabiam dzisiaj.
Widzę, że u Rudego, pomidorki rosną jak na drożdżach. Moje gratulacje, oby tak dalej ;) Miło widzieć, że choroba objęła jedynie dwa liście, a nie całą roślinkę.
Moje, dzisiaj pierwszy raz odsunąłem delikatnie od parapetu na czas pracy. Kiedy okno jest zamknięte, zapach roślinek czuć od wejścia. Od razu poprawia humor :D Kupiłem sobie też takie urządzenie do sprawdzania Ph i wilgotności. Zapłaciłem ok 20 zł. Dwa pręciki wbija się w ziemię, a wskazówka pokazuje co się tam dzieje. Zauważyłem, że kiedy długo jest wilgotno, to tymi pręcikami można trochę spulchnić ziemię. Wtedy szybciej wysycha. Tylko trzeba to robić ostrożnie, żeby nie uszkodzić korzeni.
Wczoraj minął 22 dzień. Jak widać roślinki urosły, ale wciąż są to karzełki. Dobrze chociaż, że nadrabiają ilością :)
Mam pytanie. Podlewam je z nawozem co 3 dni, po około 0,5 litra na każdą. Nie za mało?
Pozdro, czekam też na Wasze relacje! CYA
WP_20180618_15_24_21_Pro.jpg

WP_20180618_15_25_00_Pro.jpg
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Czołem parapetowcy <shiza>

U mnie bez większych zmian, na flow już nie widać takich postępów z dnia na dzień ale dzisiaj zauważyłem już lekki szron na głównym kwiatuszku i pobliskich liściach, niestety mój aparat jest za słaby aby to złapać. Dodatkowo roślinka przestała już pachnieć zieleninką a delikatnie zaczęła śmierdzieć tak słodko bardzo, nie wiem jak to opisać :spalony:

Łapcie fotkę kwiatuszka i czekam na wasze pierwsze topki !

20180618_204730.jpg


z fartem i oby do :harvest: zawsze to parę g do wiaderka :yeahh:

P.S dolne liście zaczęły mi mocno żółknąć ale to chyba normalne na flow ? Roślina pewnie pobiera szamke z liści do topków, na szczęście na razie tylko dolne liście, zobaczymy jak będzie dalej.
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
A moja roślinka prawie wogoóle nie pachnie, jedynie jak się przytknie do niej nos na samym czubku, to troszkeee tylko :) roślinka już ma około miesiąca, a do kwitnienia jej daleko, listki z niższych partii dopiero zaczęły się rozwijać, więc w Twoim przypadku Marysia zakwitła po 30dniach, a moja chyba po 60 zacznie jak tak dalej pójdzie :) Dziś dosadziłem kolejną doniczkę z pestką bo znalazłem na dnie słoiczka. poprzednie dwie powoli zaczynają kiełkować.

A czy myślałeś o jakimś parapetowym treningu dla roślinki, ma to jakiś sens ? :D
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Rudy, moja jakoś koło 20 dnia dała pierwsze oznaki kwitnienia, niestety nie zapisałem sobie i kompletnie nie pamiętam :( Jeśli Twoja jeszcze nie kwitnie to najprawdopodobniej to sezonówka więc nie licz, że prędko zacznie <peace> Będzie śmiesznie jak CI się na okno rozrośnie :D
Niedługo cały parapet tam za***iesz :D

Co to treningu to myślę, że jedynie LST ma sens, wtedy może nie będzie rosła taka wysoka i nie będzie się tak bardzo wyciągać. Ja niestety zaspałem i rośnie jak rośnie. Z resztą i tak nie mam oczekiwań a wygląda na to, że na gibona będzie :smokee:
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
a kiedy stosuje siE LST? Właśnie nie podczas fazy kwitnienia ? muszę odrobić lekcje i doczytać :) No właśnie tego się obawiam, że jeszcze troszkę poczekam, średnio i tak dostaje 12-13h światła dziennie, raz mniejsze raz większe ale jest. O parapet się nie martwię bo mam go w bardzo dobrej pozycji... jeżeli faktycznie to sezonówka, to jak myślisz ile będzie trzeba jeszcze poczekać ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół