nasiona marihuany

Masło z ABV

Wyszukiwarka Forumowa:

wipe

Active member
Rejestracja
Kwi 12, 2018
Postów
32
Buchów
1
Siema,
Temat zwrócony bardziej do osób używających waporyzatorów. Jak pewnie wiecie materiał pochodzodzący z waporyzacji tzw. ABV (Already Been Vaped - Już zwaporyzowany) można jak najbardziej przechowywać, a jak zbierze się go więcej z powodzeniem użyć. W trakcie waporyzacji, w lepszych waporyzatorach (Ja osobiście używam Mighty'ego), zużywamy ok 80% kannabinoidów zawartych w suszu. Jako, że w trakcie waporyzacji zachodzi proces dekarboksylacji, susz z waporyzatora można zjeść bez żadnej wstępnej obróbki. Razem ze znajomym dawaliśmy po 3-4 łyżki stołowę na kanapkę z masłem oraz masłem orzechowym (co by przyjąć susz z jak największą ilością tłuszczu) i działało super, kilka godzin byliśmy skuci, a to tak na prawdę z odpadu, który wiele osób wyrzuca. Pomysłem znajomego było, żeby ABV palić, ale od razu odradzam.. Smak jest po prostu obrzydliwy, spala się to bardzo szybko no i nie daje oczekiwanych efektów.. Zwracam się do Was z pytaniem czy próbował ktoś robić z tego materiału masło? Można oczywiście jeść taki ABV normalnie z jedzeniem, ale nienajlepiej smakuje ;) . Zastanawia mnie ile tego trzeba dać na kostkę masła no i oczywiście ile musi to siedzieć na ogniu z masłem.. Widziałem jakieś tematy na zagranicznych stronach/forach, ale myślałem, że może ktoś ma tu jakieś doświadczenie. Jeśli nic to w sumie z checią przetłumaczę i wrzucę tutaj jeden czy kilka artykułów na ten temat, co by forum szło z duchem czasu :joker:.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół