nasiona marihuany

[Led COB 150W+Red][0.36][OG, Black Jack, SAD x2] Niesamowity Świat Gumballa odc.2

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
O religii i polityce zapraszam na inne fora - fazo dotyczy to głównie Ciebie bo jak nie masz mocniejszych argumentów to wyjeżdżasz z chrześcijaństwem, biedą wschodniej Polski i Putinem i niewiadomo czym jeszcze. Ogranicz się do swoich fotorelacji bo ostatnio ciągle szukasz zaczepki i nawet kiedy Ciebie nikt nie rusza to musisz kłapać dziobem bo przecież jesteś najmądrzejszy a reszta to "muchy i komary", i w ogóle debile.
Do dyskusji co Was wkurza też jest oddzielny temat. Proszę nie brudźcie już w fotorelce gościowi wywodami o kościele i innych.
[MENTION=87445]Gumball[/MENTION] na obrażanie starszych i zdecydowanie bardziej doświadczonych użytkowników tez nie będzie przyzwolenia. Wypie****ać możesz stąd Ty jeśli masz ochotę.

Kontynuowanie = ostrzeżenie, dalsze dyskusje = ban.
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
To w ogole nie uzywasz nawozów? Jakos Ci nie wierze... Nie wiem czego oczekujesz? Ze bede Twoim uczniem i sie sluchał jak ministrant ksiedza? Jak dotad to nic mi nie podpowiedziales tylko caly czas mowisz jedno: zobaczymy w pozniejszym okresie, konopie duzo buforuja... wiec co mi podpowiedziales? Zeby nie lac naowzów jak ma niedobory? Nie wiem o co Ci chodzi....

Ja niczego nie oczekuję, nie moje krzaki i koło chu*a mi lata czy je spalisz całkiem zanim do połowy flo dojdziesz - ja tego konsumował nie będę.
Na przyszłość wal więcej kurzaka i wszystkiego co masz pod ręką, a potem słuchaj tych speców, dla których każde przebarwienie, to niedobór. Już połowy liści nie masz i na podstawie tego można stwierdzić, że będą to "piękne" krzaki w dniu ścinki. Prawdopodobnie to niedobór molibdenu, radu, polonu i uranu - coś z tego bym obstawiał, ale może niech się ktoś bardziej doświadczony wypowie, a najlepiej, niech ci pokaże swoje krzaki w dniu harvestu, to będziesz mógł mieć nadzieję, że twoje będą takie same :)
 

Ziaba

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2009
Postów
209
Buchów
261
[MENTION=75024]delavega[/MENTION] Odniosę się do słów Gumballa, bo nie napisałem nic złego i niezasłużonego. Postaram się być merytoryczny.
[MENTION=87445]Gumball[/MENTION] Przede wszystkim będę prowadził dyskusję tam gdzie będę chciał je prowadzić. Jeśli chodzi o moje fotorelacje to nie dokończyłem JEDNEJ, z trzech. Przy czym trzecią prowadzę od pół roku i kończę na niej DRUGĄ generacje automatów, a zacząłem dzisiaj trzecią... Więc sorry stary, ale argument wyssany co najmniej z dupy. Twój "Niesamowity świat Gumballa" po raz drugi okazał się być smutną tragikomedią, więc będę Cię krytykował bo niczego się nie nauczyłeś i popełniłeś te same błędy. Twoja odpowiedź do Admina wszystko to pokazała. Będę Cię krytykował gdy będzie za co! Bo to jest FORUM i mniej doświadczone osoby - poszukujące informacji to oglądają. A po raz drugi spieprzyłeś sprawę.

Moje fotorelacje przy Twoich wyglądają koncertowo. Są merytoryczne i nie rozpętuje się tam za każdym razem gównoburza. Ja nie pytam 15 osób jak prowadzić swoje rośliny, a potem nie pale ich nawozami. Sam dokonuje decyzji i ponoszę konsekwencje. I sorry, ale jestem lepszy od Ciebie, nie wiem w jakim miejscu "rankingu" jestem, ale poczuwam się do krytyki mniej doświadczonych użytkowników gdy wsadzają sobie sami "kij w szprychy".
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
no panie gumball, pozostało sobie pogratulować :)
jest to twoje kolejne grow do którego sprowadziłeś wszystkich speców z forum, brawo :)

ja tak dobrze w swojej fotorelce nie mam :D
Pozdro ! :)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Za dużo wszystkiego :) Widzę że lubisz ingerować w to co się dzieje, myślę że powinieneś spróbować DWC.
 

Ziaba

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2009
Postów
209
Buchów
261
Tak to jest jak uprawia się rośliny Maryjne i nie szanuje Pani Bozi, potem tematy umierają... ;)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Zdiagnozował niedobór uranu po poradach jednego eksperta i niestety zmarł na chorobę popromienną.

Świeć Panie nad jego duszą, zapewne gra już na harfie siedząc na chmurce w niebiosach.
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Przeczytałem 12 stron spamu, zobaczyłem 5 fotek, a i tak w końcu nie wiem najważniejszego: Gumball, jak tam Twoje krzaki, żyjo? <palacz> Patrząc na foty z przed miesiąca panienki powinny już się suszyć albo czekać na kosę, jak wygląda sytuacja?
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
Gumball ostatni aktywny równo miesiąc temu więc nie liczcie, że jeszcze coś tu zobaczycie.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
[MENTION=87445]Gumball[/MENTION] zapalił swojego stuffu na bank, jak ogarnie sie to wróci
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Gumbal jungleboysow powinien szkolic co do niedoborow. Moze go zwerbowali i siedzi w LA.
 

Gumball

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2018
Postów
425
Buchów
46
Siema, dzieki panowie mam sie swietnie :) musialem zresetowac mózg i wrocilem ale bede wchodzil rzadko takze do zobaczyska mordy !!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół