nasiona marihuany

[Holenderski Outdoor v4]Whatsupp :D

Wyszukiwarka Forumowa:

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Elo, nowe miasto nowe miejscówki, nowe możliwości.
Lecimy, jak zwykle dość późny start, ale bez biadolenia wracam po malej przerwie, lista:

Sezonówki:
Andromeda x Guerilla Gold
Serious 6
Serious 6 x Hindu Kush
Nepal x Hindu Kush x Guerilla Gold
Nepal x Hindu Kush x Hindu Kush
Easy Shaman x Hindu Kush
Guerilla Gold Out
Passion x Shaman x Hindu Kush
Guerilla Gold x Hindu Kush
Easy Shaman x Guerilla Gold
Purple Maroc x Guerilla Gold

Połautomaty:
Automazar x Nepal x Hindu Kush
Serious 6 x Green Crack
Black Cream x Nepal x Hindu Kush
Train Wreck x Nepal x Hindu Kush
G13 x Nepal x Hindu Kush

Automaty:
Green Crack x G13
Girl Scout Cookies x Green Crack
White Russian x G13
Grapefruit x G13
White Widow x Amnesia
White Widow x Amnesia x G13
Amnesia x Grapefruit
Grapefruit x Girl Scout Cookies
Girl Scout Cookies x G13
White Russian x Green Crack
Amnesia x G13

all by ggs, pozdrawiam:joker:

ilości zobaczymy ale w sumie nasion troche mam to pewnie 100 pęknie.
Miejscówki są 3, docelowo 4 ale zobaczymy jak to pójdzie.

Cos tam juz wyszlo ponad powieszchnie:






na fotach widać sezony i pol auto, automaty jeszcze chwile poczekaja na swoja kolej.

Na out pierwsze pójdą za około tydzień, do 2 wszystkie będą.

Aha kiełkuje na wacie jakby kogoś to interesowało, ziemia zwykla sklepowa ph 6. Miejscowki raczej gleba spotowa doprawiona moją mieszanką. Troche może gdzieś dorzuce ale generalnie nie chce mi sie tachac :)

no to na razie by bylo na tyle <coolpalacz> nie powiem brakowalo mi tego , zapraszam do komentowania i pozdrawiam. <peace>
 
C

Convictus

Guest
Witanko, te nepal x hk x hk lubia hermić :D nie wiem jak cross z GG ale te oba crossy z nepalem bym na osobnym spocie posadził :p
powodzenia i pozdrawiam
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Stary, nowe miejsca a taki rozpie****? Prawdziwy farmer wszedzie znajdzie swoje srodowisko naturalne hehe. Bede obserwował i trzymam kciuki az do mety [;
 
U

Usunięty 66767

Guest
Kogo ja tu widzę:jaraczz:Siadam i oglądam:salut:Pozdrawiam i życzę dużo słońca i obfitych plonów<peace>
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Kurła a myslałem że tylko ja będę miał tyle odmian ale widzę że tez grubo lecisz podpisujesz je jakos?
powodzenia i dużych plonów piona :]
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
No mam oznaczone co jest to bede sie staral zapisywac zeby miec rozeznanie co lepsze co gorsze. No do Ciebie na pewno bede zagladal, wzajemnie :D

pozdro

p.s 2 glowne spoty na to co widac u gory juz mam gotowe jeszcze zostalo ogarnac spota na automaty i spota 'specialnego' ;) czyli mozna powiedziec ze jestem w polowie roboty.
 

ZielonyPrzyjaciel

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2011
Postów
320
Buchów
0
Ziomek następnym razem zainwestuj w te doniczki torfowe, moim zdaniem one są genialne. Wsadzasz w ziemię bez zbędnego przesadzania, a przy takiej ilości to robi różnicę. Zanim się rozpuści torf to korzeń ładnie w poziomie się rozwinie, co daje lepszy rozrost na boki, mniej w dół, korzeń wszechstronniejszy więc i głębszy dołek niepotrzebny. Jak zwykle z fartem, pozdro!
 
C

Chewbacca

Guest
Ty psychopato :shock: , poleciałeś z ilością i to konkretnie! Zasiadam i obserwuję, zwłaszcza krzyżówki Nepal x Hindu Kush mnie ciekawią. Powodzenia!
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ziomek następnym razem zainwestuj w te doniczki torfowe, moim zdaniem one są genialne. Wsadzasz w ziemię bez zbędnego przesadzania, a przy takiej ilości to robi różnicę. Zanim się rozpuści torf to korzeń ładnie w poziomie się rozwinie, co daje lepszy rozrost na boki, mniej w dół, korzeń wszechstronniejszy więc i głębszy dołek niepotrzebny. Jak zwykle z fartem, pozdro!

Mam zupelnie inne doswiadczenia z doniczkami torfowymi, ale ja je mialem w indorze. Ciezko sobie wyobrazic wieksze gowno... zanim sie rozpusci, roslina bedzie karlem, bo trwa to z miecha w warunkach in. Szkoda czasu i pieniedzy.


Purple, ilosc robi wrazenie ;)
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Ja tak nigdy nie probowalem, Boom ma fajny sposob, moze sprobuje tak za rok, dla mnie wazne jest zeby na spota to jakos bezpiecznie przeniesc a przy takiej ilosci robi sie to klopotliwe. Spokojnie pewnie cos odpadnie i bede mial mniej roboty :D

W sumie to powodem zwiekszonej ilosci jest tez sposob uprawy, zagladamy raczej co 2-3 tyg albo i co miesiac na spoty, raczej nie bawie sie w podlewanie, nawozy sypkie o wolnym uwalnianiu. W tym roku tez praktycznie calkowita rezygnacja z kupnej gleby, tylko na sadzonki. Z dopalaczy asashi i tytanit, mam troche rhizotonica z ina to dalem do sadzonek. Na flo polifoska i moze jakis boost ktory lezakuje po inie, chociaz moim zdaniem nawozy deydkowane do konopi szczegolnie na oucie to zmarnowana kasa.

pozdrawiam
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Witam, w koncu zabralem sie za desant, do rzeczy:

spot nr 1: glownie polautomaty, Serious 6 x Green Crack i kilka sztuk Passion x Shaman x Hindu Kush sezonow do tego pafy mazar x nepal x hindu kush.:






















Spot nr 2, podzielony na 4 mniejsze i 1 bardzo duzy, po zdjeciach bedzie widac, generalnie jest tu spory mix i nie ktore mi sie pomieszaly ale sporo mam opisanych i nie dlugo wrzuce co jest co:



















































Jak zwykle jestem jakies 2-3 tyg w plecy generalnie z wysadzaniem tez minimum tydzien, teraz prawie byly tydzien bez wody pod lampa, nie ktore troche oklapniete, ale mysle ze odbija. Na 1 spota poszlo 32 z czego 2 raczej nie zywe. Zobaczymy ile przetrwa. Na 2 poszlo okolo prawie setka. Auto nie dlugo wbijajac pod lampe bo juz kielki widac.

aha uprzedzajac pytania tam jest rozsypana azofoska i dolomit i tak tylko wyglada jakby bylo tego duzo za duzo bedzie git :) Modle sie o descz bo ostatnio suchoo wszedzie i ziemia tez przesuszona strasznie.

pozdro
 
Ostatnia edycja:

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
no grubo jedziesz :) i dobrze jak sie bawic to sie bawić .
odtańcz taniec deszczu to spadnie na pewno
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
podobno cos mam popadac po weekendzie do tego czasu chyba spacer trzeba bedzie jakis uskutecznic. ehh
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Witam
Szybki up ze spota nr 1:
















































ostatnia partia auto i kilka sezonow:





Sporo strat i duzo naturalnego fimu <lol> zwierzyna zrobila swoje, ale jakos tam rosna chociaz wolno, przyznam sie ze zostawilem spota samopas na 3 tyg wiec itak jest spoko :D Biore sie za dzialanie bo ostatnio malo czaso pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół