nasiona marihuany

Słoikowanie i przechowywanie większych ilości

Wyszukiwarka Forumowa:

Bałtyk

Kapitan
Rejestracja
Wrz 18, 2017
Postów
88
Buchów
0
Robie tak: topy do słojów tak jak wyzej około 50g wchodzi dobrze do 1L . folia spożywcza naciagnieta na słoik i dopiero zakrecam nakrętką pozniej cały słoik w folie owijam spożywcza, takie słoiki w worek próżniowy wysysany odkurzaczem i w glebe. ale musisz byc pewny ze topy suche najlepiej na próbe zrobic tak i poczekac z tydzien otowrzyc i zobaczyc czy topy nie sa miekkie tylko suche i strzelające. Ja mialem w glebie poł roku i było super.
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Racja, racja uszczelniające sobie jak nie czujecie sie pewni. Trzymałem jak zawsze całą zimę i nic sie nie stało. Mam zawsze po 20-30 słoików zakopanych przez zimę i żaden towar nie spleśniał i to wlasnie te z metalową nakrętką. Tez do nie tak dawna owijalem to rożnie, w pudełka plastikowe, potem te do worków itd.. Nie bawię sie juz w to. Wiadomo, jak by mi pleśniały boby to bym tez zabezpieczał.
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
Jak chcesz zakopać w ziemi to trzeba dobrze zabezpieczyć :p jak spakujesz topy do słoików to te słoiki dobrze by było włożyć w pojemnik plastikowy szczelnie zamykany i to najlepiej jak najmniejszy tak aby słoje wchodziły na styk bo wtedy mniej do kopania :p ten pojemnik dobrze by było owinąć folią ale to tak z 10 warstw jedna przy drugiej gęsto żeby było grubo i najlepiej stretchem, tą śmieszną folią co się klei :D i jeszcze to bym włożył do jakiegoś pojemnika w miarę szczelnego, sztucznego, nie metal czy drewno bo w glebie metal zacznie rdzewieć a drewno pleśnieć/gnić a sztuczny będzie leżał i 50lat. To taka moja subiektywna opinia, wtedy byłbym względnie bezpieczny, że nieporządana wilgoć się tam nie dostanie.
Jak Ci się chce to możesz też każdy słoik owijać na grubo folią, ale to chyba musiało by Was być 10ciu żeby jakiś kilogram tak zapakować w sensownym czasie :D

ta ku**a i potem jak to zawiniesz z powrotem zeby sobie wyciagnac na blancika xD?
 
C

Convictus

Guest
Jakbym poszedł to już bym przyniósł tyle, żeby na 200 blancików starczyło :D
 

SHOTUZI

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
175
Buchów
0
Słyszałem zasadę.

'Na chacie trzymaj tyle, ile jesteś w stanie zjeść w minutę'

:joker:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół