nasiona marihuany

pierwszy Out /daichu/ /2xES fem. 2xshaman 1xpassion#1 2xwhite russian/

  • Autor wątku koczy_obry
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

koczy_obry

Guest
i??? nie znam sie na klonowaniu.! zapewne Ty rowniez.! bo jak bys wiedzial to odpowiedzialbys na moje pytanie a nie pisal glupich postow.!
 

Bene meritus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2009
Postów
471
Buchów
0
jak bys wiedzial to odpowiedzialbys na moje pytanie a nie pisal glupich postow.!
W pewnym sesie odpowiedzialem. Juz wiesz ze nie z liscia:freak2:. Pozostaja wiec odgalezienia, ewentualnie to co ucinasz przy FIM (pod warunkiem ze utniesz odpowiednio dluga czesc)
 
K

koczy_obry

Guest
Witam serdecznie, jakies newsy ale bez fotek. :p planty slabo rosna bo nie ma pogody. ;/ jeden WR okazal sie facetem druga kwitnie ale i tak nic z niej nie bedzie palenia bo jest mega mala ;/ ale sprobowac mozna. :p juz lekko sie oszronila. i co najdziwniejsze teraz...moja ES fem pokazala juz wloski. czy to mozliwe? nie za wczesnie jak na OUTy ? ale to chyba nie znaczy ze juz zaczela kwitnac.. ?? :> narazie bede lal spore dawki azotu bo sa jeszcze male. do kolan ;/ ;/ ;/ strasznie marnie. mam nadzieje ze do sierpnia wyrobia sie. pozdrawiam...
 

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Wszystko niestety jest w rękach pogody. Taka lipa w tym roku no cóż. A podrosnąć jeszce musza, minimum do końca lipca. A gdzies w sierpniu powinno sie zaczac na dobre flo. Pozdro.
 

purplestar

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
65
Buchów
0
moje es tez juz pokazaly wloski a co nie ktre jajca wiec wydaje mi sie to normalne ze tak szybko <lol>
 
K

koczy_obry

Guest
w sumie pokazac to se moga. ale zaczna kwitnac chyba cos kolo sierpnia co? :p
 
K

koczy_obry

Guest
Update:

Dzisiaj nowinki z mojego magicznego ogrodu. z fotkami.



ES#1



ES#2



Salvia


WR kwitnace (male ale pierwsze heh przynajmniej bedzie na test mocy)


Te kuleczki to sa zapylone kwiaty czy co? Faceta mialem jednego, wy***alem jak tylko zobaczylem jaja.


Po prawej 2 auto po lewej ES x chmdg x ES


ES x chmdg x ES



pozdrawiam. komentarze i uwagi mile widziane. ;)
 

SanTerra

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2009
Postów
307
Buchów
1
Te "kuleczki" to nie przypadkiem mszyce się tam wpie****iły? Raczej tak, ponieważ pestki nie rosną na łodygach:freak:
rozpoznaj sprawę i napisz co i jak <peace>
 

Seedman

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2007
Postów
474
Buchów
5
ku**a:pl::pl::pl:
Nie te kuleczki!!!

To są zwykłe kwiaty, miałem to samo(a kto nie miał) rok temu i też rozkminiałem jak ty, ale okazały się puste.

Niby zapylone kwiaty są bardziej roz***ane, ale czasami trudno poznać zapylony z niezapylonym,

W razie czego, zawsze możesz rozerwać to coś i sprawdzić czy "Są tu jakieś ziarenka?"
 
K

koczy_obry

Guest
mszyce się tam wpie****iły?

tak tak tak moze spiderman...to jest ziemia to czarne. widze ze slaby masz wzrok. seedman mowi o tym o co mi chodzi. wyglada wlasnie jak zapylone...ale moze to poprostu taki kwiatostan :p hehe. zapylone nie sa napewno. zobaczymy najwyzej...pestki same wyjda.torebka peknie i beda, :p hehe
 

SanTerra

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2009
Postów
307
Buchów
1
o ku**a spiderman!!! :freak:
dobra mój błąd, sry za złą podpowiedź
 
K

koczy_obry

Guest
Prosze o zamkniecie mojej fotorelacji. Uprawa zostala zniszczona przez Sluzby Lesne. pozdrawiam i zycze powodzenia innym. dziekuje za wszelkie porady.
 

octopus11

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2009
Postów
140
Buchów
0
Pie****isz ze wszystko ci zawineli k***y!!!!!!!!!!!!!! J.S.L i powodzenia w przyszłym roku az mi cie szkoda.
 

konkwista88

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2008
Postów
87
Buchów
0
ale została zniszczona przypadkowo czy umyślnie? współczucia... :zjarany:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół