nasiona marihuany

pierwszy Out /daichu/ /2xES fem. 2xshaman 1xpassion#1 2xwhite russian/

  • Autor wątku koczy_obry
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

koczy_obry

Guest
u mnie nie ma slikamow :p nic a nic. sam sie dziwie. moze dlatego ze nie mam trawy na spocie :p hehe
 

Warriorking

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
41
Buchów
0
u mnie nie ma slikamow nic a nic. sam sie dziwie. moze dlatego ze nie mam trawy na spocie hehe
tylko pozazdroscic takiego spota co nie ma slimakow , u mnie jest ich od groma no ale zapodaje im slimax to gina
Ps. Ładnie rosna ci roslinki ,oby bez komplikacji poszlo do konca
 
0

000000000008

Guest
nie wiem jak rano ale wiem ze swieci do 18. rano pewnie od 6-7. takze te najlepsze slonce dociera do nich. i najwieksze promieniowanie.

daichuman co ty piszesz....od 6-7 słońce możesz mieć tylko na dużej łące,czy polanie albo w górach wysooko, a nie na twojej miejscówce gdzie jest dookoła mase drzew!!!!!!!!!!!wiem bo mam podobnie niby oświetlona miejscówka ale zaczyna dochodzić słońce od 10 a w lecie będzie od 9.U ciebie jest tak samo zapewne.życze pięknych zbiorów,wrzucaj jka najwiecej fotek(tak co tydzień)i pisz czym podlewasz itd...wbijaj na mój profil i zobacz jak mi rosna pomidorki :D wykiełkowane 15.04 a na spocie od 20.04
pozdro ziomek <coolpalacz>
 
K

koczy_obry

Guest
:| ... dlaczego nie ma mozliwosci usuwania zbednych postow, powinna byc taka mozliwosc dla autorow fotorelacji... papryk. spoko.! ok.! Ty wiesz lepiej jak jest na mojej miejscowce. sorry...
 

octopus11

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2009
Postów
140
Buchów
0
u mnie nie ma slikamow nic a nic. sam sie dziwie. moze dlatego ze nie mam trawy na spocie hehe

to mozesz sie cieszyc ze swojej miejscówki bo ja co tydzien wyrzucam z miejscówek około 50 tych k*** a będzie dużo więcej bo zostało jeszcze 25 szt do wysadzenia.

Widze ze planciki ruszyły i oby tak zostało do końca.....
 

octopus11

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2009
Postów
140
Buchów
0
Chyba juz czas na jakieś foteczki a ty sie lenisz <lol>.
Dawaj coś bo chce zobaczyś jak ci rosną chwaściki


Pozdro.
 
K

koczy_obry

Guest
Nowe informacje, ale bez fotek. WR pokazala plec(kobieta). z druga musze poczekac bo jest troche mala i pewnie jeszcze poczeka z pokazaniem plci. ale pewnie tez damka bo jajka wyszly by juz wczesniej. ;] tylko martwi mnie to ze sa male ;/ wydaje mi sie, ze jak przybedzie troche slonca to wyskocza w gore. ;]

reszta ma sie dobrze.



edit.

zdjecia.

Easy Sativa trenowana ale jeszcze bez FIMu.




Easy Sativa mniejsza tez LST



Marny Passion#1


EarlySkunk(chamdog)


Shaman


Gromadka, w duzych doniczkach WR, a w malych Sweet Edi i hmm AK47?


WR #1


Kwitnace WR #1 podrosnie jeszcze???


WR #2 z dziwnymi lisciami, przypatrzcie sie dokladnie.


pozdrawiam. komentarze mile widziane.


WR #1 podlane juz mala dawka Planton K, jednak bede podawal jeszcze 3/4 weg, 1/4 flo.
 
Ostatnia edycja:

octopus11

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2009
Postów
140
Buchów
0
Powiem ci ze moje też strasznie mulą ale to wszystko wina pogody.
WR przez dwa słoneczne dni urusł berdziej niż przez tydzień jak ciągle padało tak to znimi jest wiec sie niemartw.

Patrze na tego pasionka to nawet to rośnie, ile on ma???
Pytam z tego wzgledu ze nie wytrzymałem i dokupiłem 10 szt p1 i 3 mazary

Odnośnie kwitnącego WR to raczej nie kwitnie jeszcze a czy podrośnie to jak najbardziej zrobi sie gęsty jak hu. :)
Nie katuj go narazie P/k jedz narazie na biohumusie po 4/5 tygodniach przez tydzień samą wodą i zaczynasz z małymi dawkami p/k

Pozdrawiam
 
K

koczy_obry

Guest
ile ten passion ma? tyle samo co ES... nie wiem czemu jest taki ch***wy. moze to meski taki smukly.ch*j by to wiedzial. zobaczymy. ale i tak licze tylko na te ES bo to sa fem, automaty jeszcze dokupie z 5sztuk no i 12 sweet edi na innym spocie. w innym miescie. :p
 
K

koczy_obry

Guest
Witam. Dzisiaj skromnie poniewaz slaba pogoda wiec duzo sie nie zmienilo.!

ES #1



ES #2


WR mniejszy z 3 lisciami i wychodza 3 odrosty z niego ;]


WR kwitnace. jaki moze byc powod tych zoltych lisci?? PH ??


ESxCHDDxES


dodalem nowe AK47, GWS i 2 Sweet Edi ale sa male wiec nie bede robil zdjecia bo wszystko wyglada tak samo. ;)

pozdrawiam. czekam na jakies porady i komentarze.!
 

nick użytkownika

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2008
Postów
1,755
Buchów
4
nie chce sie czepiac ale czy takim duzym problemem jest obrocenie zdjec przed wrzuceniem do galerii?duzo przyjemniej sie oglada. a zolte liscie moim zdaniem albo za mokro, albo ph. sprobuj zawalczyc dolomitem. moze tez brakowac im azotu. ale ja najpierw sprobowalbym dolomit.poza tym spoko rosliny
 
K

koczy_obry

Guest
oj no sorry.! na szybko wrzucilem. no ph zwalczam popiolem drzewnym ale chyba musze zakupic ten dolomit.
 

konkwista88

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2008
Postów
87
Buchów
0
to że je tak zamula to wina i tego że za mało słońca i też lipnej pogody wiem bo sam się o tym przekonałem :/ najpierw miałem krzaki w miejscówce gdzie słońce bezpośrednio na nie pada raptem przez 3 godziny :D i przez 2 tygodnie prawie nic nie urosły xD a u mnie pada cały czas od tygodnia i krzaki prawie nic nie urosły a czasem jak jest chociaż z 3 dni za***istej pogody to rosną aż nie do poznania :D pozdro i życzę jak największych plonów :spalony:
 
K

koczy_obry

Guest
przesadzalem do nowej ziemi...sam juz nie wiem...a powiedzcie mi, z czego najlepiej zrobic klona? z odgalezienia, fima czy liscia.??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół