nasiona marihuany

[AF][HPS 150W] [0.4m2] 3x Speed Bud

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Jak stosować sól? 1 łyżeczka na 4l wody i podlać czy lepiej spryskać?
PK z Plagronu zamówione
Dziękuję za porady
Pryskać, ale fazogastor mówił, żeby 25g/l dawać. :joker:
I pamietaj, zeby kupic w ogrodniczym 10kg, bo przeplacasz w aptece111!!
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
480
Nie kłam, dawka jest 2%, czyli daje się 20g / litr - zgodnie z dawką z opakowania. Powinno się zmniejszyć dawkę do połowy, jeżeli rośliny są małe / mają mniej niż miesiąc.

Jak ktoś lubi zapłacić cenę 30 razy większą za siarczan magnezu to drałować do apteki, i to wielokrotnie, bo sprzedają w malutkich saszetkach - no chyba, że ktoś chce wydać 200 zł na 10-20 saszetek jednorazowo.

Ja kupiłem 5 lat temu 10-kilowy wór siarczanu magnezu za 9zł w ogrodniczym, i mam jeszcze dużo ponad połowę.
 

xyz2826

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
43
Buchów
0
Nie kłam, dawka jest 2%, czyli daje się 20g / litr - zgodnie z dawką z opakowania. Powinno się zmniejszyć dawkę do połowy, jeżeli rośliny są małe / mają mniej niż miesiąc.

Jak ktoś lubi zapłacić cenę 30 razy większą za siarczan magnezu to drałować do apteki, i to wielokrotnie, bo sprzedają w malutkich saszetkach - no chyba, że ktoś chce wydać 200 zł na 10-20 saszetek jednorazowo.

Ja kupiłem 5 lat temu 10-kilowy wór siarczanu magnezu za 9zł w ogrodniczym, i mam jeszcze dużo ponad połowę.

Dzięki, rośliny mają około 35-40cm więc zacznę od mniejszej dawki i podleję je zamiast spryskać
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
480
Polecam Ci jednak oprysk tą połową dawki, efekty zobaczysz już na nastepny dzień w postaci większego wigoru roślin. Jeżeli podlejsze potrwa to długo, a poza tym może być nieskuteczne, bo prawdopodobnie w podłożu jest dość magnezu, tylko jest nie najlepsze PH albo stosunek różnych pierwiastków.

Opryskaj głównie od dołu, bo liście przez dolne blaszki najlepiej wchłaniają. Najlepiej nie reguluj PH, chyba, że Twoja woda jest wyjątkowo kwaśna, to skoryguj do PH 7 - 7,1, to idealne PH dla oprysku Magnezem.
 

xyz2826

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
43
Buchów
0
Dzień 37
dzień po podlaniu PK oraz zrobienia oprysku z siarczanu magnezu, końcówki włosków są lekko po przypalane, następnie podlanie zrobić samą wodą czy cały czas dawać PK? Jak często robić opryski z MgSO4?





 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
480
Dawaj raz woda, raz nawozy w połowie dawki. Więc następny raz podlanie samą wodą, z wyregulowanym PH,
 

xyz2826

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
43
Buchów
0
Up date po długiej przerwie, zastanawiam się za ile będe mógł zciąć rośliny, leję na przemian wodę oraz PK, nastepnym razem zapodam zdjęcie w naturalnym świetle
Dzień 54


 

xyz2826

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
43
Buchów
0
W środę/czwartek będę ciął rośliny, jutro wstawię zdjecia w naturalnym świetle
 

xyz2826

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
43
Buchów
0
Dzień 64
Zdjęcia sprzed ścinki:



3dni przed ścinka pzepłukałem podloże i wyciąłem więkoszość wiatraków
 

xyz2826

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
43
Buchów
0
Wynik z 3roślin 24.18g więc na moje potrzeby wystarczy na bardzo długi czas, ale następne rośliny już pod lampami (Northern Haze Express od Positronics) spróbuję w boxie upchnąć 6 roślin oraz na flo wjedzie HPS 400W, zobaczymy co z tego wyjdzie, chcę mieć zapas róźnych odmian :) Dziękuję osobom, które pomogły w hodowli, niedługo wystartuję z nową fotorelacją, do której zapraszam, pomoc na pewno również się przyda.

Zdjęcia suszu:


Topy dosyć zbite, w paleniu trochę gryzące, dla mnie mocne, przyjemna odmiana według mnie, ale wybredny nie jestem oraz mam małe doświadczenie i nie mam ulubionej odmiany.
Proszę o przeniesienie do zakoczonych :)
 
J

Jake Sully

Guest
Tez myślałem że 60 g na moje potrzeby wystarczy haha smacznego
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół