nasiona marihuany

5th OUTDOOR 2018

  • Autor wątku Usunięty 59382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
No i elegancko. Pogoda troche zamulila trzeba bylo je poszczypac nie ma patelni a wiecej swiatla by niektorym wysokim wpadlo.

Powodzonka
MJ
 
U

Usunięty 59382

Guest
No i elegancko. Pogoda troche zamulila trzeba bylo je poszczypac nie ma patelni a wiecej swiatla by niektorym wysokim wpadlo.

Powodzonka
MJ

Fim zrobiłem na młodych i kilku starym na odrostach :D
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Myslisz ze sie udal. 80% obstawiam toping ;) Wole szczypanko przynajmniej odrazu widac efekt tak jak z.topingiem. A mutanty nadal po 3 odgalezienia buduja na pietro przez to lodyge maja o 1/3 grubsza fajnie to zaczyna wygladac.

Pozdro z fartem
MJ
 
U

Usunięty 59382

Guest
Myslisz ze sie udal. 80% obstawiam toping ;) Wole szczypanko przynajmniej odrazu widac efekt tak jak z.topingiem. A mutanty nadal po 3 odgalezienia buduja na pietro przez to lodyge maja o 1/3 grubsza fajnie to zaczyna wygladac.

Pozdro z fartem
MJ

Jak nie wyjdzie fim to wyjdzie topping :D SC może na nastepnej wizycie zrobię na niektórych gałęziach :D
 

el bandito

Banned
Rejestracja
Lip 6, 2016
Postów
115
Buchów
0
Fajna fotorelacja. Nie obawiasz sie tych grządek ze przykują uwagę?
 
U

Usunięty 59382

Guest
Fajna fotorelacja. Nie obawiasz sie tych grządek ze przykują uwagę?

Zaczyna powoli zarastac i jeszcze planuje tam dosadzic trochę automatów...na żywo tak nie rzuca się w oczy...mam jeszcze doły wolne po auto regach które teraz wyrwalem ale tam zostawiam na kolejne sezony i wolę by rosły 3 auto i 6 pół auto z 3 rzutu

Tu jeszcze dosadze kilka auto fem bo rośnie ich 16 głównie ggs a była możliwość trafienia 3 auto z tego 2 kwitną a 1 po ślimaku karzelek...


 
U

Usunięty 59382

Guest
Namowiles mnie GR :D dziś byłem kilka połamać delikatnie te największe a te z drugiego rzutu trochę podoginac...po ostatnim przelaniu planciki tętnią życiem...zaczyna mi się podobać...kilka fotek








































































Tutaj w tym poletku jeszcze dosieje trochę automatów :D


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Trzy Zera

Well-known member
Rejestracja
Sie 8, 2015
Postów
310
Buchów
0
kurde ciekawe jak po tym lamaniu wyjdzie, moglbys zrobic niedlugo kilka fotek z bliska ? ogolnie super ci idzie, powodzenia
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Będzie grubo jak pogoda będzie taka jak jest. Co do łamania łodyg to Ganja lubi taki hardkor i po takim łamaniu podnosi się i produkuje coraz więcej nowych szczytów.:freak:

Widać ze outdoor to masz opanowany w malym paluszku. Roślinki zdrowe zieloniutkie, elegancko wtapiają się w otoczenie. Pozdro i z farcikiem<joint>
 
U

Usunięty 59382

Guest
Będzie grubo jak pogoda będzie taka jak jest. Co do łamania łodyg to Ganja lubi taki hardkor i po takim łamaniu podnosi się i produkuje coraz więcej nowych szczytów.:freak:

Widać ze outdoor to masz opanowany w malym paluszku. Roślinki zdrowe zieloniutkie, elegancko wtapiają się w otoczenie. Pozdro i z farcikiem<joint>

No ja też lubię wytrenowane rośliny :D outdoor jak outdoor każdy rok jest inny i czegoś nowego nas uczy...nie wolno iść rutyną a trzeba słuchać potrzeb roślin :D
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Ah ten spocik ideał normalnie ja cię proszę, ja też już fima i lst zrobiłem czekam na obfite opady choć ostatnie nocki były ciepłe to przyrost był gwałtowny .

U ciebie bedzie pewnie niezły efekt na przełomie czerwca i lipca :yeahh: .
 
U

Usunięty 59382

Guest
Ah ten spocik ideał normalnie ja cię proszę, ja też już fima i lst zrobiłem czekam na obfite opady choć ostatnie nocki były ciepłe to przyrost był gwałtowny .

U ciebie bedzie pewnie niezły efekt na przełomie czerwca i lipca :yeahh: .

Nie jest idealny bo w zeszłym roku gdzie nie gdzie podmyło rośliny...w tym roku ominąłem ten teren :D pogoda póki co rozpieszcza nas hehe :D trochę więcej mogłoby popadać bo jak tak dalej pójdzie to po wodę 200m będę musiał śmigać i w baniaki ładować a tak tylko 10m.Zostalo dosłownie małe wykopane rok temu źródło :D tak czy siak wole taka pogodę jak w tym roku niż w zeszłym...od jesieni dużo zależy bo nigdy pogoda u mnie nie pozwoliła trzymać dłużej roślin jak do polowy października.Tylko w 2014 u mnie można było trzymać do listopada ale wtedy to był mój pierwszy out i k***iska okradli mnie...tylko automaty sobie wtedy popalilem...Jest elegancko w tym roku i oby bez przygód większych i bez lipy bo to najważniejsze :D
 
U

Usunięty 59382

Guest
1 rzut 69 DZIEŃ
2 rzut 56 DZIEŃ
3 rzut 36 DZIEŃ

Siema!!!nie ma co tu dużo pisać planty rosną i oby tak dalej...dziś zrobiłem oprysk mocznikiem azotanu 46% (10-15g/1l) te co kwitną dostały oprysk topsinem...trochę dokarmilem...(terpinator,Burza i pk) w zależności od fazy rozwoju...Gnojowke odstswilem juz...Ogolnie jestem zadowolony :D


1 rzut-praktycznie wszystko się określiło juz...Mam nadzieje ze męskie juz się nie trafia.Ze 3/4 jeszcze się nie określiły...Sa to regi od szfagra głównie warr i ggs















































2 rzut większość puściła preflowery,kilka jeszcze na weg i kilka kwitnie bo auto...Ogólnie większość ggs i orion plus kilka auto



































































3 rzut tu liczyłem na coś więcej bo po to robie duże dziury by były duże rośliny a tu psikus bo niby pół auto a puściły preflowery...zobaczę ile czasu zajmie indukcja bo kiedyś miałem pół auto i trafiło się ze zanim czuprynka była to ponad miesiąc minął od pokazania pierwszych włosów...Tu rosną ggs pojedynczo 3 x Nepalxhindu kush x blackcream i 3x hindu kush x auto dieselberry oraz 3xauto kalashikov w jednym dołku...jedna z tego rzutu ggs rośnie na środku spota bo wcześniej sarna mi wy***ala roślinke


















Takie tam









Dziś na tyle...cos tam jeszcze kielkuje 15x auto mix i coś ma jeszcze dojść ale to następnym razem...pozdRo!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 59382

Guest
Pierwszy sort z auto reg :D jestem pozytywnie zaskoczony mocą...pierwszy raz pale rega








 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół