nasiona marihuany

[OFFTOP] Mundial na Haszu 2018

Wyszukiwarka Forumowa:

Czy chcesz aby dodawane były ekstra punkty od półfinałów za wytypowanie wyniku? (4 zamiast 2)

  • TAK

    Głosów: 4 33.3%
  • NIE

    Głosów: 8 66.7%

  • Łącznie głosujących
    12
  • Poll closed .

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
O nagrodach zapomniałeś delavega

Ale Ty jesteś materialista. Nagrody i nagrody tylko hehe Dodałem info o nagrodach również w tamtym wątku, żeby każdy mógł nacieszyć oczy :p

Przypominam, że w wątku do typowania nie ma offtopu.
[MENTION=62662]slow burn[/MENTION] - Twój post niech zostanie ale jest napisane wyraźnie, że posty z typami mają wyglądać tak samo. A o messim możesz pogadać tutaj.
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Ale Ty jesteś materialista. Nagrody i nagrody tylko hehe Dodałem info o nagrodach również w tamtym wątku, żeby każdy mógł nacieszyć oczy :p

Przypominam, że w wątku do typowania nie ma offtopu.
[MENTION=62662]slow burn[/MENTION] - Twój post niech zostanie ale jest napisane wyraźnie, że posty z typami mają wyglądać tak samo. A o messim możesz pogadać tutaj.

sory za zamieszanie.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Pse pana, jakies gwiazdeczki mi sie wstawily w posta - ujdzie czy usuwasz i mam wkleic raz jeszcze?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Niech zostanie jak jest... ale skąd te gwiazdeczki wziąłeś to jest zagadka :)

[MENTION=87608]WujekMarek[/MENTION] to jest interesujące:

Król strzelców: Robert Lewandowski Liczba strzelonych bramek: 9

GRUPA A:Rosja, Egipt
GRUPA B:portugalia, Hiszpania
GRUPA C:Francja, Dania
GRUPA D:Argentyna, Chorwacja
GRUPA E:Brazylia, Serbia
GRUPA F:Niemcy, Szwecja
GRUPA G:Anglia, Belgia
GRUPA H:Senegal, Japonia ;D

W grupie H jest Polska, która wg Ciebie nie wyjdzie z grupy ale jednocześnie typujesz, że Lewy będzie królem strzelców i w 3 meczach fazy grupowej ***nie 9 bramek :D Oczywiście masz takie prawo, jakbyś takiego stsa postawił i to by weszło to skosiłbyś kasiory :p Ale w momencie jak jeden zawodnik strzela średnio 3 bramki/mecz to trzeba się postarać, żeby nie wyjść z grupy.
Taka moja dygresja!

Typować, nie wstydzić się!
 
Ostatnia edycja:

WujekMarek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2018
Postów
135
Buchów
0
Przyznam, że się troche wahałem bo wstępnie obstawiłem że strzeli tylko siedem goli. Zresztą ile by niestrzelił to z grupy i tak Polska niewyjdzie ;D
Pozdro!
Miłej zabawy ;]
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Zapraszam do typowania tych, którzy jeszcze tego nie robili :) Gdyby komuś się odmieniła wizja to możemy coś jeszcze zmieniać przed zakończeniem tego etapu (do 13.06). Pod warunkiem, że nie co chwila i pamiętajcie, że NIE EDYTUJEMY postów. Jeśli chcecie obstawić inaczej, napiszcie w tym wątku - usunę Waszego posta i potem możecie obstawiać jeszcze raz!
 

aabbccddeeffg

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2014
Postów
133
Buchów
1
Zapraszam do typowania tych, którzy jeszcze tego nie robili :) Gdyby komuś się odmieniła wizja to możemy coś jeszcze zmieniać przed zakończeniem tego etapu (do 13.06). Pod warunkiem, że nie co chwila i pamiętajcie, że NIE EDYTUJEMY postów. Jeśli chcecie obstawić inaczej, napiszcie w tym wątku - usunę Waszego posta i potem możecie obstawiać jeszcze raz!

w takim razie proszę o usunięcie mojego posta ;p
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Zapomniałem dodać, że ta opcja dostępna po wykupieniu pakietu "Mundial Premium" hehe
Gotowe!
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Alo alo! Jeszcze kilka dobrych dni przyjmujemy zakłady na fazę grupową (faza grupowa nigdy mnie nie przestanie śmieszyć :freak2:) i króla strzelców - kto się wstydzi, waha albo boi dodatkowego uzależnienia od hazardu niech wbija śmiało! To nie uzależnia hehe Nagrody zacne do zgarnięcia usprawiedliwią tą chwilkę zapomnienia i wyciszą sumienie ;)

Taki żarcik "piłkarski" jeszcze dla wzbudzenia zainteresowania:

 
O

OdcieńZieleni

Guest
nagrody naprawdę spoko, a tak mało zgłoszeń :freak:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Może pytania za trudne :smokee:
 

WujekMarek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2018
Postów
135
Buchów
0
Sezon w pełni ludzie w polu siedzą a nie przed kompem to nawet o konkursie niewiedzą pewnie ;]
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
To dobra okazja, żeby wystukać o klawiaturę te hektary co zaszły za pazury podczas pracy w polu :)

Obstawiamy jeszcze tylko dziś i jutro. Ostatnie wskazówki jak typować:

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół