nasiona marihuany

Chodzenie ze skrętem po mieście, co wy na to?

Wyszukiwarka Forumowa:

espresso

Member
Rejestracja
Maj 8, 2018
Postów
24
Buchów
0
Widziałem niedawne w cieple dni młodzików co sobie uwijaki skręciaka pod osłoną kurtki rozglądając sie nerwowo na boki. Myśleli, żę nikt akurat nie wie co tam oni sypali i kręcili haha :D :D No ale później.. .błogość :D
 

D07x

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2012
Postów
605
Buchów
0
Widziałem niedawne w cieple dni młodzików co sobie uwijaki skręciaka pod osłoną kurtki rozglądając sie nerwowo na boki. Myśleli, żę nikt akurat nie wie co tam oni sypali i kręcili haha :D :D No ale później.. .błogość :D

Takie troche przypałowe unikanie przypału:crazy:
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
Bo trzeba byc dobrym aktorem w tym ******m cyrku <lol>

Takie troche przypałowe unikanie przypału:crazy:

najlepiej iść spokojnie i się nie je**ć :D wg klauzuli sumienia każdy postępuję - jaranie jest dobre, palę swoję, to czemu się ma źle z tym czuć albo bać? jak się boisz to wtedy są przypały :)

ale i tak fajnie jak się na mieście widzi ludzi zpizganych, w okularach, z koszulkami typu `amnesia haze` itd,

jest jaraczy w Polsce!
 

Gengar

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2013
Postów
179
Buchów
0
Ja też bez krępacji jaram bigle w biały dzień chodząc po mieście.

W razie czego to nawet ku**a zjadasz tego skręta, jak się pies spyta
dlaczego zjadasz papierosy to powiedz że tak tytoń lepiej kopie hehe
 

KraśniK

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2018
Postów
201
Buchów
123
jak gdzies ide to smialo, a tak to raczej sie chowam po kątach :spalony: chory kraj
 

microAFgrow

Member
Rejestracja
Sty 24, 2019
Postów
8
Buchów
0
To juz zalezy od ciebie, ja np wiem ze od razu spie****am, i wiem ze niema bata aby mnie zlapali

Generalnie psiarnia w cywilu niema nic do jarnia, sam jak szedlem na impre do brata psa i byl tam inny pies to jaral normalnie.

Ale będąc niewcywilu mając świadomość awansu od razu by się zawinął. :)

---------- Post Zaktualizowany 18:50 ---------- Data pierwszego postu 18:48 ----------

Teraz jest moda na palenie własnoręcznie kręconych papierosów, więc uważam, że policja też odpuściła kontrolowanie.
 

turbocizia

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2019
Postów
611
Buchów
2,773
Odznaki
1
Ja i moi znajomy stosujemy zasadę, że najciemniej pod latarnią. Nikt tu nie mówi oczywiście o jaraniu pod komisariatem, ale im bardziej się z tym czaisz, tym bardziej to widać i tyle.
 

microAFgrow

Member
Rejestracja
Sty 24, 2019
Postów
8
Buchów
0
Tylko po co chodzić z blantem po mieście i robić sobie przypał? Za młodego paru znajomych moich rodziców doniosło, że palę "papierosy" na mieście. No, ale to była paranoja, bo tego roku otworzono dopały w Łodzi. Chyba 2008 rok :)
 

unit89

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2018
Postów
52
Buchów
0
normalnie ostatnio np. siedzialem sobie elegancko na banhofie czekajac na ziomka az przyjdzie i krecilem bata a co najlepsze pies doslownie obok mnie sobie przeszedl :D nie wiem czy widzial czy nie ale farcik kosmonaucik :D
 

stardawg

Active member
Rejestracja
Kwi 24, 2019
Postów
32
Buchów
0
haha, ja to raz w mcdonaldzie odpalilem jointa, w pociągu też :DDD
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Zdarzało się zapalić na koncercie, nad wodą wśród rozłożonych blisko ludzi no i na mieście też ale bardziej na przyczajce no ale ogólnie jestem zwolennikiem palenia w domu ewentualnie gdzieś nad wodą lub w naturze żeby w pełni się relaksować tym hajem a nie martwić że zaraz ktoś mnie będzie scigać za jointa... Ogólnie wolę gdzieś z dala od ludzi palić wtedy czuję ten prawdziwy haj którego pożądam a nie jakieś dziwne fazy.

Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół