nasiona marihuany

Problem z wentylacja

Wyszukiwarka Forumowa:

Palkurkam94

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2018
Postów
41
Buchów
0
Witam otoz mam maly problem z wentylacja a dokladnie posiadam kabine secret jardin 100x100x200 a do tego wentylator Can-Fan 780m3/h plus filtr Can Carbo 1000m3/h i problem polega na tym ze wentylacja nie nadarza wymieniac powietrza w boksie tzn caly czas jest 29 stopni w srodku a boks jest caly zassany jak proznia.Pomoze ktos cos z tym probleme
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
powietrze daje rade wymienic, masz po prostu za cieplo w pomieszczeniu, w ktorym trzymasz boxa. Jak zassie cieple powietrze to nie ochlodzi nim wnetrza boxa. Mozesz zalozyc CoolTube na lampe jesli masz HPS'a, zbije to troche C
 
K

K2

Guest
otwórz boksa lekko u dołu i masz problem z głowy - tzw. wlot pasywny - otworzony box. Wiadomo robisz to jak nie masz kota w domu, bo wejdzie tam i zrobi porządek. 29 stopni to nie jest za ciepło, 29 to jest za***ista temperatura.
 

Palkurkam94

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2018
Postów
41
Buchów
0
A to ze boks jest strasznie zassany to nie problem ? I liscie sie delikatnie podwijaja do gory stad obawa o za wysoka temperature,wlot pasywny jest otwary i fabrycznie jest on dosc duzy(prostokat 20cmx30cm moze nawet wiecej).Roslinki to Amnesia haze AF od RQS
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Zassany box będzie zabierał miejsce roślinom. Rozwiązaniem są stelaże wzmacniające.
Liście mogą się podwijać bo mają za sucho przez za mocny wentylator, powinien mieć ok.350m3.

ze strony producenta
1x HPS 400W
2x LED 400W


HPS (Every 30 to 60 sec):
Extraction 255 m3/h

LED (Every 1 to 2 min):
Extraction 125 m3/h
 

Palkurkam94

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2018
Postów
41
Buchów
0
Myslalem ze dobralem odpowieni.Moc liczylem po wzorze z tego forum badz z trawka.org i wyszlo mi ze potrzebuje wentylatora na 680m3/h.Wlasnie problem z liscmi mam od samego poczatku nawet jak byly na weg i mialy 80% wilgotnoaci to sie salacily teraz juz kwitna maja 40-50% i dalej to samo.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
może masz światła za dużo albo za nisko?
 
K

K2

Guest
Myslalem ze dobralem odpowieni.Moc liczylem po wzorze z tego forum badz z trawka.org i wyszlo mi ze potrzebuje wentylatora na 680m3/h.Wlasnie problem z liscmi mam od samego poczatku nawet jak byly na weg i mialy 80% wilgotnoaci to sie salacily teraz juz kwitna maja 40-50% i dalej to samo.

weź wrzuc jakies zdjęcie a nie takie sranie w banie i nikt nie wie o co tobie chodzi tak naprawdę ...
 

Palkurkam94

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2018
Postów
41
Buchów
0



Zdjecia najbardziej zdeformowanego krzaczka.To teraz pytanie jak utrzymac wilgoc przy lampie hps i filtrze weglowym? Mam nawilzacz ale boje sie ze zniszczy lampe i filtr.A i jaka waszym zdaniem najlepiej utrzymac wilgotnosc dla AF? Caly czas jedna czy pierwsze dwa tygodnie 80% a jak zaczna kwitnac to 40%?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół