nasiona marihuany

Pierwsza ścinka - mix odmian

Wyszukiwarka Forumowa:

xFuRiOn

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2017
Postów
60
Buchów
0
Witam wszystkich


Moja pierwsza scinka :D Zobaczymy jak wszystko wyjdzie w praniu. Posilam sie jedynie kompendium ze stronki i paroma zasobami z YT.

Mam w sumie 4 odmiany, kazda dojrzala w roznym stopniu.
Bubble kush
Special Queen
Critical
Royal AK

Wogole dziewczynki to mialy male klopoty wczesniej z zimnem i susza i wszystko sie delikatnie przedluzylo, ale juz dobieglo do konca.

Z tego co widze pod mikroskopem to trichiomy mleczaki juz sa, z dodatkiem brazowych koncowek gdzieniegdzie, tak cos kolo 15-20%.

Heh i teraz tak. Nie wiem co robic bo, np u szczytu rosliny topy sa dojrzale i gotowe do scinki, a te z dolu to takie pisklaki jeszcze. Sciac to co sie da, a reszte zostawic zeby jeszcze doszla ? oO. Nie mam zielonego pojecia. Poratujcie, czy jak sie scina to juz scina sie wszystko?

Link do albumu. Nie bede wrzucac osobno bo to 16 fotek.
Witam wszystkich


Moja pierwsza scinka, zobaczymy jak wszystko wyjdzie w praniu. Posilam sie jedynie kompendium ze stronki i paroma zasobami z YT.

Mam w sumie 4 odmiany, kazda inaczej dojrzala. Wogole dziewczynki mialy male klopoty wczesniej z zimnem i susza i wszystko sie delikatnie przedluzylo ale juz chyba dobieglo do konca.

Z tego co widze pod mikroskopem to trichiomy mleczaki juz sa z dodatkiem brazowych koncowek gdzieniegdzie, tak cos kolo 15-20%.

Heh i teraz tak. Nie wiem co robic bo, np u szczytu rosliny topy sa dojrzale i gotowe do scinki a te z dolu to takie pisklaki jeszcze. Sciac to co sie da a reszte zostawic zeby jeszcze doszla ? oO. Nie mam zielonego pojecia. Poratujcie, czy jak sie scina to juz scina sie wszystko?

Nie ma jakichs rewelacji to pierwsza produkcja ale staralem sie :p

normal_P5180018.JPG


normal_P5180016.JPG


normal_P5180014.JPG


normal_P5180013.JPG


normal_P5180012.JPG


normal_P5180011.JPG


normal_P5180010.JPG


normal_P5180009.JPG


normal_P5180008.JPG


normal_P5180006.JPG


normal_P5180001~0.JPG


normal_P5180004.JPG


normal_P5180003.JPG





Bardzo jestem ciekawy jak to wszystko wyjdzie :D:jocolor:.

Namiot 1m x 1m x 1.80m plus do tego LED.

W sumie jest 8 sadzonek, bylo 9. Jedna poszla podczas kataklizmu :D Tak sie zastanawiam na nastepny raz czy plon i jakosc nie bedzie czasem lepsza jak dam mniej sadzonek np 5 a beda mialy lepszy dostep do swiatla z kazdej strony hmmm ?

To i to najwazniejsze pytanie czy jak scinac to juz wszystko.... i lece po nozyce 8)
 
S

ShelbyGT

Guest
Po co ta siatka, chciały uciec od Ciebie? :freak:
W ten sposób nie ma sensu jej zakładać. Ściągnij siatkę, zetnij największe topy, przytnij trochę liści zasłaniających dolne kwiaty, obniż lampę.

Plon będzie lepszy jak im dasz lepszą lampę bo po roślinach wygląda że ta za słaba jest na taką powierzchnię, co to masz za leda?
 

xFuRiOn

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2017
Postów
60
Buchów
0
Po co ta siatka, chciały uciec od Ciebie? :freak:
W ten sposób nie ma sensu jej zakładać. Ściągnij siatkę, zetnij największe topy, przytnij trochę liści zasłaniających dolne kwiaty, obniż lampę.

Plon będzie lepszy jak im dasz lepszą lampę bo po roślinach wygląda że ta za słaba jest na taką powierzchnię, co to masz za leda?

Hehe, to jest moja semi profesjonalna wersja Sea Of Green :D Zamontowalem bo w pewnym momencie tak wystrzelily i to tak nie rowno ze trzeba bylo je jakos zatrzymac z tymi lisciami, tak zeby tylko topki wystawaly i tak sie tez chyba stalo ;)

Zetne dzisiaj to co lepsze, i obnize lampe.


Lampa to Meizhi Reflector 600 W, kupiona za 125 jurka. Odpowiednik 400 W HPS/MH
Pobór mocy max 260 W.
Powierzchnia pokrycia z wysokosci 18" (45 cm) - 1m x 1m.

To takie najtansze pierwsze dobre cos co znalazlem z LED do mojego namiotu metr na metr.


Demonem nie jest. Zawsze moze byc lepiej. Wydaje mi sie ze jest spoko tak na 80 cm x 80 cm.


Polecasz jakas swoja ulubiona prosta metode na suszenie?
Na yt znalazlem filmik ktory pokazuje w miare prosta metode:

- ociac z wiekszych lisci. zawiesic az bedzie krucha galazka. (ok tygodnia)
- trymowac.
- Wladowac do sloika i co jakis czas dac swieze powietrze na parenascie sekund. (ten etap okolo 2 tygodni)

Znasz cos lepszego ;) ?

To by bylo na tyle poki co, sledze w miare temat na biezaco, wiec pisac smialo :D

Pozdrowionka
 

xFuRiOn

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2017
Postów
60
Buchów
0
Wynik ostateczny moze nie powalajacy, ale jak na 1 raz jestem bardzo zadowolony. Wiem ze to sie ma nijak do wielu tematow na forum ale kazdy jakos zaczyna ;)

Scinalem na 3 etapy. 1 raz, troche lampy, drugi raz itd. Wszystko co wykorzystalem przy tym to dzieki waszej za***istej haszyszopedi :D troche filmikow na YT jako porady przy koncowym etapie i wszystko jakos ladnie pykło.

Najbardziej wyrownane zbiory z Special Queen, najlepiej pachnacy i smaczny Critical, a przenoszacy w inny wymiar Bubble Kush :D Royal AK solidny wyszedl ale tak bez wow.

Zbior z 8 roslinek to 270 gieta, czyli srednio 33 g na krzaka. Jak na pierwszy raz to liczylem na max 100 i to tak w najwiekszych maksach. Widac szybko sie ucze ;)

Najlepszy wynik to 45 g z Royal AK i tak samo takze z Special Queen.


Bede sie zabieral za nastepne siewy w ciagu tygodnia. I chyba zostane przy tym plagronie jako nawoz i reszta wszystko tak samo. Różnic zadnych miedzy donicami typu hercules (hybrid air pot) a zwykla donica 10 l typu kwadrat ze sklepu nie zauwazylem. A tyle sie mowilo o lepszym dotlenieniu, rozwoju korzeni itd... U mnie podobne wyniki zarowno tego i tego typu.

Teraz bede sadzic znowu 9 krzakow, caly osprzet zostaje ten sam. Kupuje tylko swiezutka ziemie, nasionka z royal seeds i nawoz plagron.

Ogolnie wyszlo 6 miesiecy od zasadzenia wiec czasowo tragedia ale mialem w zimie problemy z temperatura plus zasuszenie oraz ta docinka na 3 etapy. Jakbys ktos mial jakies obiekcje itd to chetnie wyslucham.


Pozdro ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół