nasiona marihuany

5th OUTDOOR 2018

  • Autor wątku Usunięty 59382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 59382

Guest
Co to się będzie działo !!! Te po lst to pewnie będą jak te pana simpsona albo cervantesa , czego Ci życzę !! Powodzenia pomyśl nad jakąś fotopułapką , bo na takiej farmie z pewnością byś sie czuł bezpieczniejszy

staram się jak mogę w tym sezonie bo ostatni bez skrupułów zweryfikowal lenistwo a ono się zaczęło z początkiem kwietnia od samych dołków byle jakich...doszły problemy oraz pogoda z***ana i człowiek płakał jak wchodził na spot!w tym roku jest ogień od początku :D juz mam swojego kompana z powrotem :D wczoraj była pełnia księżyca to byłem przesadzić 3 rzut...zrobiłem na wszystkich z 2 rzutu LST i te co pojedyncze to również fim...poprawiłem w 1 rzucie...podsypalem wszystko dolomitem,wypielilem i oprysk asahi zrobiłem...Niestety tyle było roboty ze zdjęć nawet nie chciało mi się robić taki styrany byłem :D Kilka sztuk słabszych jest ale całokształt spoko!fotopułapke mam od 2015r ale jej nie używam bo myślę że dodatkowe kłopoty może sprowadzić...jak się kończy bateria to ona zaczyna pikac wiec leży sobie się kurzy...
 

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
a może można wyłączyć w ustawieniach foto-pułapki ten dźwięk sygnalizujący rozładowaną baterię :)
 

marcopol

Member
Rejestracja
Maj 30, 2018
Postów
8
Buchów
18
TSO,widze ze nie odpuszczasz.Oby tak dalej i z farcikiem:spalony:
 
U

Usunięty 59382

Guest
Mordo a masz poratować jakimiś regami ?

Mówisz i masz!napisz pw...

---------- Post Zaktualizowany 18:34 ---------- Data pierwszego postu 15:15 ----------

TSO,widze ze nie odpuszczasz.Oby tak dalej i z farcikiem:spalony:

Widać emigracja pełna para!!!no ale jak potraktowali zwykłych użytkowników jak śmieci to tak to już z jest :D dawaj zakładaj fr

---------- Post Zaktualizowany 18:50 ---------- Data pierwszego postu 18:34 ----------

40 DZIEŃ 1rzut
27 DZIEŃ 2rzut
7 DZIEŃ 3rzut

Yo!yo!wczoraj było dużo roboty w tym przesadzanie a dziś podlalem delikatnie 3 rzut i zrobiłem oprysk na mszyce 1 i 2 rzutowi :D do tego dwa co kwitną dostały oprysk siarczanem magnezu.W sumie to pierwszy raz na out go stosuje ale pod lampa taki oprysk daje konkretne maczugi...jeden karzel wyszedł ale zawsze coś :D zobaczymy pożyjemy!większych roślin nie podlewalem od tygodnia bo ostatnio cały dzionek padało i jest nawodnione :D pogoda sprzyja...za jakiś tydzień poprawie lst podleje się itd... :D

kilka fotek :D

1 rzut tu dosadzilem kilka afow reg bo miejsca jest...





































2 rzut rośnie 38 plus w głębi dosadzilem 1 na 6 pół auto od ggs reszta 5 poszła w poletko z rzutu 3 tez do pojedynczych dołków






















3 rzut 5 pół auto w pojedynczych dolkach a reszta po 2/3/4











Takie tam :D łącznie na spocie rośnie około 100 roślin



pozdRo!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
No i pięknie mordo , widze przeniosłeś się i tu z relką :), jak na razie twoja relka najlepsza na haszu, czekamy na reszte oszołomów :).
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ładne zieloniutkie panienki masz :) Gotowe na czerwcowe słonko i szybkie przyrosty:) Pozdrówki i z fartem <peace>
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Coś tam niby działa np zaobserwowałem to na kiełkowaniu siewek podczas fazy przyrostu księżyca rosły lepiej i szybciej ale co do przycięcia to ja bym się nie martwił tym ja to traktuje jako gusła niż nauke . To coś takiego jak łowienie ryb przy różnych fazach :) . W tym roku tak jakoś sprawdziłem bo tak fazy przypadły ale czy to pewne to nie wiadomo za dużo czynników zewnętrznych na to wpływa .
 
U

Usunięty 59382

Guest
44 DZIEŃ 1rzut
31 DZIEŃ 2rzut
11 DZIEŃ 3rzut

Elo!elo!dzisiaj byłem obczaić czy 3 rzut się przyjął oraz poprawić lst na 2 rzucie i zobaczyć czy pedał jakiś jest w 1 rzucie...ogólnie bez podlewania w dalszym ciągu.Planty radzą sobie same...Oprysk na mszyce pomógł bo jest ich zdecydowanie mniej...

1 rzut wyrwalem ostatnio 2 a teraz 1 do tego 2 kwitną a 3 kolejne zakwitają









































2 rzut poprawiłem LST i w poletku od Dzika co jest 16 sztuk 2xauto się określiły bo były pomieszane pestki i była możliwość trafienia 3 auto















































3 rzut elegancko się przyjęły















Takie tam





Na nastepnej wizycie te co na weg to podleje gnojowka 3 rzut biohomusa dostanie a te co na flo dostaną burze plus dla wszystkich poleci terpinator z green planet i zrobię kolejny oprysk na owady...Następny up za około 2 tygodnie dopiero co by progres był widoczny...pozdRo!
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Dużo słonka tam masz będa pięknie rosnąć
 

BETONOWY

Banned
Rejestracja
Lip 13, 2016
Postów
22
Buchów
0
Będziesz je fimował? Na tym etapie możesz całkiem ładną kule zrobić
 
U

Usunięty 59382

Guest
Będziesz je fimował? Na tym etapie możesz całkiem ładną kule zrobić

Fim na 2 rzucie został zrobiony juz jakiś tydzień temu na głównych szczytach teraz trochę odrosty pójdą to na odrostach zrobię tez a pokaże w następnej aktualizacji
 
U

Usunięty 59382

Guest
54 DZIEŃ 1rzut
41 DZIEŃ 2rzut
21 DZIEŃ 3rzut

Siemanko!!!po ostatnim podlaniu gnojowka pH ziemi wskoczyło na alkaliczne bo planty dostały jakby niedoborów cynku,magnezu itd do tego małe z 3 rzutu auto regi praktycznie wszystkie pokazały jaja...przelałem wszystko wczoraj woda 6,0 a dziś 5,5 ogólnie po wczorajszym juz się poprawia...na kilku sztukach zrobiłem fim na starych i na nowych...skosilem małego karła auto rega by mieć coś na ząb...drugiemu tez dużo nie brakuje...pierwsze koty za płoty póki co bez szaleństwa a zdjęcia ich dam następnym razem...


FOTY





1 rzut







































2 rzut















































3 rzut





















Takie tam






































pozdRo!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół