nasiona marihuany

pierwszy Out /daichu/ /2xES fem. 2xshaman 1xpassion#1 2xwhite russian/

  • Autor wątku koczy_obry
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

koczy_obry

Guest
nie wiem. widzialem tylko sluzby lesne przy wejsciu na spota. pewnie jakis lowca poziomek czy grzybow zadzwonil po nich. z ciekawosci podbilem bo bylem czysty (z psem) jak przechodzilem obok to widzialem ze w worku byly planty i moje noooowo zakupione doniczki. ;/
 

Seedman

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2007
Postów
474
Buchów
5
O nie doniczek bym nie podarował:D

Też mam w lesie i nie jest to dla mnie śmieszne, jak pewnie dla co niektórych.

No cóż trzymaj się, dobrze się zapowiadało.
 

wojtas_jaw

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2009
Postów
58
Buchów
0
Najgorzej ;/ :freak: Popróbuj coś z automatami, będzie lepiej. Pozdrawiam i do następnego sezonu
 

monopoIowy

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2009
Postów
69
Buchów
0
Wszyscy jesteśmy z Tobą pogrążeni w żałobie ! ŁAduj automaty jeszcze coś z tego będzie ... pie****eni grzybiarze :pl:..... te *****e k***y rozjeżdżałbym walcem
 
K

koczy_obry

Guest
spoko spoko. mam automaty. od warr25 ;] dzieki zioooom.! ocaliles mi zycie :p heh
 
K

koczy_obry

Guest
ale salvi tam nie widzialem, salvia jest skitrana. specjalnie jej nie dawalem bo przeciez salvia nie lubi slonca. rosnie w cieniu. :p heh salvia zapewne zostala.
 

octopus11

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2009
Postów
140
Buchów
0
Jak tam koleżko kiełkujesz już jakieś af?? czy w tym roku juz spokój???
 
K

koczy_obry

Guest
no raczej ze kielkuje. innego wyboru nie mam ;] juz sa wysadzone.
 

octopus11

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2009
Postów
140
Buchów
0
No i to mi sie podoba głowa do góry i naprzód mysle ze podzielisz sie znami co ci tam ciekawego z tego rośnie.

Co masz tam za ciekawe odmiany????
 

monopoIowy

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2009
Postów
69
Buchów
0
:pl:mi tez automaty ratuja du*e ..na moich plantach sarny se legowisko zrobly ..2 zostaly planty moze cos bedzie ...dam foty jutro w fotorele.lacza sie ze mna w zalobie
 
K

koczy_obry

Guest
aaa aaa aaa...! to jednak nie moj spot byl. najwidoczniej ktos tez mial spota w tym samym mlodniku co ja.! :p nowe zdjecie. niestety telefonem bo bylem sie tylko tak przejsc na miejscowke zobaczyc salvie...Zdecydowalem sie na taki trening poniewaz roslina jest niska.! nie wiem ile teraz ma bo jest w poziomie, chodzilo mi tylko o odgalezienia zeby poszly w gore. i nagiac, aby wszystkie czesci mialy dostep do swiatla.!

a teraz uwaga uwaga...

ES#1 przed treningiem

ES#1 po treningu

ES#2 przed treningiem, po treningu nie ma zdjec bo zapomnialem :p

I w ten sam dzien wysadzilem automaty...!!

...


I teraz dla ludzi ktorzy znaja sie na rzeczy.
Czego to moze byc niedobor lub nadmiar? probowalem wyszukac choroby ale mam juz taki mix w glowie ze nie wiem...Dolomitem juz podsypalem rosliny, wszystkie.





Moj najwiekszy blad.!! miejscowka ogolnie jest spoko, ale gleba.!! juz nigdy nie bede sadzil w glebie mimo ze kupilem kupna.! albo worek albo duuuze wiadro.! no i oczywiscie dolomit ktorego nie mialem... zakupilem dopiero jakies 2 tyg temu. ale na nastepny out dolomit bedzie od poczatku.! i worki badz wiadra.! nie chce aby ta kwasna ziemia przechodzila przez ziemie ogrodowa.! to jest walka z wiatrakami.! wyreguluje PH przyjdzie wiekszy deszcz i znow wymiesz.! ;/ sick.! takze na Out2010 bede solidnie przygotowany.!
Ale mam nadzieje ze z tych ES cos wyciagne.! Dzieki temu Out'owi nabralem duuuzo doswiadczenia ktorego wogole nie mialem. chodzi teraz o praktyke ;]

bardzo prosilbym o uwagi opinie komentarze.
 

Aparacik

Active member
Rejestracja
Wrz 1, 2008
Postów
29
Buchów
0
Moze za malo ziemi wsypales ja wsypalem po 50l i jak narazie nie ma zadnych niedoborow :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół