nasiona marihuany

Nawożenie

Wyszukiwarka Forumowa:

Colman

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2018
Postów
191
Buchów
15
Witam posiadam 10 dniową easy sative i jednego big devila xxl czy mogę juz zacząć nawozić biohumusem super forte?Jeśli tak to ile dać na litr wody na opakowaniu jest 35ml na litr czy tak dawkować czy zmiejszyc dawkę o połowę?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Witam posiadam 10 dniową easy sative i jednego big devila xxl czy mogę juz zacząć nawozić biohumusem super forte?Jeśli tak to ile dać na litr wody na opakowaniu jest 35ml na litr czy tak dawkować czy zmiejszyc dawkę o połowę?

Biohumus forte jest nawozem organiczno-mineralnym, także jak masz w planach popalić roślinę od początku jej żywota, to lej śmiało, najlepiej całą butelkę na litr. ;)
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Moje easy sativy dzis mają 22 dni i nawet nie myślę o ich suplementacji prawdopodobnie zaczne w połowie kwietnia, nie robiłeś mieszanek gleby? Ja osobiście wstrzymałbym sie z nawozem do momentu gdy pokażą się oznaki niedoborów i startowalbym z ciut mniejszą dawką jaką zaleca producent
 

Malthael

MALTHAEL
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2009
Postów
582
Buchów
21
Biohumus forte jest nawozem organiczno-mineralnym, także jak masz w planach popalić roślinę od początku jej żywota, to lej śmiało, najlepiej całą butelkę na litr. ;)

kaman, jak juz jesteś na forum, to poczytaj jak i kiedy nawozić swoją roślinę,minimum jakie musisz zachować to 2 tygi od wyjścia z ziemi,za wcześnie podasz nawóz i popalisz roślinę.
 

Colman

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2018
Postów
191
Buchów
15
Czyli po 14 dniach mogę smiało nawozić tym specyfikiem?Pół dawki będzie ok?
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Zrób tak jak napisał Rakso, zacznij nawozić dopiero jak zaczną żółknąć liście na dolnych piętrach. Wczesne nawożenie nie sprawi że twoja roślina zacznie nagle super rosnąć.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół