nasiona marihuany

LED Naked Cob 60w Cree X-TE 3000k Phytolite

Wyszukiwarka Forumowa:

Benzoholik

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
53
Buchów
0
Witam

Chciałbym się zapytać co sądzicie o tym panelu : LED Naked Cob 60w Cree X-TE 3000k Phytolite (można znaleźć go na google nie podam linku z przyczyn wiadomych)

Panel jest nowy na rynku i czy ktoś już miał z nim styczność? aktualnie śledzę fotorelki i nie widzę tego panelu :p Co sądzicie również o tym ledzie do boxa 35x35x90

Czy polecacie jakiś inny dobry LED do max 500zł ?? mile widziane :) zapraszam do komentowania!
 

Ziaba

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2009
Postów
209
Buchów
261
Nie lepiej i taniej zrobić panel samemu? Jeśli masz lutownice i wiertarkę to masz prawie wszystkie narzędzia ;)
 

Benzoholik

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
53
Buchów
0
Owszem lepiej zrobić samemu i jest taniej lecz ten jest w prawie takiej samej cenie jak zrobienie własnego i ma możliwość zamontowania wentylatorka, po prostu myślę, że ten jest idealny dla mnie :D jedyne czego się obawiam to czy pożyje długo :p
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
w prawie takiej samej cenie niż zrobienie własnego? <lol> jest tutaj na forum przepis na led o mocy 150 wat na diodach citizen w cenie 500 zł także nie wiesz co mówisz :sunny: jak nie poradzisz sobie z szukaniem to daj znać, podlinkuję
 

Benzoholik

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
53
Buchów
0
Czytam forum od dłuższego czasu i coś tam wiem ale teoria to nie praktyka :p co do ceny to ten panel 60w kosztuje 350zl a 120w 500zl także cena jest w granicach podobnych :D nie chce mieć własnego panelu bo się na tym kompletnie nie znam, wiadomo mogę komuś zlecić budowę i wgl ale coś mnie przekonuje do tego kupnego no według mnie ideał :D dzięki za opinie i komentarze mogę dodać, że budowa panelu nie wchodzi w grę i chyba nikt mnie nie przekona xD
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Moc W a jakosc to co innego, niby cree wiec firma dobra, sprobuj jak nie czujesz sie na silach zrobic wlasny, i odpal fotorelke.
 

Benzoholik

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2018
Postów
53
Buchów
0
Maniak fotorelka na pewno będzie jakoś we wrześniu jak się skończy sezon, zaryzykuje i zakupię ten led :p
 

topi

Member
Rejestracja
Gru 30, 2018
Postów
21
Buchów
0
Podbijam temat. Ma ktoś jakieś głębsze doświadczenia z tymi COB'ami? Szukam czegoś do box'a 0.2 m2.
 

Poliszynszyl

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2019
Postów
29
Buchów
0
Podbijam temat. Ma ktoś jakieś głębsze doświadczenia z tymi COB'ami? Szukam czegoś do box'a 0.2 m2.

Powiem tak.. używam ale 120w trochę głośny jest światła daje tyle ze trzeba minimum 30 cm od szczytów trzymać
Soczewke odrazu polecam kupic na 120° rozproszenia światła
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół