nasiona marihuany

Gandzior`s Bajzel`s 2K18 | MixTape Sezon&AF ~reg./fem.

Wyszukiwarka Forumowa:
L

Lord of Old School

Guest
Zasiadam i kibicuje :freak:,oby do:harvest:
Pozdro
Yo
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Studnia ok ale odkryta sppro kretow posciaga utopia sie tam i woda bedzie bleeeee. No ale jak sie nie ma to i takie dobre. Ladne rosliny. U mnie w 3 minuty znika 60l wody i wszystkie podlane ;) TSO cos w tym jest ze z boxa hermiom troche ale u mnie narazie luzik.

Bede zagladal powodzonka.

Pozdr
MJ
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Od takich dyskusji jest offtop panowie :) Bardzo bym prosił Moderatora o usuniecie zbędnych komentarzy. Jutro z rana będzie jakiś upik zapewne. Pozdro ###
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
GanjaChangeMyLife posprzątałem Ci tu trochę. Korzystając z okazji życzę powodzenia i liczę na oglądanie ładnych okazów tutaj :)

Korzystając z innej okazji - [MENTION=88306]SHOTUZI[/MENTION] skończ w końcu z tym spamem bo ja nie będę miał oporów dołożyć Ci kolejnego warna albo po prostu dać bana. Twoje posty to banialuki. To co Cię odróżnia od tych panów z którymi dyskutowałeś na temat wyższości fishmixa nad biohumsem to to, że oni wyszli ze sfery fantazji i coś robią.
Na koniec szczypta statystyk - założyłeś 19 wątków na forum a 13 z nich wylądowało na śmietniku. Krótko mówiąc - proszę, skończ pier***ić.

Dziękuję za uwagę.
 
C

Convictus

Guest
Heej, z robactwem też mam problem w ch*j :D jak jadę cokolwiek zrobić w nocy na spocie to wracam z 10cioma bąblami na mordzie, lipiec, sierpien a ja w czapce i kurtce zapie****am w krzakach :D
Honziak mi kiedyś gadał o takim czymś, wywar czy tam napar z mniszka lekarskiego i olej z drzewa herbacianego. Chwalił mocno, że pryszkasz się tym i nic nie siada, warto sprawdzić moim zdaniem bo składniki tanie :D mugga też dobra, ale ogółem rzecz biorąc to trzeba by było się w tym wykąpać :D

pozdro
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Heej, z robactwem też mam problem w ch*j :D jak jadę cokolwiek zrobić w nocy na spocie to wracam z 10cioma bąblami na mordzie, lipiec, sierpien a ja w czapce i kurtce zapie****am w krzakach :D
Honziak mi kiedyś gadał o takim czymś, wywar czy tam napar z mniszka lekarskiego i olej z drzewa herbacianego. Chwalił mocno, że pryszkasz się tym i nic nie siada, warto sprawdzić moim zdaniem bo składniki tanie :D mugga też dobra, ale ogółem rzecz biorąc to trzeba by było się w tym wykąpać :D

pozdro

Napar z czystka, mniszka lekarskiego nie testowalem ;)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Zaleciałem na szybkiego w pewno miejsce luknąć czy nie ma samców. Trzy wyrwane, reszta AFów lecą juz z flo, trochę je pokręciły ostatnie zimnie nocki ale nie jest źle :) Nie ma zbytnio czasu zrobić większego upa bo spoty porozrzucane trochę. Łapcie kilka fotek.







Samce :)



Kilka sztuk z bliska :)












Następny dziś to tyle. Pod koniec tygodnia będzie upki z pecyn i kilku pojedynczych roslin. Za miesiąc za pewne będą już do próbowania pierwsze sample także morda się już cieszy :) Pozdrówki i z fartem :crazy:
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Widzę też ładnie ci lecą w tym roku gandzior :D taka pogoda że chyba każdy jakiegoś monstera bd miał :D ile ma największy plant? U mnie Tera około 170cm powodzonka jeszcze tu zerkne
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Dzis podlecę tam gdzie rośnie największa pani i cykne foto. Sam jestem ciekaw jak poszła przez ostatni tydzień :)
 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Planowałem rozmnozyc autosy Warra. Jak to wyjdzie zobaczymy.

---------- Post Zaktualizowany 12:57 ---------- Data pierwszego postu 10:35 ----------

Dane pestki Warra, które trochę za długo były na wacie :) Porosły grubasy :zombi:

 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Serius 6 GGS



Ogólnie jest juz wyższa ode mnie, ale medium sięga mi do jajec :) Na wszystkich odrostach poszedł SC i dostała oprysk z Asahi i specyfików. Jutro jak nie będzie padać podlecę sprawdzić na pecyny.​
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Updejt z pecyn :crazy:


Panienki rosną w oczach, wyrwalem jednego samca, jeszcze tylko jedna nie określiła płci. Sezony dostały toping/SC na odrostach i gdzie nigdzie LST. Autosy tylko LST. Szybki oprysk z Asahi i specyfików, kilka fotek i zawijka :)

Zarzucam wszystkie fotki jakie zrobiłem taki artystyczny nieład hehe





















To tyle :) Następny up z innych miejsc zapewne w Niedziele. Eloszka narkusy:crazy:
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,617
Odznaki
8
Ostro wygląda to lst
..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół