nasiona marihuany

pierwszy Out /daichu/ /2xES fem. 2xshaman 1xpassion#1 2xwhite russian/

  • Autor wątku koczy_obry
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

koczy_obry

Guest
Witam serdecznie na mojej pierwszej fotorelacji jak i pierwszej uprawie. Spot szykowany od polowy marca. Stosowane nawozy: Biohumus extra, Planton S i K, PK14/15, Ripen

Czekam jeszcze na 3x Big Bad John i 3x Great White Shark i uknown gratis.

Polowa arsenalu, na druga polowe czekam.


Spot. przyszykowany.



Tutaj wymyslilem zagrode na dziki, bo z tamtej strony przychodzili i zjadly mi jedna ES fem ;/ jak na razie dziala.


Mlode regulary passion i 2xshaman nie pamietam ktory jest ktory,


Tutaj juz troche wieksze.


Maly Shaman posadzony w wiadrze.


Mala ES jakas krepa ale daje rade, cos znia bylo nie tak, bodajze uszkodzil sie korzen.ale widac ze wyszla z tego.


Wieksza ES fem.



White Rassian sa troszke dalej w wiadrach.

zdjecia bede dodawal co tydzien. pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
T

TaZz

Guest
Nom całkiem ładnie<joint> Spocik bardzo fajny, obyś nie miał nieproszonych gości.
Powodzenia:)
 
K

koczy_obry

Guest
2 ES femi zostaly przeniesione na lepszego spota, bardziej przykitranego. albo mnie sie wydaje albo one stoja w miejscu. jak patrze na innych zdjecia to az sie dziwie. moze dlatego ze od kielka sa na spocie i odrazu przesadzilem do miejsc docelowych i ida w korzenie zamiast w gore...przeszkodzi to cos? czy pozniej juz wybija w gore... swiatla maja od 9-10 do 17-18 jak na razie. w lato to bedzie pewnie od 8 do 19-20...jakies podpowiedzi? zdjecia beda we wtorek,
 

unnamed

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
455
Buchów
0
zastanawia mnie tylko ile tam słońca bedzie jak sie laszazielenia ale wierze że obczaiłeś to dokładnie, powodzenia:)
 
K

koczy_obry

Guest
to jest mlodnik, tam choinki rosna. wiec za bardzo nie zazielenia sie. caly rok jest zazieleniony. :p
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
No miejscówka fajna ale widać troche krzewów do okoła beda przysłaniac dużo światła ja dziś 100zł na wache wydałem żeby znaleść 2 spoty w których posadze po 7 roślin ale jest za***iście :)
 

unnamed

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
455
Buchów
0
ten ktoś kto wziął stówe od Ciebie i tak cie sprzeda:/ masz jeszczeczas na poszukiwania:p
 
K

koczy_obry

Guest
ku**a wiedzialem, ze Outdoor jest hardcorowy i trzeba sie pogodzic z tym ze cos moze nie wypalic. Przed wczoraj wysialem swieze automaty 4szt.juz wyszly listki male, dzisiaj patrze a tam same lupinki ;/ niech to cos ***nie ;/ jakis ptak czy cos zjadlo mi 4 automaty. i znow koszta. eeeh. no ale coz. wkoncu to out. zdjecia beda za tydzien, po maturach. :p
 

unnamed

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
455
Buchów
0
nic ci nie pozostaje jak strach na wróble( ale to bedzie siara )albo okrojone butelki z peta, a miejscówka ta sama:)
 
K

koczy_obry

Guest
no wlasnie tak zostawie.! te butelki. do pewnego wzrostu. pozniej sciagne.
 

Jangar234

Active member
Rejestracja
Mar 21, 2009
Postów
26
Buchów
0
Daj parę puszek po piwie na patyku, podczas wiatru sobie brzęczą powinny pomóc. A może to jakaś sarenka czy coś?
 

unnamed

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
455
Buchów
0
Daj parę puszek po piwie na patyku, podczas wiatru sobie brzęczą powinny pomóc. A może to jakaś sarenka czy coś?
ch*j z sarenkami, gorzej jak jak leśniczy sie dopie****i albo rolnik zainteresuje.dawaj narazie butelki a pożniej z grzywy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół