nasiona marihuany

[Holenderski Outdoor v4]Whatsupp :D

Wyszukiwarka Forumowa:

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Witam, po miesiacu odwiedzilem spota nr 3, nie powiem sam jestem zaskoczony bo jest tam lepiej niz dobrze: :sunny:












































pafy bardzo fajnie kwitna a nie ktore sezony maja ponad 2,5 m i dopiero coi wlochy puscily, z dojsciem moga miec klopoty ale cos czuje beda ogromniaste, nowa miejscowka ziemia spotowa tylko lekko przekopana z dolomitem i azo a efekty cacy. :bongo4:

pozdro <shiza>

p.s kolego ktory pytal o ilosc nie dalem rady policzyc bo sie sciemnialo a do tego mam tam mega ciasno upakowane rosliny.
yo :spalony:
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Z 3 pafy musialy ilsc pod kose ze spota nr 2 bo by raczej wiecej nie wytrzymaly, doszly sobie w max80% jak nie mniej ale trudno, zpaomnialem zrobic foto na spocie, cus tam sie suszy:











jutro wiecej :spalony:
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Witam, poszly pod kose wszystkie automaty, niestety ale przez to ze dalem za duzo nawozow a w ogole nie odwiedzalem to mi knypki porosly za to calkiem sporo i nawet zbite topki maja, poszly wszystkie pod kose chociaz mialy dopiero okolo 80 dni ale co tam. Kilka pafow od Grzesia tez dostalo w leb ze spota nr 1, piekne topy i jego struktura prawie jak z pod lampy, jak skoncze trymowac wstawie fotki. Cyknolem kilka na spotach ale oszczednie bo bylo duzo roboty. Lapcie:

Auto przed kosa:





to zostalo na tym spocie:



i kilka mniejszych sezonow ktore musze odwiedzic a nie maja podsypanych nawozow.

Cos tam ze spota nr 1 gdzie zabralem kilka pafow, zostal chyba jakis paf czy 2 i kilka sezonow.







Na dzis tyle, Elo lece trymowac, trzeba trymer z szafy wyciagnac i wyprac worki na bubblehasz bo trymu coraz wiecej.
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Takie tam skromne efekty ostatnich prac, nie wiem ile bo nie mialem wagi pod reka.







narazie tyle yo <peace>
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
musze jeszcze pokrecic, bo zostalo troche trymu, ale haszych 1 klasa, krece juz tylko 2x trym bo co krecenie to gorszy hasz a pozniej tylko sie rozwala i puszcza chlorofil a zielony hasz to ch***wy hasz :smokee:



praska sie sprawuje spoko chyba na jej wzor zrobie sobie troche wieksza :freak:
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
mowisz o tych forumowych? rosna sobie na spocie gdzie mialem auto. narazie kosilem tylko kilka pafow i auto z 1 miejscowki a tam mialem tylko 2 rodzaje pafow.

mazar x nepal x hindu kush - sciete
Serious 6 x Green Crack - tez sciete.

pozdrawiam
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Spot nr 3, nie bylem tam 3 tyg, jednym slowem Rozpie****:



























pogoda dopisuje, wiec plony beda niezle z tego spota, prawie polowa scieta ale nie udalo mi sie zabrac bo za duzo..

mam tam tez kilka roslin po za glownym spotem musze zrobic foty. :harvest: elo
 

MonsterAk

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2018
Postów
137
Buchów
4
Piękne krzaki, będzie tu tego trochę. W ile kg celujesz w tym sezonie ?
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
W sumie w nic nie celuje co bedzie to bedzie.

Oatatni duzy up, 2 ostatnie spoty a raczej to com na nich zostalo:

spot nr 3 ostatki:




















spot nr 2, kilka grzesiowych i kilka forumowych genow:























































u mnie juz prawie koniec, masa roboty to i czasu malo zeby sie udzielac, ale pewnie jakies podsumowanko wpadnie.

pozdro :harvest::smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół