nasiona marihuany

[HPS 100W] [0.15m2] [1x +Speed, 1x Speed Bud x +Speed] [AF] Projekt Mikro HPS 4.0

Wyszukiwarka Forumowa:

Przewidywany wynik gigantów :D ?

  • 1-10g

    Głosów: 0 0.0%
  • 11-20g

    Głosów: 0 0.0%
  • 21-30g

    Głosów: 0 0.0%
  • 31-40g

    Głosów: 0 0.0%
  • 50g+

    Głosów: 0 0.0%

  • Łącznie głosujących
    1

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
[MENTION=79439]prosste[/MENTION] teraz już nie będę ich stresował usuwaniem drutów. :D Myślę, że obojętnie czy jeszcze urosną, czy też nie - każdy grow to przede wszystkim przygoda i zdobywanie nowych doświadczeń, nie olimpiada i walka o wynik. :D

Panny trenowałem normalnie, ale wyciągać się nie chciały i teraz są jakie są. Mi takie niskie rośliny nie przeszkadzają - mam małego boxa i staram się zawsze zapełnić go na całej powierzchni - w górę niekoniecznie muszą iść.

Sam jestem ciekawy tego jak ostatecznie wyglądać będą te rośliny i w jakim czasie się zamkną. W kolejce stoi już Green Crack i jak tylko Speedy będą mleczne - ustąpią miejsca prawdziwym smakołykom!


Pozdrawiam!
 

kociulinek

Active member
Rejestracja
Maj 22, 2018
Postów
36
Buchów
0
mi moja sałata wyrosła juz na prawie całą wysokośc boxa, lampy są na max w górze i topy są jakieś 8cm od lamp i wystopowały, to dopiero 2 tydzień flo i nie wiem czy jest sens zmieniać boxa na wyższy, w sensie czy jak podniosę jeszcze lampy to czy rośliny urosną czy już tak zostaną hmmm...
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
UPDATE:


Witam! Minął tydzień i wypada z tej okazji wrzucić jakieś info i foto. <coolpalacz> Za nami piąty tydzień uprawy i drugi kwitnienia. Speed Bud x +Speed nadal utrzymuje lekką przewagę w kwestii zaawansowania kwitnienia, ale +Speed daleko w tyle nie zostaje.

Planty rozwijają się prawidłowo, są niskie, ale dobrze wypełniły dostępną powierzchnię boxa - jest ciasno na maxa - tak jak lubię! :D Warunki powoli zmieniam się w stronę niższej wilgotności, która wynosi ~60% na chwilę obecną. Temperatura waha się między ~27* w dzień i ~21* w nocy. Panny nie marudzą, nie wykazują deficytów i nie sprawiają problemów (póki co).

Zresztą zobaczcie sami, jak moje karakany prezentują się na dzień dzisiejszy...


35 dzień / 14 flo:




























[MENTION=88724]kociulinek[/MENTION] Sorry, że odpiszę dopiero teraz, ale nie było mnie. Ja bym zmienił boxa na wyższy/większy - jeść nie woła, a zawsze przyda się zapas miejsca. Na flo rośliny też rosną - może nie tak spektakularnie jak na wegu, ale jednak.


Wszystkim, którzy zaraz zechcą napisać, że mogłem dać im się bardziej wyciągnąć odpowiem od razu: "Nie mówcie mi jak mam żyć!" :D Miłego dnia wszystkim zaglądającym!


Pozdrawiam!
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Elegancko lecisz. Tylko byś musiał im dać się bardziej wyciągnąć :LOOL:
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
[MENTION=76521]Total Kozak[/MENTION]... :D :yeahh: Wiadomo, teraz choćbym podniósł lampę na maxa w górę, to i tak już im nie pomoże w wyciągnięciu się. Mogą co najwyżej zmulić wraz ze spadkiem ilości lumenów jakie wyłapią. Po ostatnich gorylach i ich zacnym wyniku (z tej powierzchni), mogę mieć niskie speedy... :freak:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Też jest elegancko, choć kompaktowo. Byle były ładne żywiczne topy ;)
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
UPDATE:


Witam! Kolejny tydzień za nami. Panny coraz intensywniej pachną, ale niedawno wleciał filtr węglowy o wydajności 100m3/h i przy tej powierzchni nie czuć absolutnie nic poza boxem. Speed Bud x +Speed jest o dobry tydzień (jak nie lepiej) do przodu, względem swojej kuzynki - obie pójdą pod nóż w 65 dniu.

Rośliny są niskie, ale po wysypaniu keramzytu na powierzchnię ziemi - wilgotność spadła do akceptowalnych 50-60%. Udało mi się wypełnić całą powierzchnię i mniej więcej równo umieścić odrosty - za nieco ponad 3 tygodnie będziemy startować z Green Crackiem i tylko o tym teraz myślę... :D


42 dzień / 21 flo:































Pozdrawiam!
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
UPDATE:


Witam! No i następny tydzień za nami. Rośliny są niskie i nie sprawiają problemów. Od dwóch podlań są na czystej wodzie. Piją teraz po 1.5L wody każda, co 2-3 dni. Niestety upały dają mi się we znaki, bo trudno zejść poniżej 29.8*C, gdy dookoła jest stopień mniej. Niektóre liście pozaginały krawędzie ku górze, ale nie ma tragedii. Powoli, ale obserwuję spadek intensywności zieleni - więc azotu ubywa.

W sumie od czasu zakończenia poprawiania LST - prawie bezobsługowy grow. Woda co 2-3 dni, kontrola temperatury i wilgotności, jakaś korekta wysokości światła i to na tyle. Czekam już na start tych GC, które puszczę nieco wyżej, niż te autosy, ale to temat na następną fotorelkę. Obczajcie fotki tych krasnali, a ja lecę spać! :)


49 dzień / 28 flo:













Pozdrawiam!
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
UPDATE:


Siema! Witam w jednym z ostatnich postów tej uprawy. Minęło 5 tygodni kwitnienia, a panny zdają się być gotowe. Porównując zdjęcia sprzed tygodnia z obecnymi - topki trochę widać popuchły, ale to szybka uprawa miała być, więc nie wydajność, a czas był dla mnie kluczowy. :D

Nie wiem jak u Was, ale u mnie w te upały nie ma czym oddychać - temp. w boxie to 31-35*C, więc nie jest kolorowo. Z drugiej jednak strony mam tylko 1-2*C więcej niż ma otoczenie (wentylacja na 90%), więc nie narzekam i czekam na finał tego grow! Liście wiadomo - trochę pozwijały się, większość i tak już jest usunięta, bo zdążyła pożółknąć. Planowana kosa - najbliższy poniedziałek, choć jeśli coś mi odbije, to już dziś zakończę ich żywot. :freak:


56 dzień / 35 flo:



















Pozdrawiam!
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
to teraz czas na moje GC ? :freak:
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
FINAL UPDATE:


Good news everyone! :D Czas na małe podsumowanie uprawy. Rośliny ściąłem w 8 tygodniu życia (56 dzień / 35 flo) przy mlecznych trichomach z dosłownie pojedynczymi bursztynami. Panny mogły urosnąć nieco wyższe, ale czy był na to czas, skoro w niespełna 2 miesiące były gotowe? Nie było! :freak:

Koniec końców z obu roślin zebrałem w sumie 90g smacznego palonka! :D Speed Bud x +Speed dał 40g, natomiast +Speed 50g. Zdjęcia są z pierwszego dnia w słojach, natomiast waga podana z dzisiaj - po utracie kolejnych paru gram. Mokrego tematu w chwili ścinki mialem 350g, topki i wszystkie listki gęsto pokryły się żywicą i żal było to wycinać. Trym typowy pod vapa - Xvape Fog robi robotę!

Pierwszy rzut oka i widać różnicę w wyglądzie topków - te z +Speeda są drobniejsze i mniejsze, natomiast Speed Bud dał pełniejsze i twardsze boby. W działaniu bardziej odpowiada mi jednak +Speed, który jest zdecydowanie bardziej euforyczny i pobudzający, gdy Speed Bud idzie w stronę większego relaksu, odprężenia i gastro. :D



















Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich na Projekt Mikro HPS 5.0 w którym w roli głównej wystąpi Green Crack!


Pozdrawiam!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół