nasiona marihuany

Chodzenie ze skrętem po mieście, co wy na to?

Wyszukiwarka Forumowa:

espresso

Member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
24
Buchów
0
Czasem widać ze niektórzy ludkowie w ogóle się nie krępują z paleniem podczas jakichś plenerowych imprez.

Jak to u was wygląda, palicie publicznie bez skrępowania czy raczej w zaciszu domowym na prywatnych imprezach?
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
nad woda, w lesie , w sanktuarium, w piwnicy
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Czasem widać ze niektórzy ludkowie w ogóle się nie krępują z paleniem podczas jakichś plenerowych imprez.

Jak to u was wygląda, palicie publicznie bez skrępowania czy raczej w zaciszu domowym na prywatnych imprezach?

Lepiej się przemieszczać podczas palenia, zamiast stać gdzieś skitranym w krzakach. :p
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Nie mam z tym problemu, w miejscach publicznych, im wiecej osob tym lepiej . ostatnio w wesolym miasteczku palilem lolka za lolkiem i co kumaci tylko sie ogladali i lekko usmiechali , milo.
 

espresso

Member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
24
Buchów
0
No właśnie o to mi chodzi, że "ci kumaci" to mogą być również smutni panowie w czarnych płaszczach... Czy tego się nie należy bać?
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
To juz zalezy od ciebie, ja np wiem ze od razu spie****am, i wiem ze niema bata aby mnie zlapali

Generalnie psiarnia w cywilu niema nic do jarnia, sam jak szedlem na impre do brata psa i byl tam inny pies to jaral normalnie.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Po cywilnemu podejdą w kilku to nie uciekniesz. No i psy na własnej imprezie to na ludzi sie nie rzucają za Lolka kiedy sami jarają. Co innego z obcym. Jesli jedyne co masz na sumieniu to ten pie****ony lolek to bardziej na luzie. Znowu kiedy masz w domu np. sadzonki przygotowane do desantu albo latasz po spotach to unikasz jakiegokolwiek zwracania na siebie uwagi. Kazdy z nas szacuje własne ryzyko inaczej.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
Ja często ide z lolem przez miasto ale tylko wtedy gdy nie mam nic przy sobie. Skrecam w domu wychodze z bloku jak ide na autobus czy coś w tyn rodzaju i po drodze smaże lola.

Jestem zdania, że w razie poczucia przez psiarskich zawsze można wyrzucić, zdeptać, cokolwiek. Nie mam nic przy sobie więc niech się gonią.

Może myślenie błędne ale taka moja filozofia ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Na koncertach, barach(szczególnie jak jest ogródek letni) itp zdarza mi się dość często...
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
taka sytuacja

koles palil lolka a po drugiej stronie ulicy ida psy
nagle patrzy a oni leca do niego to zaciagna do konca i pstrykna reszte w trawnik

oni do niego od razu ze gandzie palil,przeszukanie,suka i we trzech szukali resztki tego blanta w trawie ale nie znalezli

raczej nawet nie poczuli bo ulica 4 pasmowa -tylko wylukali specyficzne zaciaganie sie,trzymanie,zachowanie -pewnie sami chuje pala

kolo uparcie mowil ze to tyton tylko i go puscili,nie mial nic przy sobie choc w chacie roslo

tak ze roznie moze byc
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Bo trzeba byc dobrym aktorem w tym ******m cyrku <lol>
 

espresso

Member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
24
Buchów
0
raczej nawet nie poczuli bo ulica 4 pasmowa -tylko wylukali specyficzne zaciaganie sie,trzymanie,zachowanie -pewnie sami chuje pala

No właśnie, da się z daleka rozpoznać czy ktoś pali skręta czy zwykłego papierosa? Jacyś spece mogą poznać po innym rodzaju dymu, albo sposobie palenia?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
No właśnie, da się z daleka rozpoznać czy ktoś pali skręta czy zwykłego papierosa? Jacyś spece mogą poznać po innym rodzaju dymu, albo sposobie palenia?


Bo trzeba byc dobrym aktorem w tym ******m cyrku <lol>

dokladnie trzeba byc ..

proponuje popatrzec z dystansu na znajomkow jak pala splifa i wszystko jasne sie zrobi :) specyficzne trzymanie,zaciaganie i wypuszczanie dymu,spogladanie na lolka ;) juz nie mowie o kaszlaniu itp.
 

Smoke&Kebs

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2018
Postów
355
Buchów
6
dokladnie trzeba byc ..

proponuje popatrzec z dystansu na znajomkow jak pala splifa i wszystko jasne sie zrobi :) specyficzne trzymanie,zaciaganie i wypuszczanie dymu,spogladanie na lolka ;) juz nie mowie o kaszlaniu itp.

W sumie racja, zwłaszcza z tym specyficznym spoglądaniem na lolka :D
 

espresso

Member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
24
Buchów
0
No właśnie :D To "specyficzne zerkanie" zabrzmiało... specyficznie buhaha :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół