nasiona marihuany

5th OUTDOOR 2018

  • Autor wątku Usunięty 59382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
ło ku**a, w ch*j baniaków se zaniosles, pomysl nad siatka polska "glony" albo zwykla doszyta z zafarbowanymi koszulkami/ jakimiś szmatami tak jak snajperzy robią ghillie. hehe
 
U

Usunięty 59382

Guest
5 rzucik i ostatni :D 16xbebook special auto
wczoraj przesadziłem 4 rzut 15x i te co rosną na spocie podlalem woda...panny co kwitną dostały oprysk topsinem.Wyrwalem pedała i mam nadzieje ze to ostatni jeszcze ze 3 się nie określiły z 1 rzutu.Poglebialem tez źródełko...Teraz jakieś deszcze zapowiadają...po deszczach smigne nakarmić to od razu up zrobię!<wodna>






auto og kush


pozdRo!
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Hehheh beboka chetnie pestki bym przytuli. Trza sie na przyszly sezon uzbroic ;)

Smacznego
Mj
 
U

Usunięty 59382

Guest
1 rzut 84 DZIEŃ
2 rzut 71 DZIEŃ
3 rzut 51 DZIEŃ
4 rzut 12 DZIEŃ
5 rzut 5 DZIEŃ

Siema!w końcu nocki wskoczyły i u mnie powyżej 10'C bo i nawet w czerwcu trafiło się w nocy 2'C teraz się ustabilizowalo wiec za jakieś dwa tygodnie powinno wystrzelić co nie co...po weekendzie dam coś zjeść i jakieś opryski zrobię :D ogólnie leci dość dobrze...


1 rzut większość kwitnie ze 3/4 się nie określiły jeszcze.Po selekcji aktualnie rośnie (17szt)

























































2 rzut niektóre na weg niektóre kwitną a inne zakwitają (36szt)












































3 rzut tu też już coś kwitnie inne się określiły (9szt)























4 rzut (15szt) tu raczej będą karly ale zawsze coś jeszcze 5 rzut j(16szt) jest na parapecie










C.D.N...
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 59382

Guest
5 rzucik i ostatni po weekendzie leci na spota :D ogólnie z 4 rzutu jest 5 strat coś zjadło lub wyrwało...dodatkowo całego spota praktycznie mam porytego przez krety lub nornice jakieś...Jedna wielka masakra jest jak przychodzę co jakiś czas...zdążyłem się już przyzwyczaić ale dodatkowa robota :zjarany:

11szt ma 6 dni i 5 z lekkim poślizgiem z czego 4 wyszły :D razem 15szt Bebook special x sugar haze auto <wodna>
Podarunek od dzika!oby dały coś dobroci <peace>

 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Siema

Drugi rzut ladnie rozlozony. Piekne beda. Tez afy kosztuje z tego roku. Jest moc ;) jak takie beda pafy i sez to mozg roz***any ;)!?!?!?!?!

Lej im dobre palifko ;)

Z fartem
MJL
 
U

Usunięty 59382

Guest
Siema

Drugi rzut ladnie rozlozony. Piekne beda. Tez afy kosztuje z tego roku. Jest moc ;) jak takie beda pafy i sez to mozg roz***any ;)!?!?!?!?!

Lej im dobre palifko ;)

Z fartem
MJL

Dzięki wariat za zainteresowanie :D dziś byłem podsypac dolomitem 20kg i te co włoski puściły dostały delikatnie burze kwiatów a te co już ładne paczki mają burze i dodatkowo pk 13/14...z 1 rzutu 2 jeszcze się nie określiły...2 rzut tez dwie jeszcze na weg a 3 rzut wszystko juz kwitnie :D 4 i 5 rzut juz na spocie...jeszcze 4 afy małe mam na parapecie to na następny tydzień poleca na spota...ogólnie zaczyna ładnie się rozrastac bo i nawet te zamulone na początku oriony odbiły i dobrze się mają...up za około 2 tygodnie...pozdrawiam <peace>
 

Wiadome Ruchy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
283
Buchów
1
Też kiedyś znajdę takiego kota że bez stresu rzucę tam 30 sezonów! Buch za spota ioby do :harvest:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Elegancko idą u Cb :) Oby żaden sapiens się tam nie zawieruszył, to będzie konkret wrzesień. Ekipę do trymu zapewne masz mega z Dzikiem na czele :) Na jakim etapie odpuszczasz trening kobiet ? Pozdrówki i z fartem :)


P.S [MENTION=86543]Mjlike[/MENTION] ładny masz tam dywaniki, czemu nie założysz Ftr aby jakoś lepiej skleić i zobrazować swoje manewry ? Na pewno wyjdzie na plus ###:crazy:
 
U

Usunięty 59382

Guest
Elegancko idą u Cb :) Oby żaden sapiens się tam nie zawieruszył, to będzie konkret wrzesień. Ekipę do trymu zapewne masz mega z Dzikiem na czele :) Na jakim etapie odpuszczasz trening kobiet ? Pozdrówki i z fartem :)


P.S [MENTION=86543]Mjlike[/MENTION] ładny masz tam dywaniki, czemu nie założysz Ftr aby jakoś lepiej skleić i zobrazować swoje manewry ? Na pewno wyjdzie na plus ###:crazy:

Teraz po tych deszczach i ciepłych nocach mam nadzieje że wystrzela w końcu...w moim najlepszym roku też późno wszystko obrodziło
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?121823-3rd-OUTDOOR-bebook-ggs-orion-warr-inne-automaty

no człowiek to najgorsza istota która może nam wejść w drogę wiec orient pełna parą i modlitwa pozostaje :D dziku z innych rejonów...ja jestem stamtąd gdzie wiatr ma pętle ale w tym roku i tak nie narzekam na pogodę :D mam jednego ogarniętego w trymie ziomka i się daje rade :D dla mnie najlepszy okres na treningi jest w czerwcu wtedy naginam,łamie,szczypie i tne :D lst to wiadomo ze cały czas można naginac...Mam większość pół automatów w tym sezonie i w lipcu juz ich nie katuje bo i tak już prawie wszystkie się określiły...wierzę że trochę pociągną co niektóre na indukcji bo z tymi pół af to tez różnie...jedne rosną 5 miesięcy i jak automat a inne potrafią w 4 miesiące urosnąć bydlaki jak sezony...pozdro
 
U

Usunięty 59382

Guest
Yo!dziś na szybko bo przesadzalem 5 rzut ostatnie 4 sztuki... od ostatniego upa fajnie deszczyk popadał i w międzyczasie planty dostały te co kwitną ładnie Burza plus pk 13/14 a reszta w zależności od rozwoju dostała delikatnie burzy kwiatów oraz poszło 20kg dolomitu pod wszystkie krzaki...dziś zrobiłem tym co na wegetacji i indukcji ostatni oprysk azotanem 46% plus siarczan magnezu...te co kwitną dostały oprysk topsinem.Zadnych oznak pleśni nie widać...ogólnie planciki się rozrastaja i na sierpień w końcu jakaś porządna kosa pójdzie :D na nastepnej wizycie dam coś zjeść młodym bo póki co na deszczach cisną...ogólnie zobaczy się co w trawie piszczy :D

1 rzut







































2 rzut

























































3 rzut

















4/5 rzut












Takie tam

















Sampel na testa





pozdRo!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BEZ CENZURY

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
118
Buchów
1
Haaa a Ty dalej nak***iasz poniżej pewnego poziomu nie schodzisz no i elegansio ;] Aż miło se obejrzeć tak całą fr pierwszy raz po długim czasie heehe pozdro mordo do zoba :)
 
Rejestracja
Cze 21, 2018
Postów
23
Buchów
0
Prawda jest taka, że nie ma co się ograniczać do jednego spota, po spaleniu chociażby jednego nadzieja nie gaśnie. dobrze lecisz, w strone światła elo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół