nasiona marihuany

skażona gleba

Wyszukiwarka Forumowa:
K

Komarov

Guest
Siemanko, mam taką nietypową zagwoste otóż znalażlem nareszcie cudownego spota, który spełnił moje wszystkie wymagania. Lecz ten spot ma nieciekawą przeszłość otóż kiedy jeszcze byłem małym siurkiem (juz sporo lat minęło od tego czasu) Janusze i inne biznesmeny zrobiły sobie tam dzikie wysypisko, wylewali różne ścierwa i pamiętam jak z kolegami kiedyś widywalismy codziennie zdechłe ryby w pobliskim bagienku. Doradźcie mi panowie i może panie co tu zrobić. Nie bardzo mi się widzą donice do moich sezonówek bo nie chce je niczym ograniczać, myślicie ze wystarczy jak wykopie dół na 0,5m tamtą ziemie wypierdziele i zastąpię z innego spota pomieszana z kupną i dolomitem?
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
wystarczy ze 160l worki włożysz i wypełnisz je czystą mieszanką, jest to wystarczająca ilość na sezony i nie ograniczysz ich
 
K

Komarov

Guest
no rozwiązałem juz problem, dokopałem się do badań tego gruntu sprzed 2 lat i okazało się, ze nie jest tak tragicznie. Wykopałem dziure na 0,5m i zasyptałem kupną ziemią. Myśle, że powinno być wszystko okej i nie umre po zjaraniu <shiza>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół