nasiona marihuany

Gandzior`s Bajzel`s 2K18 | MixTape Sezon&AF ~reg./fem.

Wyszukiwarka Forumowa:
K

KiedysSieOgarne

Guest
Dawaj tego UPA jestem ciekaw jak to się u Ciebie pozmiebialo. U mnie ogromne różnice tylko niektórym susza trochę dała popalić i oklaply ale reszta nadrabia :D
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Wrzocil byl relke ale mam shizy po tamtym roku. Moze na koniec sezonu. Tu pewnie nawet po 2 latach fr byla by z fotkami a nie tak jak na ... Dobrze ze mam zdjecia bo tak to 2 lata poszly by sie ***. Fajna pamiatka.

Powodzonka z fartem
Mj
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
Wrzocil byl relke ale mam shizy po tamtym roku. Moze na koniec sezonu. Tu pewnie nawet po 2 latach fr byla by z fotkami a nie tak jak na ... Dobrze ze mam zdjecia bo tak to 2 lata poszly by sie ***. Fajna pamiatka.

Powodzonka z fartem
Mj


Ziomeczku nie schizuj!! <peace>
Ja sam, lepszy nie byłem bo, jeżeli mam nowego spota, to tak samo boję się, że ktoś mnie zauważy, złapie Policja itp. Ale mam swojego sprawdzonego spota na którym, uprawiam już 4 rok i przez pierwsze dwa sezony to, każdy szmer mnie płoszył a okazywało się, że jakieś zwierzaki biegały a ja tak zesrany byłem że, na glebie leżałem 20 min :lol3:

Powiedz mi, ile sezonów już tam Uprawiasz? I co się stało w tamtym roku?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Siema z rana obleciałem kilka tajemniczych miejsc. Na pierwszy ogień idzie Serius 6. Ładnie się krzaczy i zapewne w lipcu wskoczy na flo :)



Szczycik z bliska



Nastepne miejsce jest z jednym AFem od Big Daddy i dwoma sezonami od GGS(pestki z tamtego roku z własnych roślin). Jak dostają to mogą być ładne bo miejsce ma potencjał a i medium spore.





Tu macie kilka fotek AFów od Big Daddy i Grzecha, nie porosly za duże ale chociaż będzie co zapalić w lipcu :)






Niedawno wsadzone ;)




Przenosimy się na pecyny. Miejscówka dobrze nasłoneczniona ziemia luks to i panny ładnie rosną. Trochę powiekszylismy studzienke i opsypalismy wszystkie worki i kopce na grubo ziemią i ściółką.

Lecimy z fotami :)

Studnia głęboka na 1,5m.



Jakiś tam Serius



Sezonówka od Big Daddy



AF od Big Daddy




Next Serius



Zdesantowana od ziomka jakaś sativka



Kopiec z największymi paniami, będą ładne Palmy. Są to dwie sezonówki i jeden AF wsio od Big Daddiego.

AF



Po lewej AF po prawej Sezonówka.



Pieniek największej rery :)



O właśnie tej, ciężko ja objąć bo mało tam miejsca.






Serius z panoramą :)



Kopczyk z Afami od Big Daddiego, ostało się pięć dam.



Inny Serius z panoramą, ten najszybciej wskoczy na flo :)



Dwa poprzednie S6 razem :)



Pierwszy plan S6xHK, drugi "SATIVA" zdesantowana od ziomka.


Sezonówka z pestek z 2k16 narazie nie wiem co to.



Dwa afy od Big Daddiego



"SATIVA" zdesantowana z bliska



Kolejny S6xHk





Na dziś to tyle :) Oczywiście większość sezonów dostało SC na odrostach a AFy delikatne LST. Next up zapewne za tydzień. Pozdro mordki:spalony:​
 
Ostatnia edycja:

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
Pięknie lecisz. Teraz najlepsza pora na AF a te od Big Daddy i Grzecha mniejsze bo męczą się w doniczkach, nie dało rady do gruntu je wkopać?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Grześki są w dyszkach tyle im wystarczy a od Big Daddiego są w 5l bo kulki regularne, miałem przesadzać ale zabrakło czasu. Na pecynach jest kilka ładnych AFów właśnie od Big Daddiego, jak pogoda pozwoli to będzie dobre palonko z nich :)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Byłem dziś w jednym miejscu gdzie rósł ładny AF od Big Daddiego i kilka małych PAFów. Wszytko przeorane przez dziki, zero śladów roślin... je**ć :) Outdoor rządzi się swoimi prawami nic nie poradzimy. Jutro updejt z pecyn. Zapewne będzie na czym oko zawiesić. Pozdro
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Byłem z rańca obadać kilka miejsc. Na pierwszy ogień idzie Serious 6, rośnie sam w worze 120l, mniej więcej 1/3 wora to próchno, ściółka, patyczki itp. Myślę samej ziemi będzie z 60-70l. Trochę ostatnio powiewa w okolicy i niestety dany S6 dostał sierpa od spadającej suszki. Nie ma co natura zapodała hardkorowy SC. Łodyga połamana w pół i kilka odrostów uszkodzonych, ale nic nie uschło. Pozabezpieczałem rany izolacją i dałem kilka tyczek, dostał także oprysk z Asahi i specyfików :) Dodam jeszcze że Seriusik juz ładnie sypie włosiem.

Fotka na wejściu :)



Tu już po zabiegach :)



I ze strażnikiem :freak:



Potem poleciłem do AFów w doniczkach od Pana Daddiego i Grzecha, powoli sobie puchną nie są za duże ale będzie co palić na jesiennym trymie :) Po drodze miałem jeszcze kopczyk z kulkami które zebrałem z zeszłorocznych Ggsów. Progres cieszy oko. Najgorsze ze zrobiłem fotki a później przy wrzucaniu mi przepadły. Za tydzień więcej info z powyższych spociszy :crazy:


Na koniec wlot na pecyny i od razu zdziwko jak ładnie poszły suczki przez ostatni tydzień. Największe sezony indukuja, bedo grube pałki hehe :) Pozostałe dostały ponowny SC. Afy elegancko podrosły, będą fajne topiszcze z nich :) Wszystkie dostały papu dolistnie i w korzeń. Łapta focisze :zombi:

2x Super Early od Esben'a i 1 AF, kulki z OSa Big Daddiego. Rosną w kopcu ok 200l.











Guziec kitra się za krzaczkiem :)



W tym kopcu rośnie 5 AFów od Pana Daddiego :)






Tu zaś egzystuje jedna Sezonówka i AF od Big Daddiego i jedna sezonówka z pestek których nie wysadzilem w 2k16, będzie ciekawie i pewnie kolorowo.







Nastepnie mamy panienki uskutecznione od ziomka, odmiana "Sativa" :)

Mniejsza sativka indukuje



Dorodniejsza "Sativa" obok niej jest mniejsza ale słabo ja widać :)




Po SC :)





Serious 6, niedawno się określił.



Cdn...

 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3


Ciąg dalszy upa...

S6 większy, S6xHK mniejszy.





Szczycik wiekszego S6



Z przodu dwa AFy od Daddiego, z tyłu guziec dogląda Serki :)



S6xHK indukuje



Mniejszy S6 niedawno się określił.



Dwa Afy od Daddiego, ten po lewej dostał wcześniej fima i SC bo myślałem ze to sezonówa, rośnie bez zarzutow.



Temu pierwszy łeb z pieńka spadnie. Przez ostatni tydzień ładnie nabrał masy, a to jeszcze nie koniec :)










Ten AF po przypadkowym fimie i łamaniu <peace>




I jeszcze małe grupetto :)



To by było narazie wszystko z mojej strony :) Pozdro narkusy i z fartem :bongo4:

 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Dziś przyszło jedzonko dla pań. Miałem dziś jechać ale leje non stop... od jutra ma grzać ładnie :)

 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Będziesz to stosował do podlewania czy raczej opryski ?
Opisz proszę proporcje jakie będziesz stosował do podlewania/oprysków.
Pozdrawiam
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Raczej oprysk ale pod korzeń na pewno coś pójdzie tez wiadomo. Na pewno zastosuje się do zaleceń producenta, Canna Terra Flores 5ml/1l PKP 13 14 2ml/1l(od trzeciego tygodnia flo podwójna dawka) Plagron terra grow 5ml/1l i witaminki czyli Super vit 1 kropla na 4,5l wody.
 

nieznajomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2015
Postów
102
Buchów
0
Tego super vitu to na duże 2 krople na 5l można dać spokojnie, a tak miałem nadzieję ze canna pk poleci :)
Teraz to na słonku będzie pięknie :)
Będziesz mieszał te nawozy nie licząc hesi vitu?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Mały Updejt od znajomych rolasów :)

Na zdj w kopcach 6x S6 i 7x S6xHK ze stajenki GGS. Dwa S6 i jeden S6xHK jadą z flo na całego :)

W doniczkach są Afy od Big Daddiego, dałem im trochę kulek z racji ze Pan Daddy nie żałował kulek. Chłopaki trochę przysuszyli je na wegu i za duże nie podrosły, ale to ich pierwszy sezon i chociaż czegoś się nauczyli juz :)

Byłem dziś u nich trochę ponaginać, połamać i poprzycinać co nie co, przy okazji zapodałem im troszku specyfików od siebie :) Dostali kilka cennych rad na najbliższe dwa tygodnie, w trakcie szybki browar i essa na chatę na mecz Angolów :)

Afy od Daddiego




S6 początek Flo



Next S6









LST :)



S6xHK








I to wsio na razie. Updejt z pecyn ode mnie zapewne piątek/sobota. Pozdrówki i z fartem narkusy <joint>​


---------- Post Zaktualizowany 21:40 ---------- Data pierwszego postu 21:33 ----------

Tego super vitu to na duże 2 krople na 5l można dać spokojnie, a tak miałem nadzieję ze canna pk poleci :)
Teraz to na słonku będzie pięknie :)
Będziesz mieszał te nawozy nie licząc hesi vitu?

Dokładnie tak, na początku tylko zalecane dawki a potem jak podrosną większe to wiadomo dawki się zwiększa. Tak wszystko mieszam ,robie mixa i jazda z koksem :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół