nasiona marihuany

5th OUTDOOR 2018

  • Autor wątku Usunięty 59382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
a czym poparta jest teoria, że regularne nasiona są słabsze od feminizowanych?<peace>

sory za off topic :/
 
U

Usunięty 59382

Guest
a czym poparta jest teoria, że regularne nasiona są słabsze od feminizowanych?<peace>

sory za off topic :/

Ja nic nie pisałem że są słabsze :D podobno są mocniejsze niż fem...pierwszy raz miałem okazję swojego rega stestowac i jestem pozytywnie zaskoczony bo to przed wczesna scinka pierwsza... :spalony:
 
U

Usunięty 66767

Guest
Ładnie ci to idzie z tego co widzę,aż miło popatrzeć na tę zieleń.Życzę obfitych zbiorów,dużo słońca,trochę deszczu i zero pleśń.POzdro<peace>
 
U

Usunięty 59382

Guest
cały poszedł pod kose? ile wyszło +/-
Tych pierwszych takich to nie liczę...z pierwszego 10 teraz ze 15g...powinno to postać jeszcze ale to następne niebawem w kolejce :D



4 rzut juz się wyłania na światło dzienne :D 15xauto

x10 auto
Purple Kush
Pinaple
Grapefruit
OG
Devil XXL

Bebook auto x5 bs2 i bs2xsr





Tu kilka dosadze max 5 sztuk



i tu pójdzie 10 bo doły są wolne po auto regach,, za plecami,,:D



pozdRo<wodna>
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Specjal wes je potyczkuj taki rok wycisnij maxa. Jak tam wiatr wpadnie pod koniec flow to beda straty ;( ...

Pozdro
Mj
 
U

Usunięty 59382

Guest
Specjal wes je potyczkuj taki rok wycisnij maxa. Jak tam wiatr wpadnie pod koniec flow to beda straty ;( ...

Pozdro
Mj

One przyzwyczajone do wiatrów są :D większość trenowana po kilka odrostow...w trakcie niektóre się podeprze...jeszcze trochę czasu mam
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Na wegu mogą się miotać i miotać, na flo jak zaczna przybierać to już lepiej uskutecznić jakiś ruszt na toltony. Dżentelmen delavega fajnie w tamtym roku izolacją Andromede zakręcił :)

 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Duzo zabawy z tym a calasc wagi i tak opiera sie na glownej lodydze ryzykowne. Pomysl dobry gdybym mogl dac zalacznik fotke to bym pokazal o co mi chodzi ;)

Pozdro
Mj
 

_LALUŚ_

NIE LICZ NA FARTA ^^ Rekord 1,55G/W
Weteran
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1,310
Buchów
2,616
Odznaki
8
Na wegu mogą się miotać i miotać, na flo jak zaczna przybierać to już lepiej uskutecznić jakiś ruszt na toltony. Dżentelmen delavega fajnie w tamtym roku izolacją Andromede zakręcił :)


Podoba mi się ten pomysł.
Moja s6 strasznie ma wielkie gałęzie i. Się kurde polamaly.
Musze się chyba powzorowac na tym. :jaraczz:
 
U

Usunięty 59382

Guest
jak spekulujesz te kiełki, to aktualne czy co do chu*a pana?

Aktualne toć nie z tam tego roku hehe dziś wieczorem do ziemi lecą :D



Kilka fotek na szybko!obszerny up za jakiś tydzień...ogólnie leci za***iście :D jedne mniejsze drugie większe to już raczej wina genów...kilka orionow z 2 rzutu nie co się ociaga a reszta leci jak należy...





























































































































Kilka z 3 rzutu













Młode pokolenie 4 rzut i ostatni 5 rzucik jeszcze do ziemi leci...


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Ladnie leca ale susza widze i u ciebie ja wczoraj studnie poglebialem o pol metra. Jak tam scinales juz cos af. U mnie juz kosa blisko wziolem sampla. Jeden sezon tak mi sie rozkrzaczyl durban poison ze jak do jesieni zakwitnie to moze byc zacny wynik. Ogolnie to mam 23 paf/ sezon dywan robi sie piekny ;)

Pozdro z fartem
Mj
 
U

Usunięty 59382

Guest
Ladnie leca ale susza widze i u ciebie ja wczoraj studnie poglebialem o pol metra. Jak tam scinales juz cos af. U mnie juz kosa blisko wziolem sampla. Jeden sezon tak mi sie rozkrzaczyl durban poison ze jak do jesieni zakwitnie to moze byc zacny wynik. Ogolnie to mam 23 paf/ sezon dywan robi sie piekny ;)

Pozdro z fartem
Mj

Dla mnie taka pogoda idealna w razie ,,w,, to zbiorniki z wodą które nie wysychaja są 200/300m dalej...te źródełko to na 1m głębokie...wody trochę się zbiera a wokół jak widać wyschło wszystko :D te pierwsze takie karzełki to poscinalem kilka ich było...miejsce się robi na kolejne siewy :D za tydzień dam jakiś obszerniejszy up...pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół