nasiona marihuany

Gandzior`s Bajzel`s 2K18 | MixTape Sezon&AF ~reg./fem.

Wyszukiwarka Forumowa:

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Witam ponownie cały haszysz





Wszystko zaczęło się jakieś dwa miesiące temu, pierwsze kule poleciały do wody w połowie kwietnia. Od tego czasu do dziś trwa jeszcze jakieś kiełkowanie i wysadzanie.
Ogólnie liczba spotów oscyluje w granicach 8-10 ale to jeszcze może się zmienić, ponieważ niektóre rośliny głownie regi są w doniczkach od 3-10l także są mobilne jak narazie. Co do ilości to podam za jakiś miesiąc jak już będą po pierwszej selekcji naturalnej. Pesteczki głownie swoje własne krosy i od panów z forum, którym jeszcze raz dziękuje z zaufanie, postaram się je poprowadzić jak najlepiej umiem i oczywiście lekko opisać co gdzie ciąłem, lałem bądź pryskałem. Do przygotowania miejsca na panienki użyłem głównie czarnej ziemi z okolicy, próchna, ściółki liściastej, generalnie leciało wszystko po trochu co znalazłem w okolicy, nie ma co nosić drewna do lasu hehe. Oczywiście do wszystkiego szedł jeszcze dolomit,wapno i obornik bydlęcy granulowany. Niektóre kopce są usypane nawet na metr wysokości i dobrze zabezpieczone przed ewentualną powodzią itp. Co do nawozów to na weg stosuję pod korzeń 4-5 letnią gnojówkę z pokrzyw, i mix specyfików z poprzedniego roku, jest oczywiście także niezbędne asahi, karate i tytanik będą na dnich. Na flo trochę specyfików pod korzeń i co tygodniowe dolistne papu z tego samego specyfiku co w korzeń. Dany specyfik do mix róznychn organicznych nawozów z ostatniego roku, nazwy wszystkiego nie pamiętam jak ogarnę stare etykiety to napiszę. Trening jaki zastosuję na odmianach pełno sezonowych to na niektórych fim i supercroping łączony oczywiście z lst, które będę starał się kontynuować do końca flo. Oczywiście wszystko z głową i bez zbędnych kombinacji, oj będzie dużo uskuteczniania z zieloną izolacją hehe




Posmakowałem już także jakiś strat, z winy natury jak i mojej, błędy zawsze się zdarzają ale bez tego człowiek się niczego nie nauczy. Ogólnie trochę szkoda że tamten sezon tak się potoczył ale doświadczenie jakie zostało zebrane jest przeogromne i bezcenne. Kiełkowanie i pierwsze dni życia większości roślin zostały przeprowadzone w domu na parapecie, niestety nie mam zbytnio warunków na boxa, aczkolwiek pewnie bym ogarnął jakąś małą szafkę i panel ledowy na start ale to może za rok. Parapet też robi robotę tylko trzeba uważać i reguralnie doglądać. To chyba będzie wszystko jeśli chodzi o wstępne informację, jeśli macie jakieś pytania walić śmiało...




Lecimy z tematem








Reszta zdj wstawię jutro :p Pozdro wariaty :)
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 59382

Guest
Ja tam się ciesze ze w tym roku na parapecie trzymam sadzonki bo niektóre przez to ze stały w boxie potrafią nieźle bananami sypnac a o inny efekt końcowy tu chodzi.U mnie box stoi pusty...Powodzonka!
 
U

Usunięty 66767

Guest
No jest pan w końcu w gronie fotografów tegorocznych...:jaraczz:pozostaje mi tylko życzyć dużo słońca,czasami niech popada żeby nie latać z wodą za dużo,zero pleśni i obfitych zbiorów!!!Będę sledził twoje poczynania.POzdro<peace>
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Zapodaje resztę fot:zombi:





---------- Post Zaktualizowany 09:39 ---------- Data pierwszego postu 09:38 ----------



Siedem sztuk z jajami już wyrwane​


---------- Post Zaktualizowany 09:41 ---------- Data pierwszego postu 09:39 ----------

Łamanie się zaczęło :)



Tu grupowe :p



---------- Post Zaktualizowany 09:49 ---------- Data pierwszego postu 09:41 ----------

Jakieś auto i sezonowe regi



A tu fotki z wcześniejszych etapów przygotowań :)
[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-960060]
normal_20180506_133150.jpg
[/url]
 

pan majster

blee ble ble
Rejestracja
Mar 19, 2018
Postów
221
Buchów
630
Dałbym bucha ale jeszcze nie mogę ale powiem ci że nieźle to wygląda,tak trzymaj.
 
Rejestracja
Sty 14, 2013
Postów
342
Buchów
1,355
Odznaki
6
Długo kazałeś czekać, widzę, że będziesz miał co robić jesienią

co do hst to nie łam głównej łodygi na tym etapie, tylko zaczekaj na odrosty po fimach, lub rób to później na najwyższych piętrach.
po 2 miesiącach jak wiatr robi swoje takie zgrubienia potrafią się rozejść na włókna i położyć całą roślinę, a nawet potrafi duża cześć całkiem odpaść od rośliny.

z fartem ;)
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Nie chciałem za szybko zakładać tematu z ledwo co widocznymi panienkami. Teraz już coś widać i można lecieć z koksem. Te hst to tylko na jednej suce było zrobione w celach naukowych, a co do wiatru to mam patent z taśmą i zabezpieczymy je wszystkie jak trzeba :) Pozdrówki i z fartem mordeczki :spalony:
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Które to NxHK ode mnie z osa?
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Niestety mam złe wieści, mianowicie miałem je w kopcu i coś rozryło wsio, zapewne dziki i pousychały....
 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
Fajnie to wszystko wygląda, lecę podobnie, będę obserwował :D pestki ode mnie doszły? Powodzenia!!!
 

GordonShumway

"Yo, Lucky my man!"
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
459
Buchów
0
Ale dobrze rozumiem, że wszystko zaorane ? Nie została żadna roślina ? Szkoda, bo zapowiadało się ciekawie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół