nasiona marihuany

pierwszy Out /daichu/ /2xES fem. 2xshaman 1xpassion#1 2xwhite russian/

  • Autor wątku koczy_obry
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

koczy_obry

Guest
o czym wy wogole piszecie?? jestem pewien ze kielki zjadl jakis ptak. bo byla przegrzebana lekko ziemia. w malej doniczce. saren tam nie ma. dzikow tez. tzn juz. jeden byl ale juz sie nie pokazuje... co do lesniczego nie ma bata. :p do takich starych mlodnikow nie chodza. z tego co zauwazylem straz lesna tylko jezdzi po drodze ktora jest obok mlodnika.
 
K

koczy_obry

Guest
aktualizacja... wiecie moze dlaczego one sa takie male chociaz maja miesiac? moze to dlatego ze odrazu byly od kielka na spocie i po tygodniu w malych doniczkach byly wysadzone na miejsca docelowe i ida w korzenie. tak ja wnioskuje, ale chcialbym uzyskac odpowiedz od starych wyjadaczy z outdoor'a. Dzisiaj dodalem troche popiolu drzewnego do ziemi zobaczymy czy zda egzamin, bo moze to tez byc przyczyta PH ze slabo rosnie.

Passion#1 wysadzony 15.04


Marny Shaman zciety przez mroz. Drugi dzisiaj padl. nagle zwiedl, i przy dole zrobila mu sie miekka lodyga. dziwne


Ta mala krepa ES okazala sie najwieksza do tej pory




ES nieco mniejsza



Zasrany WR wysadzony w ten sam czas a tak lipnie rosnie. Tez pewnie idize w korzenie ;/


Drugi spot.


Jedyne zwierzaki na spocie


I mlode Sweet Edi. 9 jeszcze na innym spocie.



pozdrawiam. czekam na komentarze. ;) i porady.
 
Ostatnia edycja:

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Narazie dobrze ci idzie, nie zawracaj sobie glowy tym ze narazie wolna rosna bo rosna prawidlowo, nie widac zadnych niedoborow!
pozdro i powodzenia
 
G

ghjghjhy

Guest
A jak u Ciebie ze słońcem na spocie? Jak długo w ciągu dnia świeci?
 
K

koczy_obry

Guest
nie wiem jak rano ale wiem ze swieci do 18. rano pewnie od 6-7. takze te najlepsze slonce dociera do nich. i najwieksze promieniowanie.
 

Seedman

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2007
Postów
474
Buchów
5
Też miałem tego samego zwierza na miejscówce:D
Może szedł z Twojej na moją lub odwrotnie.
 
K

koczy_obry

Guest
co sadzicie o klonowaniu ES fem? tzn stozek z fimu ukorzenic. i pare galazek. skoro wiem napewno ze wyjdize zenska to nie ma zadnych obaw. :p co radzicie? :p


Witam zawsze mozna sprobowac co z tego wyjdzie


no coz, nie takiej odpowiedzi spodziewalem sie. czekam dalej.
 
Ostatnia edycja:

unnamed

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
455
Buchów
0
co sadzicie o klonowaniu ES fem? tzn stozek z fimu ukorzenic. i pare galazek. skoro wiem napewno ze wyjdize zenska to nie ma zadnych obaw. :p co radzicie? :p





no coz, nie takiej odpowiedzi spodziewalem sie. czekam dalej.
oczywiście ze zamiast WYRZUCAĆ odcięty stożek z fimu i te parę gałązek możesz SPRÓBOWAĆ je ukorzenić :p,pozdro
 
K

koczy_obry

Guest
Witam, kolejna akutalizacja. tak wczas poniewaz strasznie zaskoczyly mnie krzaki. bardzo mocno poszly w gore.


Najmocniejsza ES fem.



Slabsza ES fem. ale daje rade ;)



Shaman, ktory byl zmrozony doszedl do siebie.



Passion #1


I zasrane automaty. nie wiem czy cos z nich bedzie no ale trzymam. niby maja juz miesiac a sa w takim wzroscie jak po 2tyg.
Temu chyba cos ph nie pasuje. sianko na dolomit bede mial dopiero na poczatku czerwca. Mysle ze da rade. :p


Najmniejszy automat. ;/

Sweet Edi, (early skunk x chamdog) x early skunk na razie male wiec nie robie zdjec. dzisiaj wysadzone kolejne automaty. AK47 1szt. a Great White Shark 2szt. na poczatku czerwca znow pojda jakies nowe automaty. gdybym ok 10 czerwca wysadzil atomaty to bylyby gotowe na sierpien ? poczatek sierpnia.


pozdrawiam.

komentarze mile widziane.
 
K

koczy_obry

Guest
no moze zakupie jeszcze z 10 auto. ale dopiero na poczatku czerwca. wtedy dojda na poczatek sierpnia?
 

octopus11

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2009
Postów
140
Buchów
0
ale dopiero na poczatku czerwca. wtedy dojda na poczatek sierpnia?

Raczej koniec września początek pazdziernika przynajmniej tak mysle.
ładne te twoje roślinki podobają mi sie, te z żółtymi liściami mają jakiś problem albo tak jak mówisz złe ph, przelane albo mało azotu w co wątpie.

Odnośnie szczytu po fimie nieudało mi sie jeszcze ukorzenic chodz jest to napewno możliwe co innego odrost, idzie łatwo.

Pozaglądam se tu czasem bo ładnie to wygląda i miejscówka tez nie to tamto mały buszek leci pozdrawiam.
 
E

eatjpiaser5

Guest
Automat od zasiania do zbiorów potrzebuje ok. 2 miesiące na indoor, a do 3 miesięcy na out, nie wiem jak wy to liczycie, ale dla mnie to jest zbiór pomiędzy początkiem sierpnia a początkiem września, przy sadzeniu na początku czerwca :D
 

octopus11

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2009
Postów
140
Buchów
0
Automat od zasiania do zbiorów potrzebuje ok. 2 miesiące na indoor, a do 3 miesięcy na out, nie wiem jak wy to liczycie, ale dla mnie to jest zbiór pomiędzy początkiem sierpnia a początkiem września, przy sadzeniu na początku czerwca

ja uważam jak już wcześniej pisałem ze dojdzie koniec wrzesnia automat niby chula na out 3 miechy (teoretycznie) ale w praktyce jest inaczej...

Zresztą jak zasadzisz to się dowiesz i wszystkim nam napiszesz.. Uważaj na slimaki bo z tego co widze bardzo lubią WR mi zostawiły 1,5 listka tak im smakowało ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół