nasiona marihuany

O której godzinie chodzicie na spoty?

Wyszukiwarka Forumowa:

O której godzicie na spoty?

  • Raczej w dzień, w weekendy

    Głosów: 4 18.2%
  • Raczej w nocy, w tygodniu

    Głosów: 5 22.7%
  • Raczej w nocy, w weekendy

    Głosów: 1 4.5%
  • Raczej w dzień, w tygodniu

    Głosów: 3 13.6%
  • Bez różnicy, jak mam czas, inne

    Głosów: 9 40.9%

  • Łącznie głosujących
    22

ZielonyPrzyjaciel

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
320
Buchów
0
Czy nie ma u Was reguły? Ja kiedyś sadziłem w dzień, ewentualnie wieczorkiem około 22-23 chodziłem tylko czasami podlewać coś zobaczyć. Ale samo sadzenie, kopanie dołów było w środku dnia, samo południe w ***any upał.

Dzisiaj poszedłem o 2 i po 4:00 wróciłem i plusy są takie, że tak bezpieczniej niby się czuje.

*Chodzicie miało być w ankiecie.
 

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Chodzenie w nocy w moim przypadku jest dość trudne, nie ma możliwości powrotu bez latarki ze względu na trudność terenu, a świecąc na lewo i prawo czuje jak bardzo zwracam na siebie uwagę. Dochodzi do tego dzika zwierzyna której pełno. Natomiast odradzam komukolwiek chodzenie na swoje spoty w święta, dni wolne, częstotliwość spotkania losowych spacerowiczów i poszukiwaczy przygód jest większa.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
z samego rana, koło 4 wyjazd z chawirki, przy wschodzie jestem już na spocie.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Za każdym razem o 4:20. Podobno krzaki rosną większe, niweluje możliwość przypału i odstrasza wszelką zwierzynę. :
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Nie ma co jak chodzic w nocy dla zniwelowania przypalu i swiecic latarka, mija to sie z celem bo smuge swiatla widac z daleka. Lepiej juz chodzic w dzien wlasnymi, sprawdzonymi sciezkami(roznymi) i dogladac nie chcianych przybyszow jak w rambo.
 

ZielonyPrzyjaciel

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
320
Buchów
0
Ja to pamiętam nie raz chodziłem na swoje mini spoty, na***any, w tle było widać domy i jak ten głupi napie****ony świeciłem, spot do kasacji oczywiście opie****ony został. Ja miałem zawsze spoty w pobliżu nawet domów, ale tak minimum 500-1000 km gdzie za 1 razem to mnie szokowało, ale jak 3 lata poszło na jednym miejscu przy polu to się zdziwiłem, że najciemniej pod latarnią.

Kopanie dołów w ***any upał jest chu**we, a jak jeszcze latają te meszki, komary to Pani idź pan w ch*j. Akcje miałem też takie, że my z 2 ziomkami jeszcze staliśmy sobie na spocie jaraliśmy wtedy dopsy [*], maczanke, a laski 2 kopały i takie to czasy były, ale to z dobre 5 lat temu.

Jednak chyba wydaje mi się najlepszą porą jest właśnie świt z niedzieli na poniedziałek pracujący, bo wtedy jest najmniej osób w moim odczuciu. Albo każdy za***any leczy kaca po weekendzie i odsypia na poniedziałek.
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Mogę Wam przekazać patent z jednostki, jak chodźcie w nocy używajcie światła koloru czerwonego lub czerwonego nie widać skąd pada promień, nie ma za co :D A sam chodzę o godzinie o której mi sie podoba
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
ale jak to, o co z tym chodzi ?

Chodzi mi o to, ze czerwony Led w latarce pozwala Ci sprawdzić coś drogę krzak niszcząc widzenie tego samego światła ( czerwonego ) dla kogoś innego drastyczna różnica między światłem białym, pewnie będzie widoczne dopiero z bliska
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
Chodzi mi o to, ze czerwony Led w latarce pozwala Ci sprawdzić coś drogę krzak niszcząc widzenie tego samego światła ( czerwonego ) dla kogoś innego drastyczna różnica między światłem białym, pewnie będzie widoczne dopiero z bliska

nadal nie rozumiem a na internecie nie ma nic o tej teorii, rozwiń proszę
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Dorodny pomidorze, wyjasnie Ci to tak... idziesz sobie na swoj spot i swiecisz latarką o białej barwie swiatła w tym czasie ja ide za Toba 100m dalej i widze wszystko bardzo dobrze, a teraz idziesz w ten sam sposob tylko, ze z czerwoną poswiatą, i za chu*a Cie nie zobacze wowczas bedziesz sobie sprawdzac co masz sprawdzic a ja sie zgubie, czerwone swiatlo ma inne widmo niz biale a czerwone niszczy zdolnosc widzenia ludzkiego oka w nocy, mysle, ze teraz wszystko powinno byc jasne
 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
czerwone swiatlo ma inne widmo niz biale a czerwone niszczy zdolnosc widzenia ludzkiego oka w nocy

Białe niszy. Po prostu czerwone nie oślepia i widzisz dosyć dużo mimo słabego światła czyli mniej się rzucasz
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
No to chcialem przekazac, myślę, ze wszystko wyjaśnione, mam nadzieje, ze sie Wam to przyda w przyszłości drodzy leśnicy
 

ZielonyPrzyjaciel

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
320
Buchów
0
Jeszcze dodam, że za***iście lubię chodzić jak pada, wtedy wiem, że przypał maleje praktycznie do zera. Chodzę bez ściemy z bananem na mordzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół