nasiona marihuany

1x AK af /2x blueberry af outdoor od zera do końca

Wyszukiwarka Forumowa:

Ambasador34

Active member
Rejestracja
Maj 9, 2018
Postów
42
Buchów
0
Siema witam tutaj wrzucam moje krzaczki.
Mam 1 x AK auto f/2 x blueberry jedno chyba nie wyszło i gratis northern light też af oczywiście outdoor i roślinki tak wygaldoalh po wykiełkowaniu jeden dzień w ziemi kielkowalem dosyć długo bo 4 dni w wodzie czekałem na korzenie .
Blueberry:


Ak47:


Teraz mają 5 dni w ziemi i wyglądają tak po lewej akacz po prawej blueberry




Potrzymam je tydz i daje na spota teraz są dzień cały na polu 20-30 stopni 12h i na noc pod dachem ale na polu przyzwyczajam je jeden dzień padało i nie było słońca ale to nie przeszkadza ? I pytanie chce dać tylko nawóz z porzkyw czy to wystarczy plony itp ? I ziemię kokosowa czy jest dobra ? Pozdro jutro nowe fotki 6 dzień :jocolor:
 

Arni nożycoręki

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2017
Postów
257
Buchów
0
Nic im na razie nie dawaj a im wcześniej przesadzisz je na miejsce docelowe tym lepiej
 

Dvdjsm

New member
Rejestracja
Maj 7, 2018
Postów
3
Buchów
0
Pożałowałeś im ziemi. Moim zdaniem Ci się powyciągają
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Tak jak kolega wyżej pisze - za mało ziemi.

Wrzucaj duże zdjęcia.
 

Ambasador34

Active member
Rejestracja
Maj 9, 2018
Postów
42
Buchów
0
czy czymś takim mogę podsypać ?
Oczywiście dodałem ziemi do kubeczka i teraz są wyższe mam nadzieję że nic się nie stanie .
Ziemia jest wilgotna nie mokra specjalnie nie moczylem są i jeszcze zrobiłem dziurki po bokach w kubeczku.
Fotki roślinek wieczorem ;)

Dostałem ziemi do kubków i zrobiłem dziurki w nich po bokach. Ziemia jest wilgotna nie mokra to chyba dobrze ?

Kolejny up dzień 6 z lewej AK prawej blueberry


Jak myślicie rozwijają się prawidłowo ? Jakieś porady cokolwiek i ponawiam pytanie o ziemi kokosowej opinia jakąś .elo 4 2 0

Tak jak kolega wyżej pisze - za mało ziemi.

Wrzucaj duże zdjęcia.
DAŁEM WIECEJ ZIEMI TAK JAK MÓWIŁES.
Może jakies wskazówki rady ?

Dzień 7 fotki wieczorem . Dodałem ziemi do nich tak jak radziliście . Wlokno kokosowe do ziemi czy coś da ? I wywar z pokrzyw i planton k wystarczy ?
Ps: czemu nie dodają mi.ska wiadomości ? Napisałem tu kilka postów już ...
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

mokro111

Well-known member
Rejestracja
Wrz 26, 2017
Postów
216
Buchów
0
Nie dodają ci się wiadomości bo masz blokadę jako nowe konto, musisz czekać aż moderator zaakceptuje. Co do włókna kokosowego, z tego co wiem pomaga z wilgocią podłoża, trzyma wodę. To zależy od tego, co masz na spocie, bo nie wiemy czy sadzisz w trzcinach czy na sawannie :)
 

Ambasador34

Active member
Rejestracja
Maj 9, 2018
Postów
42
Buchów
0
Kolejny up
dziś mija 8 dzień blubery i ak (af)
Gnojowica z pokrzyw już się robi i czeka myślę że w 15-17dniu już mogę podlewać .Podtrzymam je jeszcze chwilę i za kilka dni przesadzam pozdro łapcie fotki .

Z lewej ak-47 z prawej blueberry :)

A tu kiełkowanie Northern light af:

Blueberry:

Ps: ile może być palenia z 3 krzaków ?

---------- Post Zaktualizowany 15:14 ---------- Data pierwszego postu 13:44 ----------

Dzięki.A co do miejscówki to takie trzciny 1.5m wysokości wygolone trochę i ławka na wysokości 50 cm od ziemi i na tym doniczki z roślinkami może być w doniczce jo ? Oczywiście 11 litrowa pozdro
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Co do gnojówki z pokrzyw to się nie wypowiem, ale saletry nie syp na pewno. ;)
Kup sobie jakiegoś biohumusa na weg. Planton K w zupelnosci wystarczy, ew jakas burza kwiatów, bo widziałem, że dużo osób ją daje.\

Przesadź je jak będą miały z 2-3 piętra.

Nie nastawiaj się na bóg wie jaki plon, tylko na to żeby dociągnąć uprawę do końca. :p

pozdro!
 

Ambasador34

Active member
Rejestracja
Maj 9, 2018
Postów
42
Buchów
0
Siema dawno nie było zdj ani nic ,ponieważ było słabe słońce i rośliny trochę się zaczynały już mają duże liście dosyć i 2 piętro rośnie .Prezsadzam je do 2 dni na sporą w takim miejscu :

I będzie taka ławka na wysokości 1.2m coś takiego żeby miały dostęp do słońca oczywiście w doniczce . Moglibyście mi coś poradzić jakich błędów nie popełnic podczas przesadzania .
Pozdro elo !
 

Ambasador34

Active member
Rejestracja
Maj 9, 2018
Postów
42
Buchów
0
Siema kolejny up
Roślinki już na spocie dziś je przesadziłem te 2 mają 3 tygodnie trochę są opóźnione bo nie miały światła bo pogoda ale teraz jest git.
Spocik światło od 7 rano do zachodu dobre miejsce ,zaczynam już podlewać wodą z pokrzyw .
Na tym zdjęciu AK przesadzanie


Żółta doniczka blueberry i ta mała roślinka to 3 dniowa northem light







Dobra Teraz mam pytania czy pryskać czymś ? Odrazy na mszyce czy jak się pojawia ? Co im jescZe dodać ? Czy po prostu czekać i obserwować ? Ta żółta doniczka napewnk 10 l ale te mogą być mniejsze jak coś to przewadze jescZe .Proszę o wskazówki pytania dziękuję .
Pozdro z fartem do następnego :)
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
667
Buchów
759
Skoro nie widać śladu mszyc to po co pryskać?
Ty jak jesteś zdrowy to łykasz leki na wszystkie możliwe choroby?
Zastanów sie troche :D

10 l wystarczy na auto, osobiście preferuje sadzić w gruncie, ale to juz twoja decyzja:spalony:
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
692
Buchów
2,132
Odznaki
2
Zakup Asahi Sl - czyni cuda, uwierz ! :D
Powodzenia
 

Ambasador34

Active member
Rejestracja
Maj 9, 2018
Postów
42
Buchów
0
Siema siema mordeczki Up będzie gdzieś w sobotę niedzielę.
A tak do rzeczy mam pytanie czy mrówki takie małe czarne sobie chodzą po ziemi w doniczce czy to przeszkadza ? Nie zjedzą korzeni czy coś ?
Pozdro elo
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół