nasiona marihuany

Parapet

Wyszukiwarka Forumowa:

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
Over na Twoim miejscu tez już dawno bym to LST zrobił ( o połowe albo i więcej obniżasz wysokość, i robi się gęsta w ciągu tygodnia), widok za oknem nie jest najciekawszy, podziwiam że ryzykujesz, ja bym dawno odpuścił, chyba że to prywatne podwórko ale o ile mnie pamięc nie myli to pisałeś, że to okno na ulice.

Dziś strasznie postresowałem Marysie ... strasznie poszła do góry bo zaczęła się super pogoda, i chciałem zrobić kolejne LST, żeby ją obniżyć, i cyk około 5cm od szczytu łodygi pękła, nie za dużo ale lipa, podtrzymuje ją aktualnie jakimś patyczkiem, stoi ładnie ktoś kto o tym nie wie nawet by się zbytnio nie zorientował, potem wyczytałem że to SUPERCROPPING, ktoś się orientuje, czy jak roślinka np za tydzień się zrosnie można w tym miejscu zrobić jeszcze raz LST żeby dać ją do dołu ?

Z FARTEM, w szczególności OVER :freak2:
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
za zielone znaczy za duzo azotu

A lst rób bo ja przez nie robienie planta sciełem bo mi sie nie podobał i zmieniam na lemon gnome auto
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Kurde Smoke, szronu jak na święta :D Za***iście to wygląda. Wsadziłeś go w końcu do tego boxa, czy tylko parapet? Moje też cholernie śmierdzą. Aż dziewczyna zaczyna mi marudzić :D
Rudy, zadziwiające, że takie zwykłe LST aż tyle daje :eek: Miernik Ph nie kosztuje dużo i można go kupić w byle ogrodniczym, warto się tym zainteresować, bo nie robisz nic na czuja.
Dwie z moich panien zaczęły kwitnąć w ten weekend. Trzecia, biała coś się ociąga. Jak widać trochę urosły. Mają ok 35-45 cm wysokości, ale są rzadziutkie, jakby niedorobione. W sumie nawet się nie dziwię. Lekko nie mają - mało światła, woda z kranu i kilka naderwanych listków. Cud, że są zdrowe :D Dobrze że są 3 sztuki, to zgarnę trochę więcej plonów. Te kwitnące, w weekend podlałem nawozem NPK 579.
Zdjęcia dzisiejsze, czyli 36 dzień od wsadzenia kiełków do ziemi.
WP_20180702_16_54_10_Pro.jpg

WP_20180702_16_54_15_Pro.jpg

WP_20180702_16_54_53_Pro.jpg


Jedynie parapet, do budowy boksa nadal się przymierzam ale podjąłem kroki, zakupiłem kilka przedmiotów potrzebnych do budowy :D
Moja też marudziła i kupiła mi odświeżacz powietrza, rozkręcony na maxa nawet daje rade przy jednym plancie :D Ja niedługo muszę kosić swoją bo wyjeżdżam a jeszcze muszę zdążyć ususzyć. Przed wyjazdem wsadzę do słoika i po powrocie oczekujcie smoke reportu :D
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Chłopaki, dzisiaj nie wytrzymałem i zerwałem sampelka. Nie paliłem ze trzy tygodnie, pokopało pięknie.

Wasze zdrowie !

bobek.jpg
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
gratulacje :)) Ja cały czas się roślinką opiekuje, ostatnio po supercroppingu, jak już wszystko "ładnie" się zrosło, chciałem zrobić LST, szło pięknie, na końcu z***ałem głupim ruchem i łodyga w miejscu gdzie się zrosła, pękła w 3/4 swojej powierzchni, tak że zwisała prawie o 180stopni. Popękały tkanki, do dnia dzisiejszego minął tydzień, trzyma się już ku górze o własnych siłach, ale zrosnąc do końca chyba jej się już nie uda, póki co nad pęknięciem wszystko się zatrzymało we wzroście ale wygląda nadal dobrze, mam nadzieje że niedługo chociaż trochę ruszy (LST I TAK BĘDĘ PROBOWAŁ WKRÓTCE :D). Poniżej foteczki.

Proszę o porady co z tym zrobić, póki co podtrzymuje ją kijkiem, ale na zrośnięcie szanse marne, w całości jest do około połowy ... Na drugim zdjęciu w czerwonym kółku miejsce złamania

normal_IMG_1637.jpg
[/url]

normal_IMG_1640.jpg
[/url]

normal_IMG_1642.jpg
[/url]
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Rudy jak dla mnie to ona juz za grube łodygi na lst ma i będą Ci pękać. Jak coś pamiętaj aby giąć przed podlaniem. Z fartem !
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
hej, a co myśliśz o tym peknięciu? zrośnie się w miarę, czy raczej już lipa i plony ponad złamaniem też będa dużo mniej okazałe?
 

trufeel

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2010
Postów
116
Buchów
63
Weź taśmę izolacyjna, nożyczki lub nóż, i dawaj operację na otwartym sercu.
To ją powinno podtrzymać na duchu.
Jak nie pomoże, to odpowiedź pewnie znasz...
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
przez pierwsze dni była pod taśmą na złamaniu, potem włozyłem patyczka w ziemię i usztywniłem tak, że obydwie części łodygi się stykają bez przerwy, ta dolna, nie podłamana częśc jest o wiele grubsza, powoli baardzo powoli zachodzą jakieś reakcje, nic więcej tutaj nie "złączę", więc po prostu niech się regeneruje, zobaczymy co z tego wyjdzie... IMO, w całości się nie zrośnie już do konca, ale im więcej tym lepiej, póki co od półtorej tygodnia nowe odrosty listków nad złamaniem nie ruszają się z miejsca, górny szczyt ciężko mi określić czy się rozwija, aczkolwiek roślina stoi jakby jej nic nie było- jedyny plus :)
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
siemanko again :) Dziś bez zdjęc może za pare dni, póki co mało słońca, ale info mam dobre- udało się zrobić porządne LST, łodyga w miarę ok, coś tam rośnie ponad powoli. Przybywam z pytaniem na temat liści wiatrakowych. Czy można je usunąć, ?
Roślinka mocno się zagęściła, słonca mogę dostarczyć jedynie od jednej strony, a co za tym idzie duża częśc rosliny jest w cieniu, głównie też przez te wiatraki, więc czy te najstarsze i najwieksze można obciąć? czytałem i zdania są podzielone, jedni mówią że jak najbardziej, tylko nie wiem jak to się ma do upraw parapetowych. przypominam że to pełnosezon więc pewnie z miesiąc półtorej do kwitnięcia, ostatnio ma baardzo dużo stresów więc i moze się zrobić mała obsuwa.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Ja bym nie ruszał liści, przecież ona nimi chłonie światełko, takie moje zdanie. Moja roślina poszła pod kosę a raczej to co z niej zostało po ostatnich melo elo xd
Aczkolwiek dała nam dużo radości :)
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
Dotarłeś z nią do końca czy jakaś przedwczesna ścinka? Ile Ci tego wyszło ? jakieś fotki z końcowej fazy?
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Sciąłem jakoś tydzień za szybko. Mało zostało bo przyjechał brat i sampelki kradliśmy. Łącznie wyszło jakieś 7g. Niedługo zrobie smoke report, wrzuce tutaj linka. Ogolnie palenie od "ulicznego" odbiega zapachem i wyglądem natomiast kopaniem w czajnik nie odbiega a tolerka wyrobila mi się już nawet duża jak na mnie.
 

rudy2013

Active member
Rejestracja
Lip 9, 2014
Postów
39
Buchów
0
czyli Twoja przygoda z parapetem dobiegła końca :))

Ode mnie mały update, dawno nie wrzucałem fotek. Roślina ma się dobrze, złamanie już się prawie zagoiło, o dziwo, nie wierzyłem że po czymś takim się pozbiera, wisiała na małym włosku, wszystkie tkanki były przerwane ale dała radę. LST zrobione w miarę porządnie, i właśnie do niego mam pytanie, do jakiego okresu roślina może być nagięta? Nie ukrywam, że nie może ona być tak wysoka jak jest w rzeczywistości- z chodnika już byłoby ją całkiem nieźle widać. Czy LST można ciągnąc do samego końca?


normal_IMG_1655.JPG
[/url]
normal_IMG_1658.JPG
[/url]
 
L

Lord of Old School

Guest
[MENTION=70820]rudy2013[/MENTION]
Tak,lst można robic do samego,konca
Pozdro!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół