nasiona marihuany

Ok.250 roślin. WR x GC. Mazar x Nepal x Hindu Kush. EShaman z GG i inne

Wyszukiwarka Forumowa:

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Szufla ludzie,


Pierweszy raz na Waszym forum i pierwsza fotorelka, ogólnie 7 solowa . Z przerwą w 2015 na kooperacyjną. Ciesze się ze jednak nie wróciłem do upraw z osobami drugimi , bo ostatnia zakończyła sie źle dla wspólnika gdyż bujał się z fotami na prawo i lewo a najlepsze że nic o tym nie wiedziałem . Niepotrzebne ryzyko, sami zresztą wiecie że balast w tej branży to problem.


Dobra jedziemy dalej,
Mam przygotowanych 6 spotów , narazie pokazałem Wam 5 bo na 6-tym jeszcze nie byłem, w szybkim czasie postaram się to uaktualnić.


Obsada to głównie GGSy


29x A Mazar x Nepal x Hindu Kush


9x White Russian x GreenCrack


9x Trainwreck x Hindu Kush


48x Easy Shaman x Guerilla Gold


32x mix sezon x mix autoflowering

Wszystko siane w mixie, jestem sympatykiem jarania niż notowania która to która odmiana..
musicie wybaczyć...



Spot 1 :


na zasadzie gęstego poletka, działam tam od 3 lat .
-43 pafy i 8 afów , łącznie 51 roślin , muszę ogarnąć trochę czasu i powiększe go o jakieś 20 dolkow na afy. Trening LST do momentu kwitnięcia.


Spot 2 :


23 rośliny, sadzone w 1.5m-2m odstępach
w zasadzie powinien nazywać sie spotem rambo bo ma kamerke i pułapki , w tym miejscu chce rośliny puścić w większości w drzewka wolnorosnące zobaczymy zresztą jak to będzie


Spot 3 :


15 roślin, trening lst .




Spot 4 :


Narazie 3 rośliny będzie tam 10-15 , drzewka wolnorosnące i z treningiem. Tak to narazie planuje.


Spot 5 :


13 roślin , z treningami tak jak wyżej


Spot 6 : ( ten co nie mam fotek)


12 roślin , z treningami tak jak wyżej


Spot 7 : ( w budowie)


będzie tam 50-60 regów auto warra


Spot 8 : ( w budowie )


Będzie tam koło 70 femek automatycznych














































Spot 2























































spot 3


rośliny głodne , dostały nawóz














spot 4











spot 5












Tutaj sezony s6 x hk i inne i 3 afy






















spot 1 obecnie























Jeśli dobrze policzyłem roślin w uprawie jest teraz 117 , 20 poszło dla tso. reszta okazala sie nie wypałem ale to mało znaczące bo z innej partii której nie kupicie w seedshopie z tych co kupicie 100% kiełkowalności
7 fotek ostatnich dodam w drugim poście bo 45 można dodać jako chyba nowicjusz forumowy
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 59382

Guest
Elegancko ze wystartowales...tyle spotów nie ogarniesz by były full topy ale ilością powinieneś nadrobić :D to trzeba ziemi podsypac to to i tam to...niektóre juz sporawe masz...farta do końca :D
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Elegancko ze wystartowales...tyle spotów nie ogarniesz by były full topy ale ilością powinieneś nadrobić :D to trzeba ziemi podsypac to to i tam to...niektóre juz sporawe masz...farta do końca :D

Dziekowka serdeczna :D , miloby bylo dotrwać bez przypalu do zniw i za rok moc znowu odpalić out a mam ambicje na 2x tyle ... życie szybko minie i co gdy będę dziadkiem z wieku mam żałować...? Oj nie nie
Najlepsze są na spocie 1 bo gleba kozak ale co po glebie jak światła najmniej a gleba i światło to sukces przecież, widze duzo regów masz i to taka loteria , jak bede mial afy femki to ci kopsne kilka ,wzajemnie ogólnie powodzonka
 

D07x

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
605
Buchów
0
Powodzenia byko, oby wszystko poszło po twojej myśli. 5.
 
U

Usunięty 66767

Guest
Widzę w końcu ilość czyli to co lubię:jaraczz:pozostaje mi życzyć powodzenia i powiedzieć że będę obserwował jak sobie poczynasz.POzdro<peace>
 
C

Convictus

Guest
Elegancko ze wystartowales...tyle spotów nie ogarniesz by były full topy ale ilością powinieneś nadrobić :D to trzeba ziemi podsypac to to i tam to...niektóre juz sporawe masz...farta do końca :D

Full topy to będą bo jak nie zdaży to będą stać do grudnia :D ale przy tej ilości wierzę, że już się kolega w trymer zaopatrzył albo takowy zrobił :D bo bez trymera to chyba okoliczną wioskę na 10dni na zarobek musisz wziąć :D jak Puhacz hehe :D
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
550
Buchów
112
To mi się podoba duży out ciekawe jak to będzie na jesień wyglądać powodzenia
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,210
Buchów
5,537
Odznaki
3
Widzę że my tu doczynienia z doswiadczonym ogrodnikiem. Taki projekt solo to już grubsza sprawa. Nie obejdzie się bez dobrego cymesu na nocno-poranne eskapady. Dużo słonka życzę i oczywiście deszczu bo narazie sucho jak diabli :) I farta ze dwie taczunie:)
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Jak to nakarmisz i podlejesz hm. Proponuje zakupic namiot mobilny i nocowac na spocie ;) ciezko bedzie zeby co tydzien byc. Zapowiada sie suchy sezon myslcie o zapasach wody w tym roku moze byc susza. Taka pogoda to mazenie a bez wody ... ;)

Kibicuje i z fartem do konca ...
 

Dziku Protagonista.

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
427
Buchów
1,162
Odznaki
7
Powodzenia byko, oby wszystko poszło po twojej myśli. 5.

Dzieks , wiesz nie mogę tak do końca zakładać żeby wszystko było git bo życie czasem rzuca kłody pod nogi a później lipa mentalna się robi bo nie ma czegoś na co się w uj liczyło , narazie hoduje i staram się dbać a czy karma mnie uchroni przed złodziejstwem to zobaczymy . nigdy nie zrobiłem krzywdy zwierzęciu wiec moze zwierzaki nie zrobią im krzywdy, ani innemu growerowi w postaci kradzieży to może i będzie po mojej myśli . 5 i wzajemnie

---------- Post Zaktualizowany 20:20 ---------- Data pierwszego postu 20:18 ----------

Widzę w końcu ilość czyli to co lubię:jaraczz:pozostaje mi życzyć powodzenia i powiedzieć że będę obserwował jak sobie poczynasz.POzdro<peace>

Miło tu u Was na forze, pełne wsparcie i zainteresowanie
Postaram sie niczego nie spieprzyc aby nie zawieść waszych oczekiwań, podziękował

---------- Post Zaktualizowany 20:24 ---------- Data pierwszego postu 20:20 ----------

Full topy to będą bo jak nie zdaży to będą stać do grudnia :D ale przy tej ilości wierzę, że już się kolega w trymer zaopatrzył albo takowy zrobił :D bo bez trymera to chyba okoliczną wioskę na 10dni na zarobek musisz wziąć :D jak Puhacz hehe :D

Nie mam trymera uwierz haha , zawsze tym co pod ręką trymerowałem a po wyschnięciu poprawki , może czas w końcu się w to zaopatrzyć , wolne sobie chorobowe na koszt państwa wezmę w robocie i będe miał świetny bako urlop :D

---------- Post Zaktualizowany 20:26 ---------- Data pierwszego postu 20:24 ----------

To mi się podoba duży out ciekawe jak to będzie na jesień wyglądać powodzenia

Dziękuje , muszę zakupić trochę pie****ników anty pleśniowych i miejmy nadzieję że ubytki będą małe

---------- Post Zaktualizowany 21:27 ---------- Data pierwszego postu 20:26 ----------

Widzę że my tu doczynienia z doswiadczonym ogrodnikiem. Taki projekt solo to już grubsza sprawa. Nie obejdzie się bez dobrego cymesu na nocno-poranne eskapady. Dużo słonka życzę i oczywiście deszczu bo narazie sucho jak diabli :) I farta ze dwie taczunie:)

Dziękował , u mnie trochę przeplatanki ostatnio bylo z dużą przewagą słońca , trochę było latania z wodą ale jak juz się ukorzenią to będzie z górki

---------- Post Zaktualizowany 21:29 ---------- Data pierwszego postu 21:27 ----------

yo, czym własnie trymujesz taką ilosc?

powodzonka ;)

Szufla
Najpierw nożyczkami zwykłymi w miarę ogarniętymi , wygodnymi. gdzieś 50% przytopowców zostawiam , jak wyschna poprawiam małymi :D

---------- Post Zaktualizowany 21:30 ---------- Data pierwszego postu 21:29 ----------

ładnie pomidorki :D

Dzięki a Ty coś działasz ?

---------- Post Zaktualizowany 21:32 ---------- Data pierwszego postu 21:30 ----------

Jak to nakarmisz i podlejesz hm. Proponuje zakupic namiot mobilny i nocowac na spocie ;) ciezko bedzie zeby co tydzien byc. Zapowiada sie suchy sezon myslcie o zapasach wody w tym roku moze byc susza. Taka pogoda to mazenie a bez wody ... ;)

Kibicuje i z fartem do konca ...

Mordo miło Cię tu widzieć, co u Twoich ? Jak te z roślinnych zasieków? Na ile w końcu sie zdecydowałeś ?
Ja planuje wykonać pod drzewami dół 1.5m głęboki folia i żeby woda sie zbierała
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
Jasna sprawa, na ten sezon nie dużo bo tylko 15 automatów. Może coś dokupię i postaram się zrobić relacje

obfitych zbiorów życzę :harvest:
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Cos kolo 40 af paf sezon . Z tego okolo 15 nn z czego 3 meskie polecialy. Robie w jednej beczce zupe pokrzywowa bo kilka jest po pas po topingu. Wiekszosc dostala nawoz z duza iloscia fosforu na korzonki. Nastepnym razem zaczna dostawac nawoz na weg. Nawoz co tydzien bo co drugi dzien dostaja wode sama. Jak beddzie trzeba to pezestawie na codzienne podlewanko przed zachodem.slonca ;)

Pomysl ze zbieraniem nie glupi. Najlepie jeszcze kilka w kolo workow wykop i przysyp poaskiem tak zeby nie bylo widac a w srodku wezyk do glownego bajorka. Testowalem to kiedys. Butelka 5 l byla pelna. A worek rozlozony byl na 1m2 lekko przysypany piaskiem.

Pozdro
MJ
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół