nasiona marihuany

[OFFTOP] Mundial na Haszu 2018

Wyszukiwarka Forumowa:

Czy chcesz aby dodawane były ekstra punkty od półfinałów za wytypowanie wyniku? (4 zamiast 2)

  • TAK

    Głosów: 4 33.3%
  • NIE

    Głosów: 8 66.7%

  • Łącznie głosujących
    12
  • Poll closed .

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Ogólnie to przyznam z obawą o lincz, że od dłuższego czasu nie śledzę sytuacji futbolowej świata, ale delavega zmusił mnie do udziału w tym konkursie pod groźbami karalnymi (pisał, że mi ustawi czcionkę forumową na biały kolor, bez możliwości zmiany...).

Poprzeglądałem więc różne typowania obecne w internecie oraz statystyki. Do zestawień najbardziej przewidywanych dodałem losowe niespodzianki, zgodnie z jakimiś niekoniecznie uzasadnionymi sympatiami i antypatiami, oczywiście cierpiąc wyrzuty sumienia, że komuś źle życzę dla domniemanej korzyści własnej.

I już wczoraj chciałem napisać o dylemacie, który się we mnie obudził, ale jakoś na szybko się działo wszystko i niedoczas. Zastanawiałem się bowiem nad wynikiem króla strzelców i pomyślałem, że będzie remis, w sensie że będzie ze dwóch.

Zabrakło mi jednak czasu na jakiś sensowny typ i poleciałem najnudniej jak się da - na lidera przewidywań. Mam wyrzuty sumienia tutaj oczywiście też, ale cieszę się, że są inne typy wśród obstawiających (poza Messim, co byłoby równie nudne jak Neymar, jeśli nie nudniejsze) i oby jakiś taki padł właśnie niespodziankowy wynik w tym temacie.

A ogólnie oby nikt nie miał do końca racji z niczym. I oczywiście oby nie dopełniło się powiedzenie o tym kto gra w piłkę, a kto wygrywa. Chociaż tu z tym Królem Strzelców coś mnie ciągnęło w tym kierunku...
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,049
Odznaki
4
Messi i Neymar - niby nuda ale "zdrowy" rozsądek, zważający na ich wysoką formę podpowiadają, że może to być zgodne z przewidywaniami a wiadomo - chodzi o punkty!

Ponury nie tłumacz się, pewnie Neymarem cała Twa komnata obklejona a tors zdobi żółta koszulka z zielonym napisem na plecach głoszącym "Neymar". Nikt się nie będzie śmiał :freak:

Myślę, że w każdym przypadku często górę biorą prywatne chęci/niechęci do różnych zespołów ale to dobrze! Ma być zabawa i nieoczekiwane zwroty akcji. Jeśli chodzi o króla strzelców jeszcze: gdyby nie kontuzja Salaha to myślę, że on byłby często wymieniany tutaj. A przecież może przytrafić się tak, że jeden z tych "nudziarzy" zostanie nieszczęśliwym wypadkiem wykluczony z dalszych rozgrywek już na samym ich początku.

Tak czy inaczej - oglądając mecz liczę na to, że "będzie się działo" a także na niespodzianki! Te mogą skutecznie pozbawić punktów w naszej zabawie ale sprawią, że te MŚ będą ciekawsze czego wszystkim zainteresowanym i sobie życzę!

Dziękuję też wszystkim za udział (naliczyłem 46 obstawiających)! No i ekipie trzymającej władzę, że postanowiła w ostatniej chwili dać dobry przykład i się pojawić w tym konkursie!
 
S

ShelbyGT

Guest
Zdrowy rozsądek wcale Messiego nie podpowiada ;-)
On nie strzela za wiele na wielkich imprezach, ogólnie Argentyna wydaje się słabsza niż na poprzednich turniejach, męczyli się z awansem strasznie, grali słabo.

Neymar po dłuższej kontuzji więc też niewiadoma.
Salah mega sezon ale uraz barku i fakt że Egipt raczej daleko nie zajdzie (max wyjście z grupy imo).

Właśnie pod tym względem szukałem i najpewniejszymi drużynami wydają się Niemcy i Francja, powinny dojść do półfinału gdzie się spotkają. U Niemców zmiana warty na żądle to wziąłem Giroud.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,049
Odznaki
4
Oczywiście ale to nie przekreśla Argentyny czy Messiego, który może zaskoczyć.
Przy tak klasowych zawodnikach można pozwolić sobie na wysokie oczekiwania :)
Niemcy i Francja mają mocarne paczki ale są też inne drużyny, które będą musiały wspiąć się wysoko, żeby coś osiągnąć.
Przydałoby się trochę wolnego coby pooglądać te mecze w spokoju hehe
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Powiedzcie panowie, bo srednio jestem w temacie pilki i polskiej tv. Beda jakies mecze mundialowe oprocz Polski leciec na polskich kanalach?
 
S

ShelbyGT

Guest
Całe mistrzostwa na tvp (jedynka, dwójka i tvp sport), jak i również transmisje w necie http://sport.tvp.pl/transmisje


Ale ruski na***ały arabów, spodziewałem się że wygrają ale nie aż tak.

Putinowi aż głupio było bo brodaty się wk***ił po trzeciej :sunny:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,049
Odznaki
4
Na tvp.
Jesteśmy po pierwszym meczu. Rosja z łatwością pokonuje Arabię Saudyjską strzelając aż 5 bramek. Rosja - Arabia Saud. 5:0. Nie ma lepszego komentarza niż gestykulacja Putina w trakcie meczu.
Mój wynik: 5x piwo + bho.
Bez odbioru.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,049
Odznaki
4
[MENTION=88536]Warszawka[/MENTION] za świeży jesteś na priv. W czym rzecz? Pisz tutaj.
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Już nic, chodziło o to, że zrobiłem upa w mojej FR o godz 13, czekałem do wieczora i dalej nie zatwierdzono, no to sie wku*wiłem, bo robiłem go chyba godzine. Dopiero jak zrobiłem jeszcze raz to wstawiono o tej 13, a tego nowego usunięto.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,049
Odznaki
4
Nie zawsze ktoś jest lub ma czas żeby zatwierdzić. Czasem dzieje się to po kilku minutach, innym razem po kilku godzinach. Wystarczy odrobina cierpliwości, nie ma potrzeby ani:
a) wrzucania posta jeszcze raz;
b) pisania w tonie "ku**a MAĆ MODERATORZY ZAAKCEPTUJCIE UPa ". Chyba, że nick Cię do tego zobowiązuje, choć to też kiepskie tłumaczenie.
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
No i weź tu przy takiej Crystynie wytypuj króla strzelców ... Ten osobnik rozwala system ... jego drużyna gra jak by była dwie klasy niżej od przeciwnika a ten i tak strzela jak z ckm'a .... ehhhhhh
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
tak tylko ze trza przewidziec było to kto ma szanse dojsc do finału , co daje mu najwięcej szans na strzelenie bramek .
Wg mnie portugalia nie dojdzie do finału , przy takim podejsciu pani Krychy jak to miało miejsce przy bramce na 2:3 dla hiszpanów , gdzie to sobie krysia chodzila koło piłki sfochowana .
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Tu masz dwa konkursy w jednym ;) na króla strzelców i na wyniki / tabele.
Jak ten fenomen będzie równie skuteczny w następnych meczach to ....
 
O

OdcieńZieleni

Guest
No i weź tu przy takiej Crystynie wytypuj króla strzelców ... Ten osobnik rozwala system ... jego drużyna gra jak by była dwie klasy niżej od przeciwnika a ten i tak strzela jak z ckm'a .... ehhhhhh

portugalia 2 klasy niżej? nieźle :smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół