nasiona marihuany

Nie za małe roślinki ? pytanie początkującego

Wyszukiwarka Forumowa:

bartez123

Member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
9
Buchów
0
Witam, roślinki pokazały się z ziemi 10 dni temu, przez jakiś czas miałem je na dachu, potem dałem je na spota, na razie baniaki 5l, owinę je folią żeby nie przebijało światło. Czy rozrost tych roślinek nie jest za mały ? za ile mogę podlać je jakimś nawozem ?

a moze nowe nasiona ?

65.jpg

66.jpg
67.jpg
68.jpg
69.jpg
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
mnie to teraz tak wygladaja cream mandarynki auto tylko ze maja 4 dni na parapecie bedac
nie podlewaj zadnym nawozem tylko dawaj je z miejsca do ziemi a nie w w bankac na spocie je trzymasz :D
 

bartez123

Member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
9
Buchów
0
nie mogę dać je do ziemi, ponieważ spot to bagno. Pod tą trawą jest woda :D
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Roślina przez pierwszy okres swojego życia po wyjściu z ziemi nie rozwija się , a dlatego ze buduje system korzeniowy , jeśli już go zbuduje pójdzie jak strzała :)
Bez obaw , nie pozwól tylko żeby te baniaki przeschly w wiór również żeby nie było błota , a będzie dobrze.
Jeśli masz tam pod ta trawa wode , może warto usypać kopce ?
 

bartez123

Member
Rejestracja
Maj 20, 2018
Postów
9
Buchów
0
Usypać kopce, i normalnie w tych kopcach dać roślinę do ziemi ? Jeżeli tak, to ile musiałby mieć taki kopiec, aby wystarczyło ziemi na korzenie ? AK 47 auto fem jeżeli to ma jakiekolwiek znaczenie.
 

chill0oout

Well-known member
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
346
Buchów
0
nie mogę dać je do ziemi, ponieważ spot to bagno. Pod tą trawą jest woda :D

Bagno to masz w tych butelkach. Zrobilesz dziurki od spodu? Korzenie sie nie rozwiną pod tym błotem i szystko pognije. Czy to tylko tak po podlaniu wyglada? Używasz pontonu na bagnach? :freak:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół