nasiona marihuany

Ukorzenianie

Wyszukiwarka Forumowa:

graceks101

Member
Rejestracja
Lis 9, 2015
Postów
12
Buchów
0
Witam chciałbym wrzucić zdjęcia ale jak na ten czas nie mam możliwości iż jestem w pracy a przyszedł mi pomysł do głowy ,jak wrócę chciałbym już działać jeżeli w ogóle jest to możliwe ,a więc posiadam dwie roślinki wysokość około 40cm , gdy sądziłem światło słoneczne docierało bez problemu lecz po czasie drzewo około 5 m dalej zaczęło zabierać światło ,rosną one teraz bardzo wolno nie tak jak na początku ,otrzymują światło tylko w godzinach porannych ,czy można by je wyciąć i ukorzeniaczem rhizotonic w płynie je ukorzenić ? Jeśli by tak można było zrobić to odrazu wsadzić na innego spota ? Proszę was o pomoc .
 

zenitmarek

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2018
Postów
64
Buchów
0
Jeśli rzeczywiście mają mało światła to wykop je ostrożnie z jak największą bryłą ziemi, wrzuć do jakiegoś wiadra czy worka żeby łatwiej przenieść w inne miejsce i wkop na nowo. Dobrze podlej i powinny się przyjąć, 40cm to jeszcze nie takie wielkie krzaki :) Ja swoje sezonówki też przesadzałam jak miały koło pół metra i normalnie potem urosły. Ale mi nie przeszkadzał cień, tylko sarny :D
Światło dociera też przez liście, może wcale nie mają tak dużo cienia jak Ci się wydaje?
Na pewno ścinanie i ukorzenianie na nowo całego krzaka nie ma sensu, zestresuje się, zatrzyma rozwój na koszt rozwoju korzeni. Jak odbije to będzie połowa lata i koniec końców wyjdziesz na tym tak samo jak byś je zostawił tam w cieniu gdzie teraz są. Albo i gorzej, bo zawsze jest szansa że się nie ukorzeni.
Powodzenia!

a mogę prosić o pomoc w ukorzenieniu takiego odrostu? ***ałem go przy LST (ak47autofemi). Niestety nie udało mi sie dobrze ostrości złapać ale ten badyl jest pusty w środku jak mlecz. Na zewnatrz niestety robi się czarne. Uciąłem go skalpelem. Moczy się w wodzie z odrobiną biohummusu. Nie wystawiany na światło bezpośrednie. Może warto go uciąż wyżej tam gdzie łodyga nie jest pusta w środku?

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół