nasiona marihuany

[Holenderski Outdoor v4]Whatsupp :D

Wyszukiwarka Forumowa:

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
czy mi sie wydaje ale tam ciemnawo jest trochu :perverted-smiley:
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
kolo 9 dopiero tam jest pelne slonce ale bez obaw :spalony: ja bylem wczesnie rano.
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
aha polecial oprysk z z asashi, azofoski narazie nie dawalem, wody brak, ale ma cos popadac. Musze odwiedzic kolejnego spota a dzis zroobilem miejsce na automaty, mysle w weekend bedzie desant.
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Witam, maly update, w sumie nic ciekawego (bo jeszcze male), ostatnia partia poleciala na outa w tym roku:


Kilka sezonow, sa to : Nepal x Hindu Kush od Usera fan z tego forum, Malawi X Hindu kush oraz OG x Nepal Hindu Kush Od usera Zacier, dzieki wielkie i sorry ze tak pozno wysadzam, ale postaram sie wrzucac fotki jak rosna oile nic ich nie wy***ie. No i kilka Early skunkow ze starych moich zapasow.
















poletko bardzo ciasno upakowanych auto :D ale spoko pewnie polowa odpadnie wpi**u: odmianki:
Automaty:
Green Crack x G13
Girl Scout Cookies x Green Crack
White Russian x G13
Grapefruit x G13
White Widow x Amnesia
White Widow x Amnesia x G13
Amnesia x Grapefruit
Grapefruit x Girl Scout Cookies
Girl Scout Cookies x G13
White Russian x Green Crack
Amnesia x G13
















W sumie to by bylo tyle, nie dlugo up z 2 spota bo trzeba by sie tam wybrac :p

pozdro i z fartem oby pogoda dopisywala. :spalony:
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Witam, szybki up ze spota nr 2, standardowo troche strat i bardzo mi tam zaroslo chwastami, dawno nie bylem, ale panieniki maja sie dobrze, kilka kwitnie LOL























































kurde jak zwykle lipa z czasem,
musze wrocic z drutem i azofoska, no i czyms na kwitnienie dla tych pafow co juz wlochy pokazaly. Jakos to bedzie pozdro <peace>
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Cześć, u mnie na indorze Nepal x Hk x HK wyglądał tak :]
byłem mega zadowolony pod względem ilości bo naprawdę fajnie napuchło i zrobiły się potężne szyszki ale znowu palenie strasznie śmierdzące... kupą. :D
i to dosłownie, waliło gównem. myślałem że coś z***ałem podczas suszenia ale raczej wątpię że ten etap udało się komukolwiek spie****ić.
zresztą znam typa co wysadził to samo i też mu tak zalatywało więc być może coś w tym jest.
Ale zacnie kopało i byłem zadowolony :) no i nic mi nie pohermiło a sam kwiatek szedł bezproblemowo przez całą uprawę, dobry dla świeżaków hehehe :D



 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Ladniutkie :D zobaczymy jak to bedzie wygladac na jesieni
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Dobra wybralem sie na spokojnie na spota nr 2, bo ostatnio bylem w nocy i malo udalo sie ogarnac, dzis bylem powyrywc chwasty dac nawozow, odpowiednio polifoska oraz azofoska w zaleznosci od tego w jakim stadium sa rosliny. Polecial oprysk z mieszaniny tytanitu i asashi sl, Poszlo LST zeby byl lepszy dostep swiatla bo sa dosyc upakowane no i tak prawie 2 godzinki zeszlo. Pafy kwitna, sezony jeszcze nie ale widac ze sie zacnaja wybarwiac wiec lada moment pokaza wloski. Foty: Nie jest zle ale szzalu nie ma, generalnie zgodnie z planem. Spot nr 1 porzucilem na 3 tyg musze tam w koncu zawitac bo pewnie pafy kwitna a papu nie maja. elo
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
ja to grzeczny chlopak jestem :freak: zaden gangsta :smokee: Nie dlugo wrzuce upa ze spota nr 1 bo miesiac samopas sobie lecial <palacz>
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
do kolegi wyzej, postaram sie policzyc i dam znac, chodzi o spota nr 3? UP Witam, up z 2 spotow na raz bo pozostawilem wszystkie na miesiac (no wiecie wakacje) Spot nr 1 calkiem ladnie odbil, pafyy kwitna sezony indukuja, chwasty wyrwane sezony naciagniete, polifoska podsypana, lapcie fotki: Spot nr 2: automaty, i chyba cos mi sie pomieszalo przy sadzeniu o kilka 2 metrowyvh palm tam stoi :p mam tam tez sezony nie robilem im fotek ale wyrwalem 2 meskie. Spota zostawilem na miesiac i nawet jestem zadowolony jak sobie poradzil pogoda dopisywala: musze na dniach wrocic na tego spota bo nie mialem azofoski a kilka sezonow tam potrzebuje. Nie dlugo srobie upa ze spota nr 3. Juz po wakacjach jestem takze teraz mam czas :)
 
Rejestracja
Cze 21, 2018
Postów
23
Buchów
0
Dokładnie o 3 chodzi, jestem ciekaw jak idzie bez doniczek <lol> chociaż myślę, że tam już coś ładnego na pewno widnieje. pzdr :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół