nasiona marihuany

Szczęście w nieszczęściu

Wyszukiwarka Forumowa:

Bicouz

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2014
Postów
156
Buchów
2
Elo cześć czołem...

Mam taką jazdę ,że ledwo zacząłem i już jeden Spot jest ( zawieszony ) do wyjaśnienia ;dd
bardzo szkoda bo to spot TURI fajne szybkie kulki poszły do matki ziemi...
do sedna - sprawa wygląda tak :

Teść ma kumpla pieska
sam jest myliwym i ormowcem bo cieszy się jak znajdzie czyjś ogródek na łące i od razu tel do kumpla pieska...
Za***isty pech chciał ,że znalazł też moj przez przypaek bo zachłanny poszedł na ślimaki i poniosło go w kempiny a , że w jednej leżał szpadel to wdepnął prawdopodobnie i wyczaił sprawę...
Nie wiedzą ,że to moje pije kawke z nimi obojga i się smieje ( ak blisko a tak daleko)
Teraz powiem jak to ja inteligent wyczaiłem że coś się święci..

a było to tak stoje sobie przy mym teściu i dostał tel od pieska .
i mówi a no to trzeba pojechac tu i tu i tam to jest .( droga na moj ogródek!...)

( miałem sie tam wybrac 30 min rzed tym tel. już bym leżał w kojcu )

po tym jak dostał tel. od razu przyjechali psiaki zabrali teścia i wjooo .

ale Ch. im w D. śladów nie zostawiam po sobie także lajcik tylko pytanie bo nie dam za wygraną a to też z tego powodu ze jest cień szansy że jest to spot kogoś innego nie moj tylko w tym rewirach ;d sporo ludzi tam sie osadziło ;d

mam plan taki że wezmę wiadro i śmignę na ślimaki i z daleka lukne czy coś jest naruszone czy nie ale nie bedę podchodził tam nawet. z 5 m widac wsio także okz .. a Co WY DORADZICIE?:D


TURI JAK TYLKO ODZYSKAM CO SWOJE TO FOTKI WPADNĄ :)
 

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Koleszko jak mozna sie tsk w***ac z takim tesciem konfiyura ormowcem pic kawke? Naeet jak kochasz jego core to powinienes mu pkuc na ryj co go spotkasz jak dzialasz z parowami to dla mnie sam jestes parowa za kilka krzakow konopi co nigdy nikomu nic zlego nie zrobila znizsc sie do poziomu zera brawo! Pozdrow tescia jak by to byl moj ogrodek a on by mnie officjalnie zakapowal jak mowisz to jak tylko bym wyszedl naszczal bym mu do geby a potem z bananem z nowu w kazamaty :) piateczka :) taka mala rada Spie****aj jak najdalej poki mozesz yo
 

Hogan

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2018
Postów
46
Buchów
4
Co Ty chcesz sprawdzać? Miejsce spalone, trzeba spie****ać jak najdalej a nie szukać ślimaków. :lol:
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Chodzicie z tesciem na slimaki ? Spoko to idz, w sumie jak cie tam spotkaja to rodziny podejrzewac nie bedzie, ja mimo wszystko sprawe bym olal.

Btw , jak tesciowie przyjezdzaja do mnie do domu to z tesciem podziwiam panny z boxie, a nawet mi dowozi wody 5l z aucham w ilosciach hurtowych <peace>
 

Bicouz

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2014
Postów
156
Buchów
2
Panowie dzieki za zainteresowanie ale lajciik bez spiny... Na ślimaki nie chodzę ;dd ale poszedlbym taka przykrywka.. jak ju z mam tam być to po coś chyba raczej ;p nie pojdę na pałe bez alibi... a co do teścia to jes to osoba bardzo poważna na wysokim stanowisku i stąd takie podejście do sprawy nie bedę teraz ***al tescia za to że nie toleruje konopi .. nie wszystko jest wazniejsze od rodziny... trzeba nie które sprawy akceptować a to że mam takie hoobby to moja sprawa. nie szukam rozczuleń by ktoś mnie wspierał w tym temacie zwlaszcza z rodziny ;d sprawa slimaków to hobby teścia obserwuje przyrode ;d. córka teścia (moja Kobieta jest takiego zdania co ja ) ale po co psuć więzi dla krzaczka ;d wieksza adrenalina Joł.!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół