nasiona marihuany

Dodanie gif

Wyszukiwarka Forumowa:

Wally

Active member
Rejestracja
Lip 29, 2012
Postów
35
Buchów
0
Istnieje możliwość dodanie na forumowa galerie zdjęcia gif? Gdy dodaje to gif jest nie ruchomy w czym tkwi problem jeżeli istnieje taka możliwość?
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
Galeria musi być bezpieczna wiec usuwa wszystkie przypalowe dane z zdjęć

Widocznie nie lubi gifow
 

Wally

Active member
Rejestracja
Lip 29, 2012
Postów
35
Buchów
0
Przez forumowa galerie? Możesz powiedzieć jak to robisz
 
D

DarkMessiah

Guest
Nagrywam filmik i konwertuje go do gif. A ty używasz live photo z iPhone? Ja tak to nie będzie działać
 

Wally

Active member
Rejestracja
Lip 29, 2012
Postów
35
Buchów
0
Tak ale robię gifa z live photo z iphone. Plik mam jako gif wiec to nie powinno robić różnicy w tym momencie
 
D

DarkMessiah

Guest
A zdiecie zrzuciłeś na kompa i przekonwertowales? Bo one są ruchome tylko na urządzeniach Appla
 

Wally

Active member
Rejestracja
Lip 29, 2012
Postów
35
Buchów
0
Przekonwertowałem to na telefonie zdjęcia na plik gif. Na komputerze gdybym zrzucił, trochę tracę na jakości niewiem czemu. Do tego zdjęcia się ruszają tylko na iTunes. Mam tez te zdjęcia w formie gif na komputerze już i też nie chasi gdy tak wrzucam na galerie
 
D

DarkMessiah

Guest
optimize.gif
gif napewno działa

nie mogę tego sprawdzić bo nie mam pod teka urządzenia z live photo.
 

Wally

Active member
Rejestracja
Lip 29, 2012
Postów
35
Buchów
0
Ok ale to dalej jest w formie live. Jedno pytanie czy w galeri jak dodajesz gif to rusza Ci się czy dopiero jak wkleisz fotę na forum
 
D

DarkMessiah

Guest
jest problem z galeia nie dzila multiple file pewnie dlatego niedziaja gify jak dodajesz tym drogim sposobem single file to dodaje znak wodny hasz i dlatego pewnie niedziala
 

Wally

Active member
Rejestracja
Lip 29, 2012
Postów
35
Buchów
0
I problem rozwiązany jednak galeria zawiniła, a szkoda bo chciałem zabłysnąć gifem na MISS#. Do tego to chyba pierwsze i ostatnie zgłoszenie na ten konkurs bo moja bejbi jak zobaczyła co tam off top wybuchnął stwierdziła, że ma wy***ane w takie konkursy teeej.
 

Wally

Active member
Rejestracja
Lip 29, 2012
Postów
35
Buchów
0
Z galeria jest coś nie tak, że mam problem z wrzuceniem gifa żeby się ruszał? Kiedy coś bedzie działane w tym kierunku
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Hej,

problem, który zgłaszasz nie jest niestety do zbadania czy rozwiązania od ręki. Na ten moment opcja gifów w galerii może być kłopotliwa lub niedostępna.
Jeśli ktoś natrafi na sposób kompatybilny z możliwościami obecnej wersji galerii (tak jak Dark), to proszę podzielcie się spostrzeżeniami.
 
D

DarkMessiah

Guest
Problemem jest ze do zdiec jest dodawany waterMark # przez co gify niedziala nie było tego kiedy dodawałem ostatniego gifa. A chciał bym zrobić kilka timelapsow i przekonwertować na gif Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół