nasiona marihuany

Gandzior`s Bajzel`s 2K18 | MixTape Sezon&AF ~reg./fem.

Wyszukiwarka Forumowa:

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Szkoda. Mam nadzieję, że nie poddasz się rozpaczy i wrzucisz jeszcze jakieś pestki na watę. Chociaż z doświadczenia wiem, że walka z dzikami na spocie to sprawa beznadziejna...
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Dzięki pany za miłe słówka :zombi:

Dziś byłem podlać co nieco bo skwar jak diabli. Dodatkowo poszedł oprysk z asahi i specyfików :) Sezony dostały po głowie dziś :) Dodatkowo wyrwane zostały 4 samce :)




Serius6 od GGS



Tutaj sezony i afy jeszcze w doniczkach, w weekend lecą do ziemi już te co się określiły:freak:





Tu panienka która był ostatnio łamana :)



W tym kopczyku rosną 3 sezony mojej zeszłorocznej produkcji i 3 afy od BigDadiego




W sobotę lub niedzielę będzie troszkę obszerniejszy upik. Pozdrówki i z fartem <shiza>​
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Miało być więcej zdjęć ale pogoda i robactwo nie rozpieszcza. Nie miałem mocy na jakieś sesje, cały mokry i pogryziony po wykonanej robocie uciekłem z miejsca zbrodni :) Kilka samców wyrwanych, ziemia pod afy przygotowana i uskuteczniony został bunkier na dwa seriusy:crazy:

Jakieś tam afiki z drugiego rzutu od Big Daddy



Selekcja trwa w kopczykach coraz więcej miejsca dla najsilniejszych panien



Delikatnie co nieco ponaginałem co by nie walczyły o promyki :)



Tutaj wcześniej wspominany bunkier GGs. Kobitki są po fimie i powinny dać czadu niedługo. Jakość nie powala ale jakiś tam zarys kopco-walca widać<rotfl>




I to by było narazie na tyle, next up zapewne za 6-10 dni jak zaliczą większy przyrost:zombi:

Pozdrawiam i farta życzę :spalony:​
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Dobrze lecą. Teraz wlasnie te wszystkie muchy i inne pierdzące latające przyssawki nie dadzą nam latwego życia. Czerwiec i lipiec to najgorsze miesiące na to barachło. Ja zawsze ubrany w bluzy i kaptury z długimi spodniami zlany potem. Klnie sie czasem pod nosem po cichu ale kocham to wszystko. Ta namiętność nie wygasa :freak2:
Zaraz sam startuje z fotorelacją bo mam tez zobowiązania <coolpalacz>
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Doktor jak masz ten problem zainteresuj się preparatem Mugga 50%.
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Kopiec że ja pie***le :D pozytywnie to u ciebie wszystko wygląda a co do Mugga to ten preparat to petarda,używam już drugi rok i robi swoje ale w markecie go nie znajdziecie tylko wędkarski and alegru ;)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Dobrze lecą. Teraz wlasnie te wszystkie muchy i inne pierdzące latające przyssawki nie dadzą nam latwego życia. Czerwiec i lipiec to najgorsze miesiące na to barachło. Ja zawsze ubrany w bluzy i kaptury z długimi spodniami zlany potem. Klnie sie czasem pod nosem po cichu ale kocham to wszystko. Ta namiętność nie wygasa :freak2:
Zaraz sam startuje z fotorelacją bo mam tez zobowiązania <coolpalacz>

Ja tak samo opatulony jakbym miał czarnobyl zdobywać :)
 

nieznajomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2015
Postów
102
Buchów
0
Tak jak powinno być szkoda tego kopca ale AFy dosadzaj, tylko chyba słońca nie mają bardzo dużo tak w granicach normy? :)
Farta i do końca
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Jest różnie bo miejsc jest kilka ale z reguły słonko świeci od rana 5-6 do 17-18 także wystarczy w zupełności :)

---------- Post Zaktualizowany 15:20 ---------- Data pierwszego postu 14:12 ----------

Kopiec że ja pie***le :D


A no jest spory, podstawą kopca jest próchno i patyki ze ściółką obłożone pecynami, i na to ziemia i dodatki :) Tylko 4h roboty :) Ciężko było bo już pozarastało w koło że hoho :) Z góry i z boku ziemia jest przykryta folią podziórkowaną i na folię ziemia i ściółka :)

---------- Post Zaktualizowany 16:50 ---------- Data pierwszego postu 15:20 ----------

P.S Dziś doszła paczka z f2sseeds. 20 auto fem od beboka, 20 auto regularne od Warra , 4 pafy od GGS i 4 pafy gratisy od f2seeds. Wieczorem zabieram je na basen :)
 

BoggyGER

Well-known member
Rejestracja
Mar 7, 2018
Postów
102
Buchów
0
Szkoda że nie mam takich spotów jak Ty choć chodziłem długimi godzinami w ich poszukiwaniu. Ostatecznie coś znalazłem, trochę przypałowe ale myślę że się uda. Niedługo i ja zrobię moją pierwszą fotorelacje ;). Też niestety miałem pewną wpadkę z moimi pomidorkami i przez to 10 nie wyszło z ziemi ale nie wolno się poddawać. Powodzenia, ładnie lecisz.
 
Ostatnia edycja:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Byłem wczoraj wyrwać jednego samca na pecynach, przy okazji strzeliłem kilka fotek. Panienki po fimie ładnie poszły w odrosty.







 
M

matson

Guest
ladnie ida, kup sobie prawdziwego biohumusa i pryskaj, polecam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół