nasiona marihuany

5th OUTDOOR 2018

  • Autor wątku Usunięty 59382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Ladniusio tam u ciebie rosliny luzno maja. U mnie masakra wejsc nie moge na spota pod krzakami musze sie czolgac !!! Nie tak mialo byc masakra. Wszystko praktycznie kwitnie nie ogarne tego lasu siedzialem i sie patrzylem w gore i sie z***alen z krzesla !!! Dostaly litr nawozu do beczki 120l na tydzien musi starczyc ;) Woda sie rozciencza z kazdym tankowaniem z studni wiec jest czas na siedzenie i grzebanie w nosie ;)



Z farcikiem
 
U

Usunięty 59382

Guest
Ladniusio tam u ciebie rosliny luzno maja. U mnie masakra wejsc nie moge na spota pod krzakami musze sie czolgac !!! Nie tak mialo byc masakra. Wszystko praktycznie kwitnie nie ogarne tego lasu siedzialem i sie patrzylem w gore i sie z***alen z krzesla !!! Dostaly litr nawozu do beczki 120l na tydzien musi starczyc ;) Woda sie rozciencza z kazdym tankowaniem z studni wiec jest czas na siedzenie i grzebanie w nosie ;)



Z farcikiem

Regi to ja mam jeszcze geściej niż ty...jedne przykrywaja drugie...w pewnym momencie straciłem nad nimi kontrolę :D u mnie też już wszystko kwitnie ze dwie jeszcze się zbierają by pokazać czuprynke a reszta wszystko flo :D początek,środek,końcówka hehe :D



Dziś kilka szczytów :D niedługo zrobię kompletnego up'a









































































 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 59382

Guest
129 DZIEŃ 1 rzut
116 DZIEŃ 2 rzut
96 DZIEŃ 3 rzut
45-56 DZIEŃ 4/5rzut

Wszystko Kwitnie!juz bliżej jak dalej...ostatnio skosilem jednego auto kalashnikov z którego wyszło około 60g i kawałek pół auto ggs...niebawem kosa juz jakaś lepsza...Trzeba będzie jakiś oprysk zrobić i nakarmić

1 rzut regi (14szt) wyrwalem jednego na hasz pójdzie bo jakiś słaby był i powoli go pleśń łapała...jeszcze jeden pójdzie niedługo na hak a tak reszta spoko rośnie :D najwyższa grubo ponad 3m...kiedyś przy nich się ustawie to będzie porównanie :D





































2 rzut (34szt) 14 orion i 20 ggs

Z brzegu oriony rosną Maroc,Outdoor skunk,Easy cheese,Easy poison...kilka podgladowych fotek













































Tu ggsy kilkanaście odmian na 1 jest napisane co jakie...kilka podgladowych fotek
































































Później wrzucę 3 rzut itd i topka z bliska pokaże a teraz lecę na bongo. <wodna>


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 59382

Guest
3 rzut (8szt) tu rośnie 7 plus 1 na środku spota

2xauto kalashnikov 3xNepalxhindu kushxblack cream,3xhindu kushxauto dieselberry










































































4/5 rzut














Topek auto kalashnikov...ten jeden inny niż dwa co rosną



Tu pół auto ggs








 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Nepalxhindu kushxblack cream ścinam gdzieś za tydzień,mam większe ale nie tak soczyście napuchnięte jak u Ciebie ;]
 

SebMcTrawka

Jaracz z zawodu ?
Rejestracja
Cze 20, 2018
Postów
66
Buchów
1
Napwrawdę takie palmy to moje marzenie :). Gratulacje i pozdrooo :spalony:
 
U

Usunięty 66767

Guest
Ładnie to wszystko się prezentuję:thumright:I jedziemy dalej...pozdro<peace>
 

Pionek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
144
Buchów
4
Elo
Jest stres, gdy sie ma tyle "plantacji" ? ?
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Siema wariat

No piekniusio spot zacny to mozna zapie****ac. Adrenalinka jest jak nic ale jak juz wejdziesz na spot i wszystko gra to sie luzujesz ;)





Z gory zdjecia robione i z drzewa ;) narazie zero plesni zero opryskow na nia. Wode leje litrami kilka roslin dostawalo mniej pic wyszly niedobory bo za sucho. Ogolnie jak widzisz paly sie po metrze buduja. Smaka mi tym boniem narobiles

Z fartem smacznego !!!!
 
U

Usunięty 59382

Guest
Adrenalina rozpie****a żyły to normalne :D juz na spocie czuje się bezpiecznie...



Wczoraj patrze sobie co ja wrzuciłem za foty a tu ku**a pleśń...zdziwilem się bo dość skrupulatnie patrze na szczęście to był fałszywy alarm bo dziś rano sprawdziłem czy wszystko gra...a dziwne bo jak pleśń wygląda to...

Te zdjęcie





Od razu dzisiaj na szybko kilka szczytów cyknąłem bo ładna pogoda...





















































Trochę kifu z rega i przytopowców...może coś haka z tego zrobię :D

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół