nasiona marihuany

PLAGRON Vita race

Wyszukiwarka Forumowa:

Hogan

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2018
Postów
46
Buchów
4
Wyszukiwarka nie znajduje takiego tematu więc zakładam.
Z tego co zauważyłem VR zwyczajnie dodaje wigoru roślinie. U człowieka niedobór żelaza prowadzi do anemii stąd wziął się pomysł na Vita race. Próbowałem też mieszanki VR + Tytanit w jednym oprysku. O Tytanicie jest akurat jeden czy dwa tematy więc można sobie poszukać.

Jeśli ktoś zna coś podobnego/lepszego/tańszego lub twierdzi że to nic nie daje zapraszam do wymiany zdań.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Wyszukiwarka nie znajduje takiego tematu więc zakładam.
Z tego co zauważyłem VR zwyczajnie dodaje wigoru roślinie. U człowieka niedobór żelaza prowadzi do anemii stąd wziął się pomysł na Vita race. Próbowałem też mieszanki VR + Tytanit w jednym oprysku. O Tytanicie jest akurat jeden czy dwa tematy więc można sobie poszukać.

Jeśli ktoś zna coś podobnego/lepszego/tańszego lub twierdzi że to nic nie daje zapraszam do wymiany zdań.

Analogiem dla żelaza w hemie jest magnez w chlorofilu. Więc idąc Twoim tokiem rozumowania przydałby się oprysk z magnezu, aniżeli z żelaza*. Suplementacja żelaza u zdrowego człowieka nie jest wskazana, tak samo jak magnezu (oraz innych pierwiastków) u zdrowych roślin. Nadmiar mikro- i makroelementów najczęściej wychodzi bokiem, zamiast górą (no chyba, że mamy na myśli popalenie roślin, pozdro [MENTION=84329]DarkMessiah[/MENTION]). Nie chce mi się szukać teraz po szafach tytanitu, ale używamy go u roślin po narażeniu na czynniki stresogenne.
Nie wiem co zawiera to 'vita race', ale lepszym i tańszym rozwiązaniem będzie odpowiednio przygotowana mieszanka gleby, która będzie bogata w życie mikrobiologiczne i zróżnicowana pod kątem dodatków.
*tak, wiem, że żelazo jest składnikiem ferredoksyny biorącej udział w fosforylacji cyklicznej, ale chyba kolega nie to miał na myśli ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół