nasiona marihuany

Palenie marihuany a zabieg wycinania zębów ósemek

Wyszukiwarka Forumowa:

DrKonopia

Król Lasu
Rejestracja
Maj 25, 2017
Postów
28
Buchów
0
Witam.
W czerwcu mam zabieg wycinania ósemek i potrzebuję informacji na temat tego czy mogę jarać.
Zadaję to pytanie ponieważ przed zabiegiem będę brał Xorimax 500mg oraz po zabiegu Ketonal i nie wiem czy nie będzie to kolidowało ze sobą.
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Sam sobie odpowiedz na to pytanie , ja moge brac wszystkie piguly swiata, popijajac alkoholem na przemian przepalajac ganja i mi nic nie jest, zalezy od organizmu, ale jak masz watpliwosci to nie powstrzymasz sie dzien czy dwa od jarania rly ?
 
C

Convictus

Guest
Raczej nie zależy od organizmu a bardziej w tę stronę bym poszedł, że ganja nie koliduje chyba z żadnym lekiem :D chorowałem na różne rzeczy, brałem antybiotyki, na kaszel/gardło, przecizapalne, jakieś syropy, tabletki odkrzuśne, krople do nocha, leki na katar, chodziłem do dentysty za***any, wychodziłem i w chacie zaraz paliłem, podczas przeziębienia itd itp, nie zauważyłem efektów ubocznych.
Może wystąpić coś takiego, że jeśli np. bierzesz jakieś leki psychotropowe, masz chorą główkę, jakieś depresje, paranoje, schizofrenie i inne takie co nie znam nazwy to wtedy podczas brania takich leków i palenia występuje wzmożone ryzyko na ataki tych chorób, ale bądźmy przyzwoici, kto by jarał trawę wiedząc, że może mu od***ać i iść se polatać na dach wieżowca :D
Z paleniem trawy jest jak z fajkami, nie zakazują palaczom palić jak palacz np choruje i leczy się na cukrzycę.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Samo jaranie nie zaszkodzi, ale możesz nabawić się tzw. suchego zębodoółu podczas zaciągania się dymem.
Nie polecam, później dziąsła do szycia.
 

Rakso

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2016
Postów
451
Buchów
0
Sam sobie odpowiedz na to pytanie , ja moge brac wszystkie piguly swiata, popijajac alkoholem na przemian przepalajac ganja i mi nic nie jest, zalezy od organizmu, ale jak masz watpliwosci to nie powstrzymasz sie dzien czy dwa od jarania rly ?

Hmmm... sorry za offtop, czyli tiopental i pavulon tez Cie nie poklepie, takiego organizmu nic tylko pozazdrościć. A co do jaranka to bez lipy, nie łączy się negatywnie z Twoimi lekami
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Mowie o lekach ogolnodostepnych , a ty mi tu z altyleria anestozjologa, pozatym gdzie napisalem ze nie klepia ? Napisalem ze dzien po zawsze sie dobrze czuje.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół