nasiona marihuany

[OFFTOP] Mundial na Haszu 2018

Wyszukiwarka Forumowa:

Czy chcesz aby dodawane były ekstra punkty od półfinałów za wytypowanie wyniku? (4 zamiast 2)

  • TAK

    Głosów: 4 33.3%
  • NIE

    Głosów: 8 66.7%

  • Łącznie głosujących
    12
  • Poll closed .

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843
Co tu taka cisza??

Wszyscy oszczędzają siły na dzisiejszy mecz?



Przyznam szczerze, że dość niespodziewane wyniki padają i ciężko wskazać faworyta.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Zapewne :) ja już samochód odstawiłem, łańcuch w rowerze nasmarowany, cisnę niebawem do tajemnej strefy kibica.
Wyniki dość niespodziewane, może to takie grupowe przecieranie szlaków i docieranie się w mś.

Dziś wynik może być tylko jeden! :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Dziś wygrajo murzyny 3:2 - mieszkam w Australii, więc już widziałem ten mecz :freak:
 

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843
Zapewne :) ja już samochód odstawiłem, łańcuch w rowerze nasmarowany, cisnę niebawem do tajemnej strefy kibica.
Wyniki dość niespodziewane, może to takie grupowe przecieranie szlaków i docieranie się w mś.

Dziś wynik może być tylko jeden! :)


Bądźmy dobrej myśli ;) Chociaż już niektórzy wynik znają :D


Wcale się nie zdziwię, jak mistrzem zostanie czarny koń.

Dziś wygrajo murzyny 3:2 - mieszkam w Australii, więc już widziałem ten mecz :freak:

Kto strzelił ?
 
S

ShelbyGT

Guest
ku**a jakie dzikusy, 1,12 gość se klamkę wyciągnął żeby pomachać w tv.


1-1 i dużo kartek dziś.

Normalnie Senegal by z nami pojechał ale organizatorzy zabronili wnoszenia na stadion kogutów które im przynoszą szczęście <lol2>
 
Ostatnia edycja:
S

ShelbyGT

Guest
Jeden ch*j, to i to murzyny ;-)

ja swój mecz rozgrywam od rana to już takie drobne pomyłki mogą się przydarzyć <peace>

ten brazylijczyk u nas na razie słabiutko
 

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843
ten brazylijczyk u nas na razie słabiutko

Liczyłem, że Bednarek zagra.

Co ten Milik robi....


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
i jest Cionek...... :pl:
 
Ostatnia edycja:
S

ShelbyGT

Guest
Ja też na Bednarka liczyłem ale Nawałka postawił na 'zaufanego'.
Inna sprawa że Janek też mógł by się spalić przez presję takiego meczu, żaden z nich jeszcze tego nie przerabiał. Oby przeciwko kokainistom już Glik wyszedł.

Murzyny nam całkiem ofensywę odcięły, jedynie Grosicki się ***ał dwa razy ale Lewy, Milik czy Błaszczykowski po za grą, zero sytuacji.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Postawil na Cionka, ktory nigdy nie bedzie Polakiem.
Chlop jest tak elektryczny, ale na mlodego nie postawi bo ryzyko.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Milik, ktoś mi podpowie co ten dziad u nas robi? 3 podania z rzędu, 3 podania do przeciwnika, profesjonalista ... trzeba wierzyć, że jeszcze coś ugramy na tym mundialu.


 
S

ShelbyGT

Guest
Cionek zagrał słabo ale gola nie zawalił - winy najwięcej przy samobóju ponosi Piszczek który stracił piłkę w idiotyczny sposób, później można było jeszcze tę akcję przerwać ale Krychowiak jak by się bał żółtej kartki albo wolnego z 20 metra. Drugiego zawalił właśnie Krychowiak swoim 'podaniem' do tyłu. Bednarek się zagapił bo murzyn wbiegł zza linii bocznej, Szczęsny też przeszarżował z tym wyjściem.
I to mnie najbardziej martwi, dwóch graczy obok Lewandowskiego i Glika których uważa się za największą wartość tej drużyny.
Ogólnie mecz bardzo słaby, pierwsza połowa najgorsza na mundialu dotychczas.

Ale ważne że jest postęp, w Korei i reichu było 0-2 w pierwszym meczu :lol3:

Milik w pierwszej połowie na 13 zagrań 4 celne :sunny:
 
K

K2

Guest
cześć chłopaki ! nie znam się na piłce kopanej ale co ten Krychowiak zrobił dzisiaj ? zreflektowanie się tym golem mnie tak nie pocieszyło jak mnie wk***iło to podanie do tyłu. W sumie strzelił 2 gole, ale nie denerwujcie sie na mnie bo ja nie znam się na piłce :( przykro że przegraliśmy :(
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół