nasiona marihuany

Miejscówka blisko drogi a zapach

Wyszukiwarka Forumowa:

ann91

Member
Rejestracja
Maj 23, 2018
Postów
5
Buchów
0
Cześć wszystkim,
przeszukałem forum, ale informacji w sumie nie ma aż tak dużo, a dokładniej - czy 6-7 sezonówek będzie mocno waliło 50m od drogi (średnio ruchliwej) ?? Jestem całkowicie pewny, że miejscówy nikt nie wykryje,ale czy to wystarczająca odległość? Czy warto kupić kostki pochłaniające zapach (czy coś takiego :freak:) ? Co zaradzić na ten zapach? Wielkie dzięki za każdą odpowiedź !
Pozdrawiam :bounce:
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Będzie je**ć jak padlina w mokrym rowie :p
 

ann91

Member
Rejestracja
Maj 23, 2018
Postów
5
Buchów
0
Będzie je**ć jak padlina w mokrym rowie :p

hmm.. no chyba jednak za dużo, ale 3 krzaki (w tym jedna odmiana mało śmierdząca) chyba powinny już przejść (?) <piwofuck>
Zastanawiałem się jeszcze nad tymi kostkami, ale zakładam, że nic nie dadzą :/
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
hmm.. no chyba jednak za dużo, ale 3 krzaki (w tym jedna odmiana mało śmierdząca) chyba powinny już przejść (?) <piwofuck>
Zastanawiałem się jeszcze nad tymi kostkami, ale zakładam, że nic nie dadzą :/

Slyszalem iz odmiany białe generują o wiele mniej aromatu, wydaje mi sie, ze kostki na nic sie nie zdadzą, ale chyba z fury nikt nie wyczuje gorzej jak jakis wlóczykij będzie szedł drogą
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Zależy od tego jaka roślinność rośnie dookoła, zauważyłem takie coś ze nawet w miejscach których mj nie rośnie w powietrzu się unosi zapach mj, niektóre rośliny wydzielają podobną woń i może się mieszać, ale jeśli w okolicy nie ma zbytniej różnorodności jeśli chodzi o florę to zapach mógłby być na tyle charakterystyczny że mógłby przyciągnąć nieproszonych gości.
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
posadź automaty, do 4 sztuk na twojej miejscówce powinno nie generować zapachu z 50 metrów
 

Taboret

Well-known member
Rejestracja
Maj 3, 2015
Postów
126
Buchów
0
kolega posadził 2 automaty ak47 2m od drogi polnej tylko za***iście zarośnięta miejscówka i jakoś wytrzymały
 

Leon Ciapecki

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
205
Buchów
0
z 50 metrów nie ma szans że ktoś wyczuje jakieś 6 sezonówek, jak podejdziesz na 5-10 metrów max to wtedy dopiero czuć, nawet jak są dwu i poł metrowe k***y... :D chyba że byś miał ze 200 w jednym miejscu to wtedy by ***ało bardziej :D
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
miałem podobną miejscówe,5-7 rosło,z dwóch stron ścieżki dość uczęszczane,coś ze 40m było.nie czułem z drogi nigdy choć widziałem czubki krzaków :) dobrze tam rosło choć ryzykownie się wchodziło i wychodziło...

he,teraz to nawet z 15m od ścieżki,mało uczęszczanej,pare dołków przygotowałem już ;)

za to okradali te zakitrane :freak: nie wyczujesz,ni ma pewności
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Nie ryzykował bym przypału na twoim miejscu i znalazł sobie bym lepszą miejscówkę
 

cccosssma

Well-known member
Rejestracja
Maj 9, 2019
Postów
47
Buchów
0
Cześć wszystkim,
przeszukałem forum, ale informacji w sumie nie ma aż tak dużo, a dokładniej - czy 6-7 sezonówek będzie mocno waliło 50m od drogi (średnio ruchliwej) ?? Jestem całkowicie pewny, że miejscówy nikt nie wykryje,ale czy to wystarczająca odległość? Czy warto kupić kostki pochłaniające zapach (czy coś takiego :freak:) ? Co zaradzić na ten zapach? Wielkie dzięki za każdą odpowiedź !
Pozdrawiam :bounce:

nie jesteś pewien czy miejscówki nikt nie wykryje skoro jest 50m od drogi i sie boisz o zapach - zmien spota i śpij spokojnie
pozdrawiam <shiza>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół