nasiona marihuany

O której godzinie chodzicie na spoty?

Wyszukiwarka Forumowa:

O której godzicie na spoty?

  • Raczej w dzień, w weekendy

    Głosów: 4 18.2%
  • Raczej w nocy, w tygodniu

    Głosów: 5 22.7%
  • Raczej w nocy, w weekendy

    Głosów: 1 4.5%
  • Raczej w dzień, w tygodniu

    Głosów: 3 13.6%
  • Bez różnicy, jak mam czas, inne

    Głosów: 9 40.9%

  • Łącznie głosujących
    22

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Jak trzeba zatargać jakieś klamoty to tylko nocą, czerwone światło daje rade. Czasami bez nawet chodzę jak łysy w pełni.
Ja też lubię deszcz i właśnie wracam z mokrego desantu, podlewanie, treningi i nawożenie zazwyczaj zaczynam nocą, kończę wczesnym rankiem.
 
L

Lord of Old School

Guest
Ja chodziłem przeważnie. Z samaego rańca tzn.6-7 albo po połódniu rzadko o 17-18
Yo
:freak:
Ps.raz w tygodniu a niekiedy nawet 1 na 2 tyg.
 

Włuczęga

Active member
Rejestracja
Maj 11, 2018
Postów
41
Buchów
2
Ja obrałem taką taktykę, że wbijam na spot przed świtem, na wiosne ok. 4-5, a wychodzę po 6, ponieważ miejscówka jest niedaleko terenów przemysłowych i o tej godzinie ludzie z nocki wracają, więc łatwo wmieszać się w tłum,a jako, że w ostatnim czasie do naszego kraju przybyło dużo Ukraińców to nikogo raczej nie dziwi mój strój :D Dodam tylko, że zazwyczaj chodzę tam w weekend, bo w tygodniu pracuję :/ Pozdro :jaraczz:
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Czerwony kolor najszybciej szarzeje (zlewa sie z otoczeniem) w warunkach utrudnionej widocznosci (zmrok). Im mniej sie kontrastujesz z otoczeniem tym bardziej widoczny jestes (biale swiatlo na czarnym tle - terenie = widze Cie w h... bo zwracasz uwage). Swiatlo czerwone szybciej ginie w otoczeniu wlasnie ze wzgledu na dlugosc fali (swiatlo widzialne to fala). You Tube to skarbnica wiedzy warto skorzystac a nie tracic czas na ogladanie smieci w necie.
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Ja podczas deszcze nie polecam ponieważ robią się większe ścieżki i bardziej trawa się kładzie, nie wspominając o odciskach butów na błocie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół