nasiona marihuany

Dziwna dolegliwość panienki , pomożecie ?

Wyszukiwarka Forumowa:

HaG13ze

New member
Rejestracja
Maj 25, 2018
Postów
3
Buchów
0
Witajcie , od wielu lat przeglądam analizuje forum , aż w końcu nadszedł moment w którym zdecydowałem się założyć konto .
Dziwna dolegliwość dopadła jedną z moich panienek , strasznie wykrzywiają jej się liście i hamuje się wzrost.

Inne są zdrowe , ładnie rosą są wszystkie w takich samych warunkach .

Może ktoś z tego forum jest w stanie zdiagnozować problem i dać jakieś rozwiązanie , byłbym niesamowicie wdzięczny za pomoc.



.


https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-964119

Pozdrawiam Serdecznie
i z góry dziękuje ;)
 

Mukanos

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2018
Postów
55
Buchów
0
Witajcie , od wielu lat przeglądam analizuje forum , aż w końcu nadszedł moment w którym zdecydowałem się założyć konto .
Dziwna dolegliwość dopadła jedną z moich panienek , strasznie wykrzywiają jej się liście i hamuje się wzrost.

Inne są zdrowe , ładnie rosą są wszystkie w takich samych warunkach .

Może ktoś z tego forum jest w stanie zdiagnozować problem i dać jakieś rozwiązanie , byłbym niesamowicie wdzięczny za pomoc.



.


https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-964119

Pozdrawiam Serdecznie
i z góry dziękuje ;)

Siema to mi wyglada na zbyt wysoką temeprature lub/i zbyt czesto/żadkie podlewanie
 

zenitmarek

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2018
Postów
64
Buchów
0
Więcej info! out/indoor, jaka temp, ile podlewasz, jakie nawozy... to nie forum jasnowidzów. skoro inne które rosną w takich samych warunkach są ok to zastanów się czego dodałeś tej roślince że tak się porobila...
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Więcej info! out/indoor, jaka temp, ile podlewasz, jakie nawozy... to nie forum jasnowidzów. skoro inne które rosną w takich samych warunkach są ok to zastanów się czego dodałeś tej roślince że tak się porobila...

Po zdjeciu przeciez widac, ze typowy indoor... to nie forum dla jasnowidzow, to forum dla nabijaczy nic nie wnoszacych postow.

Po lisciach eidentnie za wysoka temperatura/brak dostepu powietrza. Przestaw ja w inne miejsce.
 

zenitmarek

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2018
Postów
64
Buchów
0
ch*j wie czy indor czy outdoor. Każdy se trzyma planty w jakiej chce doniczce i robi im foty przenosząc z np balkonu do środka i na odwrót.

Przecież napisał że rosną w TAKICH SAMYCH warunkach. Pewnie że wygląda jakby była przypieczona. Ale skoro stoi obok zdrowych sióstr to raczej nie to. Ale autor musi to zweryfikować. Może to rzadka choroba genetyczna która objawia się dopiero w fazie flo XD
Pewnie i tak się mylę bo mam tylko 40 postów i wgl nie powinienem się nigdzie wypowiadać.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
ch*j wie czy indor czy outdoor. Każdy se trzyma planty w jakiej chce doniczce i robi im foty przenosząc z np balkonu do środka i na odwrót.

Przecież napisał że rosną w TAKICH SAMYCH warunkach. Pewnie że wygląda jakby była przypieczona. Ale skoro stoi obok zdrowych sióstr to raczej nie to. Ale autor musi to zweryfikować. Może to rzadka choroba genetyczna która objawia się dopiero w fazie flo XD
Pewnie i tak się mylę bo mam tylko 40 postów i wgl nie powinienem się nigdzie wypowiadać.

Pewnie sie mylisz bo piszesz, ze to przez nawozenie, ilosc postow nie ma znaczenia.
 

HaG13ze

New member
Rejestracja
Maj 25, 2018
Postów
3
Buchów
0
Okej.
A więc jest to outdoor temperatura jak na zewnątrz, podlewam około 2 litry na roślinę do czasu wyschnięcia gleby, nawozy stosowane do wszystkich w takich samych proporcjach to Canna rhizotonic, biohumus. Nic jej nie dodawałem więcej wszystkie miały tak samo , może to być genetyczna choroba?

pozdrawiam

Jest to outdoor wszystkie stoją obok siebie , za wysoka temperatura? gdyby tak było to wszystkie by tak wyglądały a jest to jedyna z takimi objawami.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

zenitmarek

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2018
Postów
64
Buchów
0
No to tak jak mówiłem. Moim zdaniem to wpływ genetyki. Lub jakieś niedopatrzenie ale tak jak mówiłeś - to mało prawdopodobne. Może dolistne nawodnienie by jej pomogło? czyli np spędzanie nocy tam gdzie wilgotność jest z 90%
 
L

Lord of Old School

Guest
Na oucie miałem identyczną dolegliwosc.
Pomógł siarczan magnezu.
Yo
 

HaG13ze

New member
Rejestracja
Maj 25, 2018
Postów
3
Buchów
0
Ooo super ! dzięki za konkretną odpowiedź dzisiaj jadę do ogrodniczego zakupić siarczan magnezu .
A mógłbyś jeszcze podpowiedzieć jaki kupić i jak stosować ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół