nasiona marihuany

[0,12m3][Chiński COB 30W] Orient Express X Sour Kush + Z99 X V3

Wyszukiwarka Forumowa:

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Siema.

Startuje z nowym projektem, tym razem debiut w dziale mikro :)

- Box 35x35x90cm
- Światło to 30W chińskiego COBa Full spectrum zasilanego bezpośrednio 220V za całe 2$ :D, w późniejszym okresie być może zostanie wymieniony na chińczyka 50W :)
- Ziemia: Lightmix od Biobizza
- Nawozy: Biogrow, biobloom oraz tompax.
- Ziarno: Orient express x sour kush (Boom) od [MENTION=57187]BOOM[/MENTION] oraz Z99 Haze (Z99 x Tom Hills Haze) x V3 (G13/White Widow x Northern Lights) od [MENTION=75896]TNR™[/MENTION]

Założenia tego grow to po pierwsze wywiązanie się z Openseeda od chłopaków (dzięki za pestki), po drugie sprawdzenie tanich, chińskich COBów, a po trzecie zawsze chciałem nagimnastykować się w mikro :) Nie przewiduję jakiegoś konkretnego okresu wegetacji, wszystko będzie zależało od tego jak panny będą rosły, na pewno będzie to LST oraz być może jakieś cięcia, zoabczymy. Nie wiem też czy dobrym pomysłem jest wsadzanie dwóch panien do tak małego boxa... w ostateczności jedną wywalę na out. Cel to na pewno zebrać w okolicach tych 25-30g na finiszu.

Dziewczyny ładnie wykiełkowały, jeden dzień stały na parapecie i od dzisiaj poszły do boxa, jest to ich drugi dzień życia.

Veg 2.




Chiński COB 220V


 
D

DarkMessiah

Guest
Powodzenia sam jestem ciekawy jak ci to wyrsonie. Uwazaj zeby ci ta lampa nie spadla :)
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
pesty fajne ale szkoda ze pod światłem za 2$
bo gowno warte te coby.
pozdr
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Powodzenia sam jestem ciekawy jak ci to wyrsonie. Uwazaj zeby ci ta lampa nie spadla :)

Prócz pasty termo, sam COB jest przykręcony do radiatora a radiatora dobrze się trzyma ramy boxa, ale dzięki za troskę :) postaram się zadbać i panny do samego harvestu :)

---------- Post Zaktualizowany 10:33 ---------- Data pierwszego postu 10:30 ----------

pesty fajne ale szkoda ze pod światłem za 2$
bo gowno warte te coby.
pozdr

To ile są warte chciałbym właśnie sprawdzić, mam świadomość że za 2$ nie ma co oczekiwać cudów, sama moc coba 30W też jest niewielka ale jak z z 8zł zbiorę te 20g to chyba przelicznik będzie niezły :) Co do pestek to mam ich jeszcze kilka, jak tu nie wyjdzie to polecą pod panel Marsa i jeszcze ich namnożę trochę na przyszłość.
 

StaryRower

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2015
Postów
56
Buchów
0
Nie będzie za ciemno pod jednym panelem? Nikt nie wie ile one dają światła, ale nie spodziewałbym się żeby jeden panel dał radę zapewnić zapotrzebowanie na światło dla takiej powierzchni boksa.
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Nie będzie za ciemno pod jednym panelem? Nikt nie wie ile one dają światła, ale nie spodziewałbym się żeby jeden panel dał radę zapewnić zapotrzebowanie na światło dla takiej powierzchni boksa.

Pisałem wyżej, że w razie potrzeby zmienię panel na 50W ale to będzie max, jeżeli miałbym coś mocniejszego montować do tego boxa to mam Marsa Hydro II 400 o realnym poborze 150W ale on już sobie nieźle radzi na powierzchni 60x60cm a tu mamy połowę mniej, więc w teorii 75W to maximum.
 

Myoghi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2017
Postów
200
Buchów
1
Juz nie moge sie doczekac efektow. Przy tej wysoksci boxa mysle ze 2 roslinki spokojnie sie zmieszcza. Powodzenia
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Też jestem ciekaw bo mam podpięte 30 i 50w takiego cuda i miałem zamiar wymienić to na żarówkoledy. No i ten OExSK co to za ziółko bo wahałem się między samym SK. Niby 30w na stopę kwadratową jest ok. W sumie to mogłeś dospawać tą 50-tkę obok tej 30 tak jak u mnie i wtedy byś tylko przełączył. Powodzenia.
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Też jestem ciekaw bo mam podpięte 30 i 50w takiego cuda i miałem zamiar wymienić to na żarówkoledy. No i ten OExSK co to za ziółko bo wahałem się między samym SK. Niby 30w na stopę kwadratową jest ok. W sumie to mogłeś dospawać tą 50-tkę obok tej 30 tak jak u mnie i wtedy byś tylko przełączył. Powodzenia.

Tylko ja właśnie celowo nie chcę przekraczać tej "magicznej mocy" 50W, ponieważ jakbym miał to zrobić to odpaliłbym Marsa Hydro. Chciałbym sprawdzić co wyrośnie pod tymi 30W, na flo zmienię coba na 50W - i to jest max. OExSK to pestka od użytkownika BOOM, kros własny, sprawdzimy efekty :)
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Siema.

Daję znać jak idzie :) Jest to 15 dzień życia dziewczyn, jak na 30W to jakoś dają radę, chociaż mogłyby iść trochę szybciej aczkolwiek czego się spodziewać po chińskich trzydziestu watach :) Początkowo panienki się wyciągnęły, bo nie wiedziałem na jakiej wysokości ustawić panel, obecnie jest około 20cm nad szczytami i nie ma problemu z wyciąganiem ani prześwietleniem. Dwa dni temu zastosowałem topping, do tej pory jada na wodzie i siedzą w małych doniczkach. Przewiduję jeszcze pewnie ze dwa tygodnie wega i przełączam na flo.







Pozdro.
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,519
Buchów
2,966
Odznaki
3
Nie za wyskok to światło? Coś wyciągaja imho. Z fartem!
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Nie za wyskok to światło? Coś wyciągaja imho. Z fartem!

No właśnie teraz jest już ok, wyciągnęły się jak panel był 40-45 cm nad szczytami. Obecnie panel wisi 20 cm nad szczytami.
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Siema.

Dwudziesty dzień życia, dzień wielki bo dziś poszły do docelowych doniczek :) to zrobię aktualizację. Dziewczyny wyglądają zdrowo, niczego im nie brakuje, fakt, że są trochę małe ale to w końcu tylko 30W mocy. Trochę nie wiem czy dobrze poszedłem z rozmieszczeniem krzaków ale plan mam taki aby naginać je teraz mocno do środka... wyjdzie w praniu. Przesadzone nadal do ziemi Lightmix, miałem dodać mikoryzy... ale mi się nie chciało :) Lecą na samej wodzie. Weg pewnie potrwa jeszcze z tydzień lub dwa. Dziewczyny różnią się bardzo do siebie. Z99xV3 rośnie w górę dosyć szybko, Orient ExpressXSuperkush ma budowę niską i krępą, zobaczymy jak będą rosły dalej...













Pozdro!
 
D

DarkMessiah

Guest
Powiem ci ze moze byc mala lipa na flo z tym swiatlem musisz dorzycic go wiecej. Powodznia
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Powiem ci ze moze byc mala lipa na flo z tym swiatlem musisz dorzycic go wiecej. Powodznia

Już z chin leci lub jakimś statkiem płynie 50W :) albo wymienię tą trzydziestkę albo je ze sobą połączę i będzie 80W... czas pokaże ale założeniem jednak było przejście całego cyklu na tych 30 watach i jednak szkoda mi tego tego doświadczenia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół